piotrek.spoko
Dołączył/a: czerwiec 2011
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam, oglądacie n premium może? ten komentarz o Tello, że byl na wygnaniu, ale cierpliwie poczekał na swój numer na koszulce...panowie na bieząco się znają. A ten jeden komentator to przypomina mi Józefowicza z poranku kojota
0
Zgadza się, dzięki Hubert, zapomniałem napisać:P ale nie robię tu nikomu reklamy, po prostu jak ktoś może i jest zainteresowany, może sobie konto założyć i wykupić pakiet premium
0
Witam,
jest taka stronka ciekawa z telewizja, na ktorej sa kanaly sportowe: C+ sport i C+ gol oraz kanały n sport i n premium. Proponuje wykupic pakiet 3 dniowy za 4 zlote i można oglądać ligę mistrzów oraz ligę hiszpańską bez problemów w dobrej jakość. Korzystam osobiście do oglądania ligi mistrzów, bo na cyfrze niestety mam tylko ligę hiszpańska.
0
A ja chciałbym zobaczyć ciekawą grę, fajne i szybkie akcje, ekscytujące zagrania:) Co do wyniku, to wystarczy mi przewaga dwóch goli. Ostatnio za bardzo się stresuję, gdy drużyna prowadzi tylko jedną bramką. Zawsze może przydarzyć się głupia bramka, więc lepiej nie ryzykować.
Tak na marginesie to fajnie, że n połączy się z C+. Mecze ligi mistrzów i ligi hiszpańskiej mogą być na jednej platformie
pzdr
0
Witam,
najlepsze wygrana, styl, charakter.
najgorsze kontuzje.
Tak na marginesie, nie przeżywajmy tak tej 8punktowej przewagi nad rm. Po pierwsze drużyna musi patrzeć na siebie i to jest najważniejsze. Po drugie za nami dopiero 4 kolejki. Pisanie o tej przewadze byłoby na miejscu, gdy wynosić ona będzie tyle po 25 kolejce, 30 kolejce. Po trzecie nudzi ciągłe odnoszenie się z punktacją do rm. Może w tym roku w lidze objawi się jedna bądź dwie drużyny, których maksimum potencjału przypadnie na ten sezon.
0
Witam, mecz FCB - Valencia, początek relacji, zaczyna się o 21.50 czy 21.30. Mi na cyfrze pokazuje, że o 21.50, po meczu realu z granadą. Stąd mecz rozpocznie się zapewne o 22.00. Pół godziny to spora różnica czasu jak na takie spotkanie.
0
Witam, a gdyby Song zagrał dzisiaj za Xaviego? W ostatnim sezonie w barwach Arsenalu Song rozgrywał bardzo dobre zawody jeżeli chodzi o ostatnie pytanie. Ustawienie go jako defensywnego pomocnika może go trochę stremuje przed wypadami do przodu, chociaż nie wiem czy tak by było. Niby dorosły facet i grał już w dużym klubie, ale ten stresik związany z nowym otoczeniem się pojawi pewnie i trzeba go przełamać:) Pamiętam Montoye z lutowego meczu z Valencią (5:1), co prawda popełnił błąd we spół z Gerardem przy bramce, ale potem grał pewniej, poza tym w meczu z Realem się starał i takie pojedynki przyniosą więcej pożytku niż strat.
0
W końcu wysokie dośrodkowania Daniego znajdą odbiorcę... A tak na poważnie, to Barcelonie potrzebny jest środkowy napastnik, który jest szybki, zwinny, silny, dobrze dryblujący. Ze zdjęcia powyżej tego nie widać. Polityka Bilbao jest porażająca, co widać po dwóch kolejkach.
0
Nie wiem czemu nie może postawić na Ville? Myślę, że nie zagra gorzej od Alexisa, który i tak ma problem z dryblingiem. Nie lubię tego jego przyjęć tyłem do bramki, bo potem traci orientację i piłkę :( W końcu trzeba wpisać kogoś do środka, kto będzie czekał na piłkę, gra skrzydłami po prostu staje się denna, a czemu?? Skoro mamy w tej chwili dwóch ofensywnie grających bocznych obrońców nie uważam, by potrzebne było dublowanie dwóch pozycji na skrzydłach w ataku. zamiast tego zainwestowałbym w środek. Minusujący ogarnijcie się. Messi przejmuje piłkę w środku pola i co biegnie na bramkę sam. Tak miałby kogoś na środku do pomocy, skrzydłowy. To jest rozwiązanie. Spójrzcie na real, Benzema i Higuain w tamtym sezonie byli tak ustawieni i bramek zdobyli sporo, zważywszy na tragiczną skuteczność w niektórych spotkaniach argentyńskiego napastnika. Falcao pokazuje, jakiego napastnika nam brakuje.
0
Sam Messi meczu nie wygra?! Napastnik się przyda. Do tego stwierdzenia oczywiście niektórzy mogą mieć pretensje, bo przecież trafił 2 gole w ostatniej kolejce, itp..fakt, jest duża liczba meczy, które Barca wygrała dzięki jego golom, ale by być najlepszą drużyną nie tylko w lidze hiszpańskiej, klub potrzebuje dobrego, silnego napastnika, zwłaszcza jeżeli przyjdzie nam grać z twardymi obrońcami i defensywnymi pomocnikami.
0
Witam.
Brak autobusu i Chelsea dostała łupniaka. Nie lubię tego Di Mateo, przypomina z twarzy cfaniaczka. Myślał, że teraz wszystkie zespoły się przed nim ułożą i zagrają otwartą piłkę. Szkoda, że taki odważny w meczu z Barcą nie był. A Falcao zagrał fenomenalnie, żałowałem, że nie został kupiony przez Barcę rok temu, ale cóż. Będąc szczerym, to popatrzcie na dzisiejszą grę naszych ostatnich nabytków: Fabregasa i Alexisa, a także absencję Villi. Co wydali w tamtym roku pieniądze na dwóch pierwszych graczy, spokojnie starczyłoby na Falcao. Nam brakuje prawdziwego napastnika, takim jakim był Eto'o, a na razie nie widzę nikogo, kto by mógł go zastąpić.
0
Villa_2001 a Adriano, jaka nota?
0
Witam was,
niestety, tego co się stało, nie naprawi się już. Trener powinien w niedzielę zastosować kary wychowawcze i posadzić Pique i Mascherano na ławce, wraz z Adriano :) Busquets również się nie popisał wczoraj, więc może debiut songa? Grał krótko, ale widać, że zaczyna kumać powoli o co chodzi. Blok defensywny wczoraj zawalił, bez dwóch zdań, tyle okazji, można pomyśleć, że wczoraj grał Espanyol Barcelona, a nie FCB. Granie tak szeroko też jest bez sensu, ponieważ nie ma wysokiego napastnika w polu karnym, a do tego by podać dobrą piłkę w polu karnym, trzeba minąć co najmniej 2 graczy, a to się wczoraj zbytnio nie udawało. Szwankuje atak, tak było w końcówce ostatniego sezonu i tak jest teraz, te 5-1 trochę zamazało rzeczywisty obraz sytuacji. Xavi musi grać, bo nie ma zmiennika. Cesc jakoś nie wydaje się w formie, a Thiago jeszcze grać nie może. Eksperymentowałbym w tej chwili z optymalnym ustawieniem, póki jest początek sezonu. Klepanie teraz tych samych schematów może okazać się niepowodzeniem w dalszej jego części. Na Valencię szykowałbym zmiany i czekał i szukał optimum.
VV, Alba, Bartra Puoyol, Montoya - Song, Xavi, Iniesta - MVP
0
Witam:
NAJLEPSZE: 1. atmosfera na trybunach. 2. Bardzo dobra gra środkowych obrońców. 3. Kilka ciekawych (szybkich) akcji. 4. Wygrana
NAJGORSZE: 1. napastnik Valdes, 2. Słaba postawa ataku (szczerze, wczoraj jak widziałem graczy realu, aż prosiło się wbić im co najmniej 5 bramek), Alexis dużo wiatru mało efektu, Pedro z wyjątkiem strzału z pierwszej połowy i bramki niczym nie powalił, Messi za bardzo chciał okiwać wszystkich obrońców realu (ma do tego prawo, ale fajnie, że w chwili gdy skupia na siebie uwagę 2-3 graczy, ktoś pozostaje bez opieki, a jakoś takiego podania w takim momencie nie było widać niestety).
0
Każdy może obejrzeć ten mecz kto ma w ogóle jakąś antenę. Na tvp 1 będzie
0
0
Pique pokazał w ostatnich meczach, że jego rozterki miłosne ustabilizowały się, przez co stał się pewniejszy w defensywie. Stąd będę spokojny, jeżeli zagra jutro z Mascherano na środku obrony. Szczerze martwię się o prawą stronę boiska, ponieważ Dani jak znów zacznie się zapuszczać za bardzo w pole karne przeciwnika to będzie problem z kontrami.
0
Witam. Posiada ktoś informację o składzie może? nie wiem czemu pasjonujecie się wynikiem realu. To Barcelona ma wygrać ligę, a nie real ją przegrać. Podstawowa zasada, nie życz nikomu złego co tobie nie miłe. Wygrana Barcy z realem daje jej 6 punktów i na takie zwycięstwa czekać, a nie kibicować realowi remisu. Ehh
0
przydałby się nowy napastnik. Taka prawda. Utrzymywanie się przy piłce bez konkretnych strzałów i bramek niewiele daje. Remisami mistrzostwa i tytułów się nie ugra :( RvP jako Larsson i Neymar jako młody Mesii ;)
0
Witam, może wrócimy do kwestii organizacyjnych, a mianowicie meczyk :) kto ma namiar gdzie można go obejrzeć:
A. internet - strona
B. Telewizja - ewentualny kanał tv z jednej platform (N, C+, CP)
Dziękuję i pozdrawiam
0
Bez środkowego napastnika będzie ciężko, trzeba znaleźć klona Eto'2
0
Mam nadzieję, że Tito wymyśli jakąś nową, rewolucyjną taktykę i sposób gry. Szczerze, obejrzałem każdy mecz Barcy w ostatnich dwóch sezonach i z każdym następnym spotkaniem klepanie piłki w środku boiska i przed polem karnym zaczyna być powoli irytujący i nudnawy :( Ostatni mecz z manchesterm pokazał, że ci co grają z przodu rozbiegają się na skrzydła, a w polu karnym ludzi brak. do tego messi cowa się pod połowe po piłkę, czyli atak w tym momencie jest osłabiony (brak środkowego napastnika, który poszedłby w uliczkę, ponieważ rozrzucanie piłki na boki nie daje zamierzonych rezultatów. Brakuje mi fajnej kombinacyjnej gdy, prostopadłych piłek, a wrzutki w pole karne, jakie pokazał na koniec sezonu Dani wołały o pomstę do nieba. Oczekuję zatem w nowym sezonie świeżości, nowego polotu i fascynacji gry, nowych ciekawych rozwiązań, a nie ciągłego podawania piłki w środku pola. AMEN
0
I na poważnie. Bez sensu jest kupować zawodnika na środek obrony i defensywnego pomocnika. Jest Puyol, Mascherano, Pique, Bartra, do tego jest po dwóch bocznych obrońców. Może lepiej skupić się na świeżym napastniku, który w duecie zgrałby się z messim, który wprowadziłby nowe zagrania, nowy styl w przodzie, ponieważ obecny jest już rozpracowany. Szczerze, to Tito z przodu za dużo już nie wymyśli, a taki Drogba jr. byłby fajną opcją, albo technik elektryk ;)
0
Napad leży, brak napastnika środkowego. Wszyscy pchają się na skrzydło i nic z tego nie wynika. I te ciągłe odgrywanie piłki do tyłu, gdy znajdują się w polu karnym świadczy o braku ruchu z przodu :( niestety, bez dobrego drugiego napastnika nie będzie różowo. Do tego oczekiwanie na Ville, który już 8 miesięcy nie zagrał żadnego meczu :( to będzie wielka niewiadoma. Jeżeli nie złapie formy, będzie kicha. I się tak nie jarać, bo titi takę trzeba zmienić. Wszyscy nauczyli się grać przeciwko takiemu stylowi. Potrzeba więcej nowych rozwiązań taktycznych i świeżości.
0
Witam. Możecie mnie minusować i wyklinać, ale uważam, że Puyol w tym meczu nie powinien grać od początku w kontekście poszukiwań środkowego obrońcy. Jest okazja, by sprawdzić Bartrę jako stopera. Niestety, ale kędziorek powinien powoli ustępować miejsca następcy, a nie ma lepszego momentu na przetestowanie jego następców jak taki mecz.
0
Ile tytułów zdobył real w tamtym sezonie?? Hmm jeden. A ile zdobył w sezonie 2010/2011? Kurcze też jeden
tekst muu: Kilka lat temu Cristiano strzelił więcej bramek, ale zdobył mniej tytułów. Teraz jest odwrotnie i dla mnie najlepszy jest Cristiano Ronaldo. O czym on mówi?
0
"Tito Villanova również widzi dla niego miejsce w swoim zespole, ale w przypadku dobrej oferty może rozważyć sprzedaż zawodnika" to jak, będzie grał czy nie?
0
Afellay łapie niezłą formę:) w sumie jeżeli David wróci do swojej dyspozycji i Pedro będzie grał przynajmniej tak samo jak w finale pucharu króla, to przydałby się jedynie napastnik na zmianę, w stylu Drogby:)
0
Oj, mamy proroka. Ciekawe czy wie co będzie się działo po 23 grudnia 2012:)
0
Witam,
czytaliście artykuł, że Milian wycenił T. Silve na 50 mln euro...polityka transferowa staje się coraz zabawniejsza.