piotrek.spoko
Dołączył/a: czerwiec 2011
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygląda na to, że Silva wyżywił rodzinę
0
Obronę zdecydowanie przydałoby się odmłodzić, jednak znalezienie dobrego stopera nie jest takie łatwe. Przydałby się nam z pewnością również nowy prawy obrońca - taki do 1 składu oraz obrońca na lewą stronę. Alba nie zawsze prezentuje się poprawnie, a jego zmiennika niestety brak. Plus Atak
2
eleven co wy odpi...!!!
0
Jak myślicie, Milik pasowałby do Barcelony?
0
Barcelonie potrzebny będzie na dobrą sprawę może max 1 nowy pomocnik, zważywszy na fakt, iż przyjdzie latem Denis Suarez. Szczerze chciałbym kilku zmian w przyszłym sezonie. Ta drużyna jest super, ale chciałbym mieć pewność, że jest życie po tej FC Barcelonie. Przecież średnia wieku idzie w górę, a nie w dół obecnie, więc to będzie wyzwanie na przyszłość, zbudować nowy zespół. To co się dzieje obecnie w innych klubach jest przykładem, że może być trudno.
3
Czy to jest strona FCBARCA.COM czy realmadryt.pl? Jak chcecie komentować losowanie rywali to róbcie to na ich stronie. Wylosowane Atletico gramy z nimi, co nas obchodzą inni. Liga Mistrzów - mistrzowie wygrywać muszą z każdym.
0
To Banega z nami za żółte kartki nie zagra za tydzień
0
Jak to powiedział wczoraj komentator: sprawa awansu pozostaje "otwarta". Dobrze, że do rewanżu mogą podejść spokojniej, oszczędzanie się w sytuacji braku wzmocnień w formacji ofensywnej to teraz istotna kwestia.
0
Ha ha, Marca z rana to jak kiedyś dobry humor z naszych kiosków. A właśnie, Espaniol to jest ta drużyna, co ma mokro w majtach, jak grają z Realem? To jest tzw. dawanie, bez mydła, na sucho, ale najwidoczniej ci żałośni grajkowie tylko tak umieją.
1
Czym się tu chwalić? Nie ma to jak nabijać statystki na "ogórkach"
33
Ciekawe, że nic nie piszą na temat przecieku dotyczącego złotej piłki. Podobno Leo dostał olbrzymią liczbę głosów. Jestem Polakiem, dobro narodu jest dla mnie ważne, ale faworyzowanie Lewego, jako osobę zasługującego na pierwszą trójkę jest lekkim nieporozumieniem. Fakt, miał okres swojej bardzo dobrej gry, ale przypadło to na miesiąc październik - listopad. Pompowanie balonika o nazwie Lewy - Złota Piłka, w tym roku jest niezrozumiałe. Gdyby utrzymał formę przez 5-6 miesięcy
1
Witam. Czytał ktoś artykuł na wp? Lewandowski z szansą na złotą piłkę. Nie ma co się oszukiwać, że zagrał w ostatnich 4 meczach bardzo dobrze, ale po 4 meczach, które dały 12 punktów i póki co nic więcej niektórzy zaczynają żyć w sferze S-F.
0
A może S. Roberto na prawe skrzydło? W środku pola sobie radzi gorzej ostatnio niż na prawej obronie, zostawić Alvesa jako PO + S.Roberto jako PS - przynajmniej prawa strona byłaby asekurowana.
1
W przypadku braku zgody fify na rejestrację jednego z graczy Barca powinna "zbojkotować" KMŚ. Skład wąski, po co ryzykować zdrowie zawodników (patrz David Villa). Robią nam pod górkę to czemu mamy ich faworyzować. Klub powinien jasno opowiedzieć się w tej sprawie.
0
Prawda. Oszczędzili kasę nie kupując praw do ligi (poza polską kopaną) a teraz będę chcieli dodatkowej opłaty za to, co jeszcze w ubiegłym sezonie pokazywali w obecnej cenie abonamentu. Cfaniaczki
0
Dużego wyboru z 2 koszyka nie będzie.
2
Teoretycznie do 1 stycznia trzeba jakoś pociągnąć z tym składem. Od nowego roku 2 wzmocnienia już mamy, a w związku z ruchami transferowymi pewnie zarząd przygotuje 3 transfer. Prawa strona obrony będzie obsadzona, klub powinien zastanowić się nad wzmocnieniem lewej defensywy. Adriano jednak przez te kontuzje i brak gry stracił bardzo dużo ze swojej jakości.
3
Widzieliście kto pokazywać ma ligę hiszpańską w nowym sezonie? Arabusy z beIN sports.
Kto sprzedaje te prawa na poważnie patrzy na to wyłącznie przez pryzmat kasy, a nie widza, bo jak można sprzedać prawa do meczy komuś, kto nie ma w Polsce kanału? Chyba, że transmisja będzie jedynie odpłatna przez łącze internetowe.
0
A umiesz czytać ze zrozumieniem? Widocznie jeszcze w podstawówce tego nie nauczyli.
2
Czy to nie Laporta krzyczy, że La Masia przestała odgrywać istotną rolę i należy przywrócić jej blask? Więc jaki sens ma sprowadzanie grajka, za którego życzą sobie takiej kasy? Wydawanie takich pieniędzy na jednego gracza i uzupełnianie składu drużyny piłkarzami z rezerw (na innych raczej już środków nie starczy) nie ma sensu.
17
Czytaliście ranking UEFA? Barca jest druga za realem, a co ciekawe ranking obejmuje ostatnie 5 lat. Ciekawe dlaczego real jest na 1 miejscu, skoro w tym czasie raz wygrał ligę mistrzów, raz puchar króla i raz ligę??? Jak oni to niby liczą.
0
Kadra musi być szersza z uwagi na dodatkowe mecze (superpuchar Hiszpanii, Europy, KMŚ) to raz. Po drugie jest Copa America, więc Messi, Neymar nie będę do końca należycie wypoczęci to dwa. Vidal może grać jako skrzydłowy, to jest na plus, zatem będzie można pogodzić go w grze z Alvesem. Priorytet to pomocnik, co pokazał obecny sezon. Linia pomocy pod względem zdobywania bramek była jałowa. Przydałby się w związku z tym ktoś, kto usprawni jej działanie.
0
W przypadku przyjścia Pogby Robeto z pewnością musiałby odejść. Bez sensu byłoby również sprowadzanie D. Suareza z Sevilli na ten sezon. Z kolei Alen Halilović powinien pójść na wypożyczenie z oczywistych poziomów - spadek z ligi, więc gra ze teoretycznie słabszymi rywalami mu nie pomoże w rozwoju, a w pierwszym składzie nie będzie miał szansy na regularną grę. Generalnie Barca powinna rozsądnie wypożyczyć moim zdaniem najbardziej perspektywicznych graczy z drużyny rezerw do lepszych drużyn celem ostatecznej selekcji graczy. Mamy nowego dyrektora, który powinien inteligentniej ustalić zasady wypożyczenia. Transfer Vidala bardzo ciekawy ze względu na charakterystykę gracza - szybki skrzydłowy, ma dobre dośrodkowania i gra na dwóch pozycjach - obrońcy i skrzydłowego. A tak na marginesie to orientuje się ktoś, co z Gerardem D. będzie po tym sezonie? Zostanie w Sewilli czy wróci?
0
Pewnie CR7 jest teraz smutny, jego prezesik zapewne też.
0
Ale nawet jak grał to nie prezentował się jakoś super nadzwyczajnie. Dlatego znalezienie obrońcy w naszym przypadku będzie bardzo odpowiedzialną pracą. Windowanie cen powoduje, że sprzedawany jest średniak, a zadowolony z transakcji może być tylko właściciel klubu. Wenger pewnie też się z nas śmieje, za transfer roku.
0
Tak na marginesie, wiem że to onet, ale http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/juan-cuadrado-transferowym-niewypalem-moze-wrocic-do-wloch/pew5tt
a jak Barca go chciała pozyskać podczas letniego okienka, to Fiorentinie było mało 40 milionów. Z drugiej strony klimatyzacja do gry na wyspach zawsze jest trudna dla piłkarzy z innych krajów.
1
I to pokazuje, że mimo silnego ofensywnego TRIO nie posiadamy wartościowych zmienników. Pedro jest pod kreską i jest praktycznie jedyną zmianą ofensywną, jaką trener mógłby wprowadzić. Teoretycznie nie ma Suareza, zagra za niego Pedro, to kogo wpuścić do ataku? Krótka ławka w ataku może doprowadzić nas do problemów w przyszłym roku. Teraz dziękować Bogu nie było kontuzji, ale przykładowo nie wiadomo co przyniesie nowy sezon.
0
Eibar czy Granda? W tabeli Eibar jest przed Granadą
0
Pewnie CR 48 przebiegnie tyle okrążeń ze złotym bucikiem....sam, bo przecież nic więcej nie ma. Taka różnica, Barca się oszczędzała, pozostały 2 mecze do końca sezonu, a realik musi się wyszaleć, bo to ostatni mecz.
0
Czyli usunęli kanał N36 i N37 i dodali N38?
Momentami bez logiki. Dobrze, że mają ligę hiszpańską u siebie, bo inaczej nie mieliby mojej sympatii i wypływu z abonamentu