0

Co jak co, ale jakiegoś porządnego trenera mógłby do nas ściągnąć, może takiego bez DNA Barcelony

0

Szkoda, że nie wspomniał nic o trenerze i jego DnA

0

Pewnie dlatego dostał pięcioletni kontrakt

0

A idź w cho******rę! Sprzedać Alexisa a zostawić drewnianego Pedro. Oddać Cesca i wziąć nieogarniętego Rafihnię i pozostawić Xaviego. Sprowadzić niejakiego Douglasa. Jesteś człowieku mistrzem w negocjacji i zakupie szkła na Camp Nou. Hiszpańskie huty są już zapewne tańsze i efektywniejsze od tych londyńskich. Do tego rączka w rączkę na linii prezydent-dyrektor-trener. Niechaj ktoś pogoni tą hołotę, bo sportowo nic nie osiągniemy z nimi. Byłem pewien, że przejdzie do nas Kroos, jednak te patałachy wybrały inną opcję, bo liga Hiszpańska. Brakuje linii nam linii pomocy jak wody na pustyni.

3

A idź w cho******rę! Sprzedać Alexisa a zostawić drewnianego Pedro. Oddać Cesca i wziąć nieogarniętego Rafihnię i pozostawić Xaviego. Sprowadzić niejakiego Douglasa. Jesteś człowieku mistrzem w negocjacji i zakupie szkła na Camp Nou. Hiszpańskie huty są już zapewne tańsze i efektywniejsze od tych londyńskich. Do tego rączka w rączkę na linii prezydent-dyrektor-trener. Niechaj ktoś pogoni tą hołotę, bo sportowo nic nie osiągniemy z nimi.

0

Trzeba chwalić trenera LE bo dostrzegł konieczność zmian i tak: Zamienił bramkarza i środkowego obrońce (wysokiego na wysokiego). Normalnie geniusz. Od samego początku nie jestem entuzjastą zatrudnienia Enrique w roli trenera i mówię to ze smutkiem nie będę tego żałował ani odszczekiwał, bo z tym trenerem niestety niczego nie osiągniemy. Tu potrzebna jest zmiana myśli, a nie kto ma DNA co się zwie BARCA to jest namaszczany na trenera.

0

Nie cierpię tej wiecznie śmiejącej się twarzy. Chcą skarżyć Laportę a sami zrobili przekręt z Neymarem i Douglasem. Kiedy oni odejdą, bo niszczą ten klub pod względem sportowym.

0

Oszczędzajmy tekst i środowisko, zaprzestańcie pisania o Vermaelenie realizującym indywidualny program. Taka informacja pojawia się za każdym razem i to jest oczywiste, jak fakt, iż w nocy świeci księżyc a w dzień słońce. Trener szykuje rewolucję na LE, LIGĘ EUROPY.

0

Nie każdy trener, który w przeszłości był piłkarzem FC BARCELONA może być jej trenerem. Uparli się teraz na trenerów związanych z klubem, by nie zmieniać zapewne stylu gry, który w tej chwili jest niestety mało efektywny i nieskuteczny. A chciał powiedzieć pewnie, że Barca idzie w kierunku ROMY i niedługo pożegna się ze stanowiskiem. Guardiola miał łatwy początek z racji, iż posiadał zawodników w życiowej formie. Wiedział, jak należy ich wykorzystać odpowiednio i to mu się udało. Zaczęli tracić na jakości, więc odszedł. A po jego odejściu klub szuka mimo wszystko słabszych trenerów, których ważną zaletą jest dobra znajomość klubu bądź też "spokój" działania - bez szaleństwa i istotnych zmian w stylu gry. Gdyby był u nas trener pokroju Mourinho nie byłoby świętych krów, a każdy grałby na pozycji, do jakiej ma predyspozycje.

0

LE nie potrafi rozpracować klubu, który prowadził w ubiegłym sezonie (?) Zajebisty z niego trener w takim razie jak nic

2

serio, serio, powinien oddać te rzuty wolne. W ubiegłym sezonie Alexis ładnie trafił z wolnego, ale monopol messiego niestety nie jest pozytywem. A tak w ogóle to niezłe grajki na trybunach w roli widzów, nowe nabytki razem z zubim, ich mentorem

4

A tymczasem Sanchez 2 bramki (tylko dzisiaj, tyle ma chyba Pedrito od początku sezonu?), Cesc cały mecz zagrał - to się nazywa wyczucie. A my znów gramy Mascherano na środku obrony, mimo iż ZUBI zakupił w lecie 2 środkowych obrońców. To się nazywa rewolucja. Nadzieja umiera ostatnia, ale patrząc na LE nie jestem optymistą co do jego kompetencji.

1

Niech rozliczą się sami za transfer Neymara. Rossel odszedł z jakiego powodu? A ten Bartomeu nawet nie ma mandatu na bycie prezydentem, jest p.o. do czasu wyboru.

0

Witam. A ktoś się orientuje, co Mathieu powiedział? Co okazało się następnie pytaniem dziennikarza w stronę LE?

5

Z uwagi, że wszystkie jego interwencje były spektakularne, a to dzięki ćwiczeniom w osobności.

0

UFF, Douglas trenuje, ostoja naszej defensywy. Spokój mej duszy na kolejny mecz.
WTF!!! Jaki Douglas, kolejny brazylijski narybek. Ale z Vermaelenem to na poważnie koleś odbywa bardzo dochodowy aerobik i fitness. GOOD JOB ZUBI, WELL DONE

0

Gościu, który zostawił Pedro a wypuścił Alexisa.
Gościu, który sprowadził Vermallena, który leczy się już 4 miesiąc i końca nie widać.
Gościu, który sprowadza anonimowych graczy na prawą obronę z Brazylii.
Gościu, który nie sprowadził prawdziwego środkowego obrońy.
NIE POWINIEN UDZIELAĆ SIĘ W MEDIACH NA TEMAT GRY. Zapewne, jak przyjdzie nowy prezydent, a dotychczasowa mafia ulegnie rozwiązaniu, pójdzie z torbami.

0

Słuszna racja i uwaga. Nasza pomoc kuleje, przede wszystkim pod kątem bramek. Takiego słabego początku dawno nie było. Źle jest, że nasz atak (bramki) zdobywają wyłącznie atakujący - Messi i Neymar

1

Rozczarowujące były zmiany - in Pedro, Sergio Roberto I niestety Rakitic, który "fenomenalnym" dośrodkowaniem sprawił kontrę. Rozczarowujący mecz, trzeba wziąć to pod uwagę. Rolą trenera jest analiza tego co się stało, on odpowiada za skład. W porównaniu z ubiegłym sezonem wystawił niemal identyczną obronę - Alves, Masche i Pique. W marcu Barca straciła 3 gole i teraz było podobnie, podobnie bo trafiła tylko jednego, a nie 4!!!

0

Witam. Teraz każdy dzieli się swoimi uwagami. Większość z nas, która oglądała ten mecz dostrzega mankament w postaci ustawiania Mascherano na pozycji środkowego obrońcy. Czemu ten sam błąd powiela nowy trener, który miał dokonać "rewolucji". Obrona naprawdę zagrała bardzo słabo. Kolejny żenujący występ piketa - ręka przy karnym, a do tego o mało nie sprokurował kolejnego gola głupią tracąc piłkę na rzecz Benzemy. Dani Alves - zapędzał się pod bramkę i brakowało go w defensywie, pod względem motoryki słabo. Mathieu powinien grać na pozycji środkowego, a nie lewego obrońcy. Mascherano na defensywnego pomocnika. Moim zdaniem powinien zagrać Bartra i Mathieu na środku, a jak na siłę wciska Busquetsa to zagrać dwoma defensywnymi pomocnikami. Przecież Sergio i Javier potrafią dograć super prostopadłe piłki, a dodatkowo Argentyńczyk na prawdę rozdziela piłkę pod nogi kolegów. Gra Xaviego - nie zdziwiło mnie to, ale jego kreatywność i tworzenie sytuacji...to samo Iniesta, dzisiaj słaby mecz. Neymar i Messi również bez błysku. Leo na siłę wchodził do gry, Neymar co chwilę się przewracał. Suarez pozytywnie. Mimo, że był to dla niego pierwszy mecz widać w nim głód do gry i zaangażowanie. Szkoda, że nie zagrali formacją 1+2 z przodu (cofnięty Leo i środek Suarez). Po oglądaniu go w tamtym sezonie jestem zdania, iż zdecydowanie lepsza jest dla niego pozycja 9, a nie skrzydłowego, jak dzisiaj zagrał przez większość meczu. A na koniec niestety, ale LUCHO Enrique nie jest żadnym zbawieniem. Pokazał to w Romie, pokaże w Barcelonie. Nam trzeba starszego trenera z doświadczeniem. Widać po dwóch meczach, że na silniejszego rywala nie są gotowi.

0

On jest bardzo fotogeniczny. Na każdym zdjęciu wygląda tak, jakby miał skręcony kark.

0

To są skutki kupowania na ilość, a nie jakość

0

Fajny filmik tylko, żeby Suarez i klub nie mieli żadnych problemów teraz. Ciołki z Fify po jego obejrzeniu pomyślą, że zagrał już w oficjalnym meczu przed zakończeniem kary.

1

Z jednej strony co ma sobie chłopak myśleć. Nie gra, grzeje ławę lub ląduje na trybunach. Grał poprawnie w meczach, w których wystąpił. Biorąc pod uwagę, że Alves jest pod formą nie dostaje wielu szans, co jest dziwne. Powinien odejść, twardo postawić sprawę. Będą go mamić, że Alves odejdzie, a co do czego dojdzie to Alves zostanie albo to Douglas otrzyma podstawowy skład. Szkoda chłopaka, ale nie ma co się marnować, mimo że jest to FC Barcelona. Same treningi nie są powodem do dumy.

0

I tak swoją drogą. Z perspektywy czasu wydaje się, że Barca zrobiła podobny deal z Bayernem, co Arsenal z nami w sprawie Vermalena. Pamiętacie zawodnika co się zwie Thiago? W Niemczech również szklane chwile przechodzi. Co się już prawie wyleczy to dopada go coś innego.

3

A Thomas V.? Ma pozwolenie na grę i zielone światełko czy dostał kolejną kartę abonamentową (zniżkową) na wizyty w gabinetach lekarskich.

0

Swoją drogą mamy dobrych lekarzy i fizjoterapeutów. Pamiętam, że swego czasu Iniesta również był piłkarzem szkiełkiem, który więcej nie grał niż grał z powodu różnych urazów. Leo poważniejsze problemy zdrowotne miał dopiero w ubiegłym sezonie. Neymarem też się zajęli, bo znów więcej gra niż się leczy, zatem pewnie chcą Belga wyleczyć raz a porządnie. Zakup piłkarzy z wysp obarczony jest najczęściej ryzykiem, że są oni kontuzjowani już na samym początku przygody z klubem. Moim zdaniem powinni szukać zawodników z ligi francuskiej.

0

I to był wielki błąd. Alexis też nie był na sprzedaż i kto to mówił, sam prezydento

0

Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat bramkarza. Mianowicie nie winię zbytnio Ter Stegena, to młody chłopak, bramkarz na poziomie europejskim dopiero od tego sezonu, bo tak na prawdę nie miał okazji grać w meczach o stawkę poza ligą. Wydaje mi się, że to celowa zagrywka trenera. Nie zapominajmy, kto którego bramkarza na Camp Nou sprowadził. Ter Stegen to opcja Zubiego, a Bravo Louisa Enriqe. Podobnie ze środkowym obrońcą. Chciał Mathieu i teraz on jest podstawowym stoperem. Takim meczem jak z PSG po prostu posadził Marca na minę. Uważam, że nie powinno być wielu rotacji, oczywiście przy dużej liczbie meczów odpoczynek powinien być czymś naturalnym, ale nie całej formacji, zwłaszcza defensywy, która powinna się ze sobą zgrać najefektywniej. Krycie przy stałych fragmentach gry, pilnowanie pozycji spalonej, wyprowadzanie piłki. Żonglerka obroną nie jest słuszna. Dodatkowo opcja Daniego Alvesa, który odchodzi. Jeżeli od przyszłego roku go w klubie nie będzie to czemu nie gra na przykład Montoya? Lepiej stawiać na pana zagadkę z Brazylii? Oby nie było jak w Romie.

0

I tak przecież jest lepszy od Alexisa, które sprzedali, bo dlatego go sprzedali, bo był słabszy od Pedro, prawda? Bo gdzie tutaj logika sprzedawać lepszego gracza, a zostawić słabszego, czyż nie tak? Zubi co się gubi call me answer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?