piotrek.spoko
Dołączył/a: czerwiec 2011
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro na wymianę za T. Silvę. Taką operację mógłbym zrozumieć.
0
po co w ogóle powołuje ciągle tych samych graczy. Mógłby sprawdzić innych hiszpańskich grajków
0
Czyli oczywiście, jeżeli nie kupią Silvy tylko kogoś innego, to wina będzie po stronie zarządu, bo nie sprowadził mu gracza, którego chciał? Jeżeli obrona znów będzie dawała ciała, dobra wymówka by była, ale nie dla nas.
0
Powinien zostać, ale trzeba kupić bramkarza w tym okienku transferowym. Taka sytuacja pojawi się za rok, a wtedy nie będzie dylematów. On chce zostać przede wszystkim ze względu na kasę. Jako wolny piłkarz dostanie wyższy kontrakt. Zatem jaka będzie jego motywacja na ten sezon? Stąd potrzeba kupienia bramkarza młodszego i tańszego, który byłby częstszym zmiennikiem Valdesa. Po pierwsze wewnętrzna konkurencja podziałała by na wszystkich pozytywnie. Po drugie za rok jak odejdzie Valdes, to trzeba kupić bramkarza gotowego do gry na wysokim poziomie. A ile taki bramkarz kosztuje? Teraz inter chce za swojego bramkarza 30 mln>>>WTF?
0
Bez jaj, 23 bańki za bramkarza. Jak to jest prawda to brak kompetencji zarządu
0
To teraz będzie trzeba się spiąć i wziąć ostro do pracy. Jeżeli do realu przejdzie Suarez i Bale do tego Ronaldo, to będą mieli wyjątkowo groźny atak. A nasza obrona jaka jest, każdy widział.
0
Trochę to bez sensu. Jeden piłkarz nie może, bo nie pozwalają mu lekarze i zarząd podejmuje na podstawie tej opinii decyzję. Natomiast trener też nie jest zdrów, ale w tym przypadku, mimo negatywnych opinii lekarzy, zarząd uśmiechnięty mówi o kontynuowaniu współpracy z trenerem. Gdzie logika?
0
TO nowego gracza mamy, ale przydałby się jeszcze jeden napastnik, środkowy, silny, dobrze grający głową. Real też planuje silne wzmocnienia, więc nie możemy poprzestać na jednym piłkarzu w ataku, zwłaszcza że Villa odchodzi, a Pedrito nie ewoluował
0
Ciekawa opcją wg mnie byłoby zatrudnienie M. Gomeza na środkowego napastnika. W sumie pół Niemiec, pół Hiszpan. Ale przydałby się zespołowi taki gracz.
0
Nikt nie chciał wydawać na niego kasy? Ale i jako wolny gracz zarobi więcej na kontrakcie, ehh. Wyzwania, a może kasa w głowie. Mimo wszystko Barca powinna kupić nowego bramkarza w najbliższym oknie transferowym, bo o ile pamiętam, to 30 czerwca odpada VV i Pinto. Dobry moment na kupno młodego, utalentowanego bramkarza, a nie kolejnych golkiperów po 30
0
Przydałby się dobry stoper, bo jak realowi uda się sprowadzić Bale'a i Suareza, to oni plus Ronaldo i niemiecki turek będą wymagającym przeciwnikiem, a w dzisiejszą obronę będą wchodzić jak w masło, niestety
0
A swoją drogą, to słyszał ktoś o plotce, że Mata miałby dołączyć do Barcy? Jeżeli tak, to przy pozostaniu Alexisa, ktoś z obecnego ataku musi jeszcze odejść. Tello Martina i Bartrę oddałbym na roczne wypożyczenie (nic więcej), żeby się należycie ograli, bo pewnie w drugim sezonie Tito znów pewnie będzie stawiał na młodzież, jak to robi teraz ;/ a to im tylko pomoże, bo trening treningiem, ale liczy się doświadczenie meczowe.
0
Trochę racji ma, co do zarządu i trenera. Nie zgodzę się jednak, że Valdes jest najlepszym bramkarzem, jakoś nie widzę go nawet w najlepszej piątce. Jeżeli trener jest chory, to poważnie powinien zastanowić się na przerwą, a nie przekładać prywatne problemy nad zespół. Sytuacja pokazała, że drugi trener jest po prostu za słaby. Klub powinien zastanowić się nad poszukaniem trenera zastępczego, na sezon i zagrać w otwarte karty z Tito - wyzdrowiejesz i wracasz. Los człowieka jest ważny, ale nie ma poparcia ten, kto chce swoje ambicje spełniać kosztem zdrowia, by potem inni mieli przez to problem
0
Napiszę szczerze, że ciekawszy mecz to Real Sociedad vs. Real Madryt. Real oddał tylko jeden strzał na bramkę, ale za to cenny i zakończony golem. Ale z taką grą Soceidad będzie w przyszłym sezonie wymagającym rywalem
0
Waść Tito kończ, wstydu oszczędź. Nie wszyscy mogą być trenerami
0
Znów postawi na Alvesa, który zejdzie w pierwszej połowie przez odnowienie kontuzji?
0
Te jego odzyskiwanie i granie ciągle tym samym składem, zaczyna być wkur..jące. Jak przez niego odejdą młodzi piłkarze, a w przyszłym czasie będzie trzeba ich odkupować za grube miliony, to po fundusze będzie trzeba iść do TITO trenera roku
0
zapowiada się atak rodem z Ameryki Południowej?
0
Zapowiada się, że Tito będzie miał cały następny sezon, by reaktywować formę Pedro, Alvesa...
0
I o to długo wyczekiwany stoper BARCY!!! powód do dumy TITO
0
Pewnie nasz super sztab i dyrektorzy techniczni nic w tym sezonie nie ugrają na rynku transferowym, stąd wszędobylska cisza. Albo wymyślą nazwisko piłkarza, sezonowca, którzy po przyjściu do Barcy kompletnie się zagubi
0
tak na marginesie to piszą, że Barca na Kompanego chce dać 20 mln. Czuję, że jak kupią Neymara, to kasy na inne wzmocnienia po prostu nie będzie. Po pierwsze wątpię, że chcą go sprzedać, a po drugie za taką kasę. Nie rozumiem tylko jednego, czemu taki klub jak Barca nie ma jednego solidnego sponsora? Kluby angielskie podpisują umowy na grube miliony, a prezydent barcy SR sprzedał koszulki za 30 mln euro katarczykom. To jest zastanawiające. Socios w klubie są, ale z racji kryzysu w Hiszpanii powinni się zastanowić, czy nie lepiej głosować w tej chwili za innymi sponsorami tytularnymi. Barca przegrywa już i tak z klubami zagranicznymi z kapitałem petrodolarowym i magnatami jeżeli chodzi o transfery. Albo starczy popatrzeć na taki Bayern i jego sponsorów - Audi, Allianz, Adidas, T-mobile i wielu innych. Klub zarządzany we właściwy sposób. Coś mi się wydaje, że tego brakuje dla Barcy w pierwszej kolejności, dobrego zarządzania od góry począwszy. Nawet skautów dobrych nie mamy. Tak jak ktoś tu wcześniej pisał, takie PORTO, kupuje za bezcen, sprzedaje za miliony, więc chyba można
0
W sumie to jeden środkowy obrońca by się przydał. Jeżeli Pique byłby w formie, to samo Mascherano, to nasza obrona nie jest aż taka tragiczna, stąd jedno solidne wzmocnienie by się przydało. Robienie z Adriano ŚO to nieporozumienie. Poza tym przydałby się wysoki stoper. Koniecznie trzeba wzmocnić atak (skrzydła) bo stawianie tylko na Leo nie wyjdzie klubowi za dobrze. Brak jest alternatywy. Dlatego klub powinien poszukać również kogoś na środek ataku, typową 9, żeby urozmaicić grę. Młodszy Eto'o 2 by się przydał. Z wielką przyjemnością do dzisiaj ogląda się jego sprinterskie wyjścia do prostopadłych piłek, zwłaszcza od Ronniego.
0
Tito dał mi powód, bym sobie dzisiaj przystopował oglądanie meczu
0
Ja chciałbym skład Sportu
0
Żeby wytrzeźwieli, bo niektórzy zachowywali się lekko mówiąc niewłaściwie podczas przejazdu
0
Jak ja bym chciał tam wejść i zrobić porządek z tym wszystkim :P
0
z tamtego składu brak mi Eto'o, Larssona czy Ronaldinho
0
Podobno AS Monaco chce Valdesa i Alvesa, łącznie około 37 mln za nich daje. Czyli 87 mln euro na transfery już jest.
0
Jaki zarząd taka polityka, jaki zarząd taki trener, jaki trener tacy gracze, jacy gracze takie wyniki. W tym sezonie ligę udało się wygrać, ale tym razem to my mieliśmy szczęście, że real był knocił wiele meczy, my byliśmy stabilniejszym zespołem. Ale w przyszłym sezonie w lidze mistrzów znów nic nie zwojujemy, jeżeli takie ruchy okażą się prawdziwe. Sprzedawać Thiago? Zostawić w zespole innych dziadków i graczy, których trzeba odzyskać, to KPINA, jedna wielka. Jeżeli tak będą postępować osoby odpowiedzialne za klub, to trzeba będzie powiedzieć sobie kibicujcie sobie sami