piotrek.spoko
Dołączył/a: czerwiec 2011
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie ma Thomasa to kicha w obronie będzie. Dobrze że redaktor o tym wspomniał, spadło to na mnie jak grom... :(
42
Za parę dni okaże się, że Prezydent Messi zatrudnia dyrektora sportowego Messiego, który jednocześnie na stanowisko trenera powoła Leo Messiego. W związku z tym zaczną się nowe porządki w drużynie i pierwszym kapitanem zostanie jej najlepszy gracz w historii, czyli Leo Messi. Moim zdaniem Messi powinien być od grania, a nie od fochowania, ustalania składu, obrażania się i decydowania o transferach i trenerach.
0
Gra Adriano czy Alba??
Czytam zapis meczu na onet.pl i widzę: Barcelona stara się grać długimi podaniami. Adriano dograł do Neymara, ten strącił piłkę głową w stronę Messiego, który zdecydował się na strzał, ale będzie tylko korner
1
Adidas jest sponsorem technicznym Chelsea, więc zawsze coś przy transferze "swojego" gwiazdora może paluszkiem pomacać (na przykład dopłacić parę mln euro). Więc jak najbardziej szansę na zakup Messiego mają kluby, które współpracują z Adidasem.
1
Brawo Atletico? Ludzie opamiętajcie się. W niedzielę też tak będziecie przeżywać mecz Atletico? heh, interesujcie się swoją drużyną i ją wspierajcie.
0
Myślicie, że jak przyjdzie nowy prezydent będzie prawdziwa rewolucja, nie taka, o jakiej mówiono do tej pory, na przykład po sezonie 2013/2014?
0
I to jest potwierdza, że nie grają ani cyfry, ani pieniądze, bo nasz atak jest wart około 400 milionów euro!!! Biorąc pod uwagę, że ktoś zapłaciłby za Leo 250 milionów. Jeżeli nie, to jest wart 250 milionów i to nie przekłada się na wyniki z przodu niestety. Słaby trener, słaba pomoc i tak to wygląda. Te 8:1 w pucharze króla i 5:0 przed świętami tylko zamazują rzeczywistość.
0
Mam nadzieję, że Puyol nie zostanie jego następcą. Nasz kapitan musi zebrać doświadczenie!
0
Na 27 bramek 9 ma z rzutów karnych, zatem co 3 bramkę zdobywa z 11 metra. To się nazywa być topowym królem strzelców. Dla porównania Suarez w tamtym sezonie w PL nie strzelał karnych, bo to była domena Gerarda, a i tak został współwłaścicielem złotego buta.
0
Nie wiem dlaczego, ale źle mu z twarzy patrzy.
0
Że został prezydentem bez mandatów i ma podejrzanych kolegów typu ROSSEL?
0
Po czym Lucho wystawi Pedro za zasługi z Łezką w podstawowej 11stce a on odwdzięczy się znów grą a'la piach, bo to nie ta liga
0
Jeszcze 7 goli i Łezka będzie grała dalej, do boju!
0
A jak obstawiacie czy Legia miałaby jakąś szansę z tym składem FCB?
1
Właśnie dla takich chwil Pedro pozostał w Barcelonie, a Alexis wybył do Londynu. Ta Łezka to w której lidze gra na co dzień?
0
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/488458/premier-league-coraz-lepsze-statystyki-edena-hazarda-alexis-sanchez-wiceliderem-?utm_source=wp&utm_medium=news&utm_campaign=wp_pilka-nozna Super, jak czyta się o naszym zawodniku sprzedanym na prawdę w dobrej cenie, ale przecież mamy lepszych - Pedro, Munir, Sando w obecnej formie. Taki zawodnik byłby w tej chwili nieoceniony, ale co myślenie to myślenie.
1
Mój komentarz przed losowaniem "Ciężko będzie uzasadnić, jeżeli w dzisiejszym losowaniu znów zostaną sparowane następujące pary: Arsenal vs. Bayern, City vs. FC Barcelona, Shalke vs. Real, Szachtar vs. Chelsea" Wynik w 50% trafiony, bez komentarza. Byłem pewny Realu i Barcy. Proszę o wypowiedź dobrego matematyka w tej sytuacji.
0
Generalnie te losowania ligi mistrzów są "podejrzanie" powtarzalne. Kiedyś Barca praktycznie grała z Arsenalem, Chelsea czy też Milanem. Teraz zaczęła wpadać na PSG i Ajax. Wierze w prawdopodobieństwo, ale to co się dzieje w LM jest zaskakujące. Ciężko będzie uzasadnić, jeżeli w dzisiejszym losowaniu znów zostaną sparowane następujące pary: Arsenal vs. Bayern, City vs. FC Barcelona, Shalke vs. Real, Szachtar vs. Chelsea
0
Znasz słowo chamski? Zauważyłem, że nie.
0
Można przeczytać i nic nie robić, to proste.
0
Witam
Co do meczu to ciężko się go oglądało. Było przeczucie, że jednak po dobrym meczu z PSG przyjdzie większy kryzys. I ponownie nasza pomoc okazała się bardzo słaba. Jednak ta pozycja wymagała wzmocnienia, bo generalnie przed sezonem odeszli Cesc i Alexis.
2
Dobrze, że mieliśmy indywidualności, bo sama taktyka była kiepska, co potwierdziły pierwsze 2 kwadranse meczu. Gdyby nie szczęście i brak skuteczności przeciwnika przegrywalibyśmy 0-2 a wtedy nie wiadomo jakby potoczył się mecz. Tragiczny był środek pola to raz, bo gracze PSG mieli za dużo miejsca. Po drugie lewa strona była bardzo słaba z uwagi na defensywę, bo to przez nią poszły najgroźniejsze akcje. Iniesta oraz Pedro nie zagrali super zawodów. Za dużo strat. Podobnie w ataku, ale skuteczność zdecydowała. W meczu z Bayernem lub Chealse w tej chwili mieliby bardzo ciężko
0
Zobaczcie na ten skład. Kogo wartościowego mamy w grze do przodu, do ataku? Padakę Pedro i nieopierzonego Munir. I koniec. Bardzo słaba ławka.
0
Bo to mierny trener. Nie potrafi rzetelnie wypowiedzieć się na temat piłkarza, taka prawda. Ustala skład z dupy, zamiast przygotowywać piłkarzy do gry na pozycji, w której w danym spotkaniu wystąpią. Z zawodnikami z prawej obrony to już jego kompromitacja. Montoya nie gra, bo nie wiadomo dlaczego, bo obraził trenera, bo mu od tak nie pasuje? Douglas - zagrał super etc., a kolejny mecz, kiedy w nagrodę za "przyzwoity" występ ląduje na trybunach. Bartra - po co ma grać, przecież jest Masche, Mathieu oraz Vermallen, którego ZUBI odzyska. Szkoda gadać
0
Montoya: „Znam go bardzo dobrze i jeśli dużo kosztuje mnie pozostawianie zawodników poza składem, wyobraźcie sobie, jak jest w tym przypadku. Mogę go tylko pochwalić, wszystko może się zmienić w dowolnym momencie..." - wyżej ceni brazylijskie drewno, więc o co tu chodzi? Jaki jest powód nie wystawiania go do meczowego składu (bo o wyjściową 11 to nie pytam)
3
Jaki sens jest porównywać pracę na treningach do prawdziwego meczu? Inna atmosfera, klimat, przyłożenie, motywacja. Na treningach można grać super petardę, by potem przejść obok meczu. Jeżeli nie daje się szans piłkarzowi, albo wpuszcza raz na 2-3 miesiące do pierwszego składu na jeden mecz i znowu posucha, to nie ma co się oszukiwać, do formy się nie dojdzie. Enrique chce pokazać jakim jest wielkim znawcą na przykładzie Montoyi i tyle. Klub klubem, ale na jego miejscu też bym odszedł nie mogąc cieszyć się z pasji grania w piłkę.
0
A może PEDRO? Przecież on będzie nr 1. Wysoki, szybki, zwinny, z DNA, Alexisa wygryzł z kadry.
3
Dobry wynik, jednak nie odzwierciedla on do końca gry. To nie jest jeszcze ta Barcelona, którą chciałoby się oglądać. Szkoda, że Sevilla zagrała wyjątkowo słabo w ofensywie, skupiając się przede wszystkim na grze obronnej. W naszej grze widać sporo mankamentów, zwłaszcza pomoc. Xavi zagrał wczoraj przeciętnie. Miał możliwość zagrania kilku fajnych piłek do przodu m.in. do Suareza, ale tradycyjnie zwolnił, zrobił kółeczko i podał (najczęściej na prawą stronę). Widać póki co brak pomysłu na grę z klasyczną "9" i granie na skrzydło. W tej chwili Alba gra to co za najlepszych lat Alves. We wczorajszym spotkaniu dało się także zauważyć, że gra jest jednak na Messiego. Fajniej byłoby, gdyby z przodu piłki rozkładały się po równo, na nasze trio. Teraz rekord pobity, to może Leo będzie grał częściej na skrzydle, a "9" za 80 milionów zagra gdzie jej miejsce.
2
Jak piłkarze nie wiedzą czy i na jakiej pozycji zagrają do dnia meczowego... To co on robi na treningach w takim razie. Element mentalności, przygotowania psychicznego, pomysłu na grę pryska momentalnie. Do dupy z takim trenerem.
1
Jak nie, to i tak nie poleci, bo nie będzie chciał odejść i nikt z obecnego składu zarządu go ie usunie