0

Może ktoś zainteresowałby się w końcu Hummelsem na przykład??

1

nie, no takie komentarze są nie na miejscu. co jest tylko potwierdzeniem braku profesjonalizmu i kompetencji na zajmowanym stanowisku. przez takich ludzi cierpi klub, przez takich ludzi coraz mniejsze frekwencje na meczach są

6

Ten brak zaangażowania widoczny był już od dawna przez co moja wiara w dzisiejszą wygraną była znikoma. Jak się okazało pełna słuszność.

0

Ma rację, owacja i spadać!

0

I powiedzmy sobie szczerze czy takim meczem Barca zasługuje na tytuł? moim zdaniem nie.
I powiedzmy sobie drugi raz szczerze czy LEO 10 Messi zasługuje na 20 mln euro za swoją grę?
moim zdaniem nie.
Tylko bez komentarzy, że Leo to najlepszy piłkarz etc., ale czy wcześniej grał za darmo? Chyba nie. Skoro na światło dzienne wychodzą aferki na miliony euro z urzędem podatkowym. Dopóki CR nie dostał podwyżki w realu był spokój. A miał gonić tytuł króla strzelców.
W tym zespole brakuje motywacji. Powinno pozostać max 5 graczy. Nie można klepać wiecznie tego samego. A w ogóle to przez pierwszą połowę zastanawiałem się kto gra na lewej stronie ataku. Dopiero później dostrzegłem, że Pedro. Brakuje nam dobrego, środkowego pomocnika, napastników, obrońców, bramkarza.

0

Z obecnego składu, który rozpoczął mecz pożegnanie w kierunku:
Pinto, Alves, Mascherano, Adriano, Pedro i być może Alexis. Siedzący na ławce: Song, Afellay. Tello i Sergi Roberto wysłałbym na wypożyczenie. A xavi, cóż nie wiem. Pożegnać szkoda, zostawić szkoda.

4

Grał dobrze na środku obrony, może poprawnie. Ale bez szaleństw. Kolejne uparcie się na gracza. Czemu nie szukają wśród graczy, którzy występują regularnie na pozycji stopera???

1

I w tym problem. Nie potrafią dobrać odpowiednich graczy. Uprą się na jednego, drogiego i nie odpuszczą, bo myślą, że się uda. A tu koleś musiał wyżywić rodzinę i za pół darmo nie chciał grać. Przydałby się do klubu gracz z Niemiec występujący w polu, skoro ma broń Ter Stegen u nas. Tylko co jest najciekawsze, takie mankamenty dostrzega większość użytkowników portalu. Przerzucamy się ciekawymi opcjami transferowymi. A góra i osoby odpowiedzialne za kierowanie klubem tego nie widzą. To jest najgorsze i boli ta bierność i brak profesji

8

Hummels, ten obrońca byłby idealny. Luiz popełnia błędy w obronie, a do tego jest zbyt nerwowy. Hummels potrafi pójść do przodu.

0

czemu błędna? Taka jest informacja ze strony stacji. 3 mecze na C+ sport, family 2 i n36

0

Barca (zarząd i dyrektorzy) est naiwna momentami. Sami sprzedają piłkarzy po taniości to myślą, że ktoś im sprzeda w tej chwili piłkarza po takiej cenie zważywszy na jego klauzulę. Rynek transferowy jest zepsuty, nie ma co się oszukiwać (transfer Neymara też był lekkim przegięciem jeżeli chodzi o kwotę). Szejkowie, miliarderzy realizują swoje zachcianki bo mają na to swoje majątki. UEFA powinna wprowadzić swój własny taryfikator graczy, by ceny zawodników nie były absurdalne.

0

Poza tym trzeba odejść od stylu tiki taki, który w tej chwili jest już rozpracowany, co widać w przypadku drużyn broniących się. Szybkie kontry i Barca ma problemy. Wystarczy przeanalizować stracone bramki.

0

Nie ma innego trenera? Rozumiem, że potrzebują takiego trenera, który będzie siedział cicho i przytakiwał na wszystko, co mu powiedzą. To nieporozumienie. Oznacza jedno, ich największym transferem będzie trener i nic poza tym. Obstawiam, że Pep odszedł z Barcy również przez dotychczasowy zarząd. I aż te czasy złych rządów nie miną, to nie wróci

0

Ciekawe kto po jakim ziółku wymyśla takie artykuły

4

Z takim obrotem spraw Real może zdobyć potrójną koronę, co przy naszych słabych wynikach jeszcze bardziej zaboli

1

Może Jupp Heynckes? Wypoczęty, a w głowie pozostała ta sama myśl.

0

Jednego nie rozumiem. Ludzie bronią Messiego, jego postawy na boisku tym, że Mundial etc. Ale jeżeli się oszczędza przed MŚ 2014 to po co wychodzi w ogóle w podstawowym składzie? Zostały im już tylko mecze w weekend, tak. Chyba nie zaprząta sobie głowy nowym kontraktem, co jest także bez sensu. Gracze powinni dostać określoną podstawę + premie za wyniki. Taki system motywuje.

0

W tej chwili przydałby się nam trener pokroju Mourinho, który potrafiłby przemówić do rozsądku piłkarzy.

0

Według nich wzmocnienie będzie polegało na zatrzymaniu Victora. Ten wielki sukces zarządu sprawi, że inne transfery zejdą na dalszy plan...

2

Tak to jest z cudowaniem. Gracz uosobiony ofensywnie na obronę. Ale w tym klubie to normalka - robienie z defensywnego pomocnika stopera. Masche ze swoją grą powinien grać w środku pola, a nie w obronie. Tu trzeba prawdziwego obrońcy.

0

Gdyby ten klub był lepiej zarządzany to nie trzeba byłoby pewnie liczyć zaoszczędzonych w ten sposób pieniędzy. Słabe umowy sponsorskie (bo nikt nie powie, że umowa z liniami katarskimi jest wyjątkowo korzystna finansowo) powodują, że pojawiają się takie tematy. Czemu Real potrafi kupić piłkarza za 90-100 milionów a do tego sprzedać swoich graczy za podobną lub wyższą kwotę? W tym aspekcie należy szukać pieniędzy na wzmocnienia - racjonalność wydatków i wpływów na transferach i kontraktach (przyciągnięcie Neymara dużym konktraktem)

2

Albo któryś z obrońców hiszpańskich albo Hummels. Gdybym miał być trenerem. Ale ci wielcy eksperci najpierw patrzą na cenę, a nie na jakość. Tak samo myślą jak polscy urzędnicy przy przetargach na drogi.

0

Zawodnicy z ligi włoskiej różnie sprawdzają się w lidze hiszpańskiej. Czemu nie mogą poszukać zawodników w Niemczech czy Anglii, a przede wszystkim we Francji, bo do nich Barca miała jednak dużo szczęścia.

0

Sprzedając Alvesa muszą inteligentnie zainwestować środki. Tylko nam przyda się tak jak piszą tu koledzy prawdziwy obrońca, który potrafi bronić, to jest priorytet. Alves w tym elemencie zachowuje się ostatnimi czasy bardzo słabo (wystarczy przypomnieć 2 wrzutki Di Marii do Benzemy)

1

Bez obrazy, ale trener wystawiając ten skład potwierdzi, ze ma klapki na oczach i tyle w temacie. Wystawianie graczy, którym daleko do formy kosztem sprawdzenia pozostałych zawodników jest nieracjonalnym zachowaniem. Tello wchodzi gra słabo, Song wchodzi gra słabo, Sergi Roberto wchodzi gra słabo, Montoya wejdzie ma przebłysk, ale z czego to wynika? Z braku minut. Jak można mieć pretensję do Tello za zmarnowanie okazji, skoro chłopak zagrał kilkadziesiąt minut w sezonie i nie ma tego potrzebnego czucia. Nie ma co się oszukiwać, ale ligi w tym sezonie nie wygramy, to jest pewne. Wiem, że nadzieja umiera ostatnia, ale w tej drużynie nie widać takiej walki jak kiedyś, by zrobić wynik, zwyciężyć. Grają podaniami, klepią przed polem karnym i tyle. Gra bez zmiany taktyki staje się nudna, nie ma co oszukiwać. Do tempa ligi angielskiej brakuje sporo.

0

Barcelonie najlepiej wychodzą transfery z ligi francuskiej lub graczy narodowości francuskiej. Słabsze transfery wychodziły w przypadku ligi włoskiej, to na pewno. Była jakość, ale to nie to, co było potrzebne klubowi.

0

Sabotażysta Alves w 1 składzie. Leo bez polotu w pierwszym składzie? Cesc bez formy w 1 składzie? I tak wymieniać, wymieniać...

0

Tak samo kibice wybrali Lewandowskiego...
To co chcą kibice ma się nijak do rzeczywistości i możliwości. Poza tym osobom pracującym w Barcelonie (zarząd i dyrektor sportowy) brakuje odpowiednich kompetencji by pełnić takie obowiązki i walczyć o trenerów i piłkarzy z wyższej półki.

0

Przede wszystkim oszczędność. Ten trener nie jest tak wymagający, nawet jeżeli zakaz transferowy będzie obowiązywał... Tata najtańsza opcja. Dlatego też następcą Guardioli był Tito

0

spokojnie, przecież w tej chwili obowiązuje go umowa podpisana przez niego osobiście i kończy się w 2018 roku. A to wina zarządu na czele z krętaczem rosselem, który narobił cyrków z transferem neymara (kwota transferu dla spółki NN + jego kontrakt)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?