piotrek.spoko
Dołączył/a: czerwiec 2011
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie skład się nie zmienił zbytnio, 2 zmiany tylko w porównaniu ze składem, który dostał lanie od Milanu i Realu. bosko;/
0
Pedro wypoczął, pewnie jak ostatnio. Ale jak będzie grał piach to i tak pierwszy do zmiany będzie VIlla, a potem w 80 minucie zdejmą Pedro, bo przecież wypoczął i może grać piach dłużej
0
Jeżeli allegri postawi bunkier to cienki z niego gość. Wystarczy milanowi trafić jednego gola i są w ćwierć finale. Trafią bramkę i okupacja - 4 goli barca nie wbije milanowi i po zabawie. Ultra ofensywne ustawienie w tym przypadku nie będzie atutem
0
Ustawienie ofensywne jest wskazane, ale czy Milan właśnie na to nie czeka. Będąc na miejscu trenera milanu ustawiłbym swój zespół ofensywnie. Powód, strzelenie jednej bramki powoduje, że Barcelona musi strzelić bramek 4! I wtedy się bronimy. Także mam nadzieję, że nasi stratedzy też o tym pomyślą i ustawią zespół na różne warianty
0
Ustawienie ofensywne jest wskazane, ale czy Milan właśnie na to nie czeka. Będąc na miejscu trenera milanu ustawiłbym swój zespół ofensywnie. Powód, strzelenie jednej bramki powoduje, że Barcelona musi strzelić bramek 4! I wtedy się bronimy. Także mam nadzieję, że nasi stratedzy też o tym pomyślą.
0
Jaki Pedro. Ja nie rozumiem, czy oni nie oglądają filmów z meczy? Pedrito odpoczywa na MIlan, heh, tak jak odpoczywał na Real? Niech wszyscy zaprezentują się dobrze i przetrą przed MIlanem, napastnicy trzej. Dzisiaj zagra ulubione TRIO vice premiera Vincentego z PO, mianowicie VAT
0
Tylko nie Luiz - oglądacie w ogóle ligę angielską? To co reprezentuje to przeplatanie solidności z mizernotą
0
A i zabawne są komentarze cytuję "Tello, Villa i Adriano niech się szykują na Milan, ale też dobrze byłoby zobaczyć kogoś z nich na chwilę" - rozbrajające, zwłaszcza, że do formy dochodzi się przez grę w meczach, a nie na treningach, a ci wymieni ostatnio grali naprawdę bardzo dużo minut w ostatnim czasie - dla laików to sarkazm
0
Co wy z tym Messim, zagra, nie zagra, musi odpocząć. Mecz z realem był tydzień temu, o godzinie 16. Patrząc na ówczesną formę Messiego w drugiej połowie nie powiedziałbym, że zmęczył się nadzwyczajnie. Wracając jednak do perspektywy czasowej ostatniego meczu. Minął tydzień. Zatem wydaje mi się, że powinien odpocząć, wypocząć czy jak to jeszcze nazwać. Poza tym musi wejść w mecz, zrobić sobie przetarcie.
0
Takie mecze są najcięższe wbrew logice
0
Czytaliście newsa eurosport.onet? Song na wylocie z FCB
0
Zamiast Puyola - Pique, zmiast pozycji Pique - Song. Mamy wówczas 3 w miarę wysokich graczy do obrony rzutów wolnych i rożnych wykonywanych ewentualnie przez Milan. Z przodu Alexis, może przypomni sobie ligę włoską, Pedro podobny piaskowy poziom, ale już swoich szans miał mnóstwo
0
Pedro w ataku marzeń? Hmm nie dzisiaj.
0
Dla mnie wygrana Realu i Barcelony, a następnie rewanż w półfinale LM. To by zabolało najbardziej, ponieważ to jest ich najwyższy priorytet. O co chodzi z tymi spotkaniami piłkarzy we własnym kręgu? Skąd taki news?
0
Myślę, że Alves pozostał po to, by próbować namówić go do transferu.
0
Wiecie co jest pozytywne. Jesteśmy w większości pewni, że FCB odpadnie z LM. Więc wygrana z ACM różnicą 3 bramek będzie dużym, pozytywnym zaskoczeniem :)
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/rewolucja-taktyczna-barcelony-na-milan,1,5435904,wiadomosc.html
Czytaliście? Ciekawe tylko, na jakich graczy postawi. Alves i Alba w obronie, wtedy zostanie sam ŚO w obronie :P
0
Z tym wydawaniem kasy to trzeba się zastanowić. Bez sensu klub płacił w ostatnich latach wielkie sumy na transfery, które jednak okazały się niewypałami. Już jednego światowego obrońce z Szachtara kupił Pep i gdzie teraz jest? Z drugiej strony petrodolary strasznie popsuły rynek transferowy w ostatnich latach, stąd niektóre kluby wymagają nie wiadomo jakich pieniędzy za swoich graczy. Należy poszukać zatem mądrze nowych, dobrze rokujących graczy, ale nie takich w wieku 14-17 lat, ale 21-25, aby mogli rozpocząć swoją przygodę w miarę szybko. Z całym szacunkiem, ale jestem za pożegnaniem z drużyny niektórych zawodników, ale to jest moja subiektywna ocena. Zmiana taktyki i systemu gry wymaga również ewidentnych zmian w drużynie pod względem personalnym. Ten zarząd daje na razie nie popisuje się na rynku transferowym, nie szuka realnych wzmocnień, tylko graczy, który promuje udany zaledwie jeden sezon. Na tą chwilę trzeba myśleć o obrońcach, środek i prawa strona oraz szybkich skrzydłowych. Oglądałem mecz dzisiaj Arsenalu z Tottenhamem oraz Liverpoolu z Wigan i chciałbym, żeby takie boki były u nas. Obecnie Pedro nie jest graczem do gry na tym poziomie. Wszyscy chcą Villę, jak na razie nie pokazuje się z dobrej strony, ale jestem za daniem mu jeszcze z kilku szans bo Pedro miał ich aż za nadto, od ubiegłego sezonu, Alexis niestety, to jest zagubiony chłopak, jeżeli styl w ataku się nie zmieni, również nie ma sensu by pozostał w zespole. Pod osąd należy poddać działanie zarządu, który nie poszukał trenera tymczasowego, nawet spróbować ściągnąć Pepa na te 3 miesiące, żeby Tito swobodnie dochodził do zdrowia. Szkoda słów. Laporta jaki był, taki był, ale ściągał do Barcy graczy, którzy na prawdę nadawlli się do gry.
0
Po pierwsze złe transfery. Od czasu Pepa już było widać, że nasza polityka jest delikatnie rzecz ujmując, beznadziejna. Nie trafiamy z transferami, na które klub wydaje grube miliony. Do tej pory nie było to tak widoczne, ponieważ grali przede wszystkim wychowankowie, którzy jednak w tej chwili nie są w dobrej dyspozycji. Chociażby możliwość sprowadzenia Vertonghena. Nie kosztował dużo, a gra na prawdę fajnie. Cena nie była duża, więc problem z obrońcą środkowym byłby załatwiony. Ale nie, po co. Najważniejsze przedłużyć umowę z Puyolem, nie potrzebny środkowy obrońca, co widać. Brak wartościowego zmiennika dla Alvesa. Brak zmiennika dla Messiego, brak skrzydłowych. Niech zarząd w końcu ruszy na jakieś sensowne polowanie, tańszych zawodników, którzy grali na wysokim poziomie co najmniej dwa sezony (nie jak Alexis, po jednym sezonie).
0
Z krótkim uzasadnieniem. Cesc czyta nasze komentarze, więc przekaże zarządowi ;)
0
Pytanie również do wszystkich dobrze znających się na piłce osób, nie typowych jednosezonowców. W przypadku, gdy VILLA, PEDRO, ALEXIS out, to kto na ich miejsce?
0
A miało być tak pięknie. Dziwne, że nikt z zarządu nie zdecydował się zatrudnić tymczasowego szkoleniowca. Rak to nie jest przeziębienie, szacunek dla Tito, ale on przede wszystkim martwi się o swoje zdrowie, które niestety zawiodło go w tym momencie. Będąc na lekach, chodząc na wizyty lekarskie trudno pogodzić rolę trenera w takiej sytuacji. Dlatego dziwna decyzja zarządu odbija się teraz. Drugą kwestią jest forma zawodników, która pozostawia wiele do życzenia. Nie mówię tutaj o kolejnym kiepskim występie Pedro, beznadziejnym wypuszczaniu w bój Alby przez Villę czy nieporadności w obronie. Jeżeli wychowankowie dostają profesjonalne kontrakty to chyba po to, żeby grać w pierwszej drużynie, czyż nie? Jeżeli im się nie ufa, patrz Bartra na trybuny, to się kupuje zawodników nowych, którzy podołają wyzwaniu. Nie ma co się oszukiwać, Barca potrzebuje światowych zawodników. W lidze raczej małe jest prawdopodobieństwo, że wypadnie z poza pierwszej trójki, więc miejsce w lidze mistrzów ma. Hiszpanie zachłysnęli się tymi podaniami w środku pola po mistrzostwach europy, więc konsekwentnie ten sposób gry jest kontynuowany w Barcelonie. Czasy się zmieniły. Trzeba poszukać nowych taktycznych rozwiązań. Brakuje ewidentnie gry skrzydłami, wygrywanych pojedynków 1 na 1 na bokach. Który ze skrzydłowych potrafi objechać obrońcę i popędzić do bramki. Brak siły, motoryki. Brak odwagi w podejmowaniu słusznych decyzji. Czas przebudowywać obecną Barcę, jak miało to miejsce za czasów Rajkarda - przyjście Ronakdinho, Deco, Eto'o. Potem kolejny etap - wejście Pedro, Messiego, Villi. Należy odnowić formację ataku i postawić znów na nowe osoby, nowe nazwiska.
0
Bardziej forma i brak pomysłu na grę. Ale forma to podstawa, bez odpowiedniego przygotowania, wewnętrznej siły, odwagi i zaangażowania za wiele nie wywalczą w tym sezonie.
0
Głosujecie na brak trenera czy formę? Szczerze to bardziej brak formy, świeżości, zaangażowania, pomysłu na grę samych zawodników. Gdyby byli w formie, to i grajek z ulicy by ich poprowadził, taka prawda.
0
Co najbardziej zawodzi w Barcelonie?
FORMA ZAWODNIKÓW. Gdyby byli w formie to i uliczny grajek by poprowadził w meczu. Czasy manity z realem się skończyły :(
0
Bezowocne klepanie w środku pola. Tak, to jest sens gry. Ciekawe czy z takim nastawieniem wyjdą na rewanż. Strzelić dwa gole trzeba co najmniej. A jak gola stracimy, przy tej defensywie to normalne, to trzeba będzie strzelić cztery. Ale będziemy kontrolować mecz klepiąc w środkowym kółeczku. Co jest najgorsze. Taki Varane dostaje szansę od Mou i potrafi ją wykorzystać, a np. Bartra ogląda mecz z trybun. To w takim razie jaki sens jest przedłużac kontrakty o kilka lat z piłkarzami już gasnącymi niestety
0
Jakie szanse??
0
Trzeba aktywnie szukać w lecie ataku nowego. Niestety ta formuła się już wyczerpała. Popieram tych co piszą, aby pożegnać VAP, do tego trzeba zastanowić się nad rolą Alvesa, jako obrońcy. Przede wszystkim wzmocnienie pozycji środkowego obrońcy. Tak w ogóle to brakuje typowego defensywnego pomocnika, silnego, grającego przed obrońcami. Czemu nie wchodzi Song, który nie boi się przyłożyć nogi? Sergio gra fajnie defensywnie, ale do przodu. W obronę naszą wchodzą jak w masło, było to widać. Szkoda gadać. Zbieram podpisy by móc kandydować na prezydenta FCB :) wówczas wszystkie głosy wysłucham
0
wow, i co z tego? mamy z tego 3 punkty? Drużyna grała rewelacyjnie, nie straciliśmy bramki, robiliśmy ciekawe akcje, oddawaliśmy dużo strzałów? nie, więc co z tego
0
witam ponownie. Czy ktoś może mi napisać, dlaczego nie było messiego w drugiej połowie? Kontuzja, pogniewał się na coś? Aha, kto pisał by Villa grał, zagrał i nic nie zmienił. Podobnie on, Pedro, Alexis do wymiany. Nie będę płakał, bo wierzę w drużynę FC Barcelona a nie pojedynczy nr na koszulce. Temu zespołowi brakuje agresji, poświęcenia. Nie wiem czy młodzi sobie poradzą, bo Thiago i Tello nie są w tej chwili graczami na miarę pierwszej drużyny. Alves przestaje grać jako obrońca. Sezon słabości, wielu zawodników ma swoje wyniosłe prywatne chwile (głownie potomkowie) ale praca to praca.