0

Większość z nas nie obstawia (i nie widzi z resztą) miejsca w pierwszym składzie dla Pedro. Dzisiaj Tito nas pewnie znów zaskoczy

0

bo to zakompleksiony dzieciak, który nie wie co w życiu ma robić. Taki zonk i tyle. Nauczył się kilku słów i miota się między zdaniami.

0

Jeżeli zobaczę taką samą 11'' która grała w Monachium przełączam kanał na coś innego. Nie lubię dramatów

0

A gdzie oceny 1, 1,5? za taki mecz coś się należy

0

Ten bramkarz z interu 30 mln euro? Kpina i tyle/

0

Zarząd pewnie ich nie przeczyta szybko, bo dalej są wpatrzeni w zespół jak w obrazek. Myślą sobie Puyol wróci i po sprawie. To samo z Valdesem, przekonamy, aby został na kolejny rok.

0

Zajmijmy się swoja drużyną, a nie klubem z Madrytu. TO JEST NADAL STRONA FC BARCA, a nie Real, Borussia czy Lewandowski web site. Opamiętajcie się. Oni też mają swoje strony i fora. Nie ma to jak poprawić sobie humor porażką realu, tylko to nie na tym polega panie i panowie

0

Żenujący i smutny żart na koniec
Skąd wiadomo, że Barca przeszła do sieci PLAY?
bo ma formułę 4,0

0

A kto to jest? I czemu aż za taką kasę??
Ktoś na prawdę zgłupiał. Ciekawe kiedy UEFA na poważnie zajmie się tymi transferami za miliony, mimo że kluby są mocno zadłużone lub finansowane przez szejków. To jest niemoralne i psuje rynek

0

To dlatego Pique zgolił włosy, bo miał łupież? szkoda, że mu nie powiedzieli o tej umowę z H&S, to nie byłoby mu wczoraj tak łyso.

0

Co oznacza, że TRANSFERY są niezbędne. Czemu nikt z trenerów i członków zarządu nie zauważył, że niektórzy zawodnicy grają, mimo że są bez formy. Pedro ile meczy miał na przełamanie, Alexis, Villa (chociaż jemu brakowało regularności). Nikt nie zauważył, że brakuje świeżej krwi w obronie (szacun dla Puyola za zasługi, ale na boisku charakteryzuje go już przede wszystkim zaangażowanie i serce do walki - szybkość, spryt, skuteczność niestety powoli go opuszczają. To samo Pique gra słabiutko. Ciągłe gadanie, że jest ok. że np. Pedro wykonał świetną robotę (robiąc wiatr) i takie inne wypowiedzi sprawiają, że mam wrażenie, iż nasz ukochany klub chyli się ku upadkowi. Pojedyncze zrywy nie są wystarczającym argumentem, że wszystko jest ok. Obudźcie się w tej Barcelonie. Teraz przydałby się taki Laporta, który nie bałby się zrobić transferu

0

Powinien powiedzieć:
W związku z ostatnim brakiem sukcesów na arenie europejskiego footballu (bo w Hiszpanii wiadomo, tylko my i real) postawimy w tym roku na transfery piłkarzy spoza szkółki. Zanim nie odrosną Gerardowi włosy, potrzebować będziemy dwóch stoperów. Niestety nasz kapitan nie młodnieje, więc myślimy o sprowadzeniu stopera światowego formatu. Marca rzucimy do jakiegoś klubu na rozegranie, bo stawianie na niego wyłącznie w najważniejszych meczach niestety się nie sprawdziło. Mówiąc o obrońcach środka pola mamy już swoje typy. Zastanawiamy się też o prawej stronie obrony, Dani spędził z nami wiele lat, a jednak musimy myśleć przyszłościowo. Nie wspomniałem o bramkarzu? Fakt VV jest poprawnym grajkiem (ale nie wiem po co chcemy go zatrzymać na siłe na kolejny sezon i nikogo nie sprowadzać na jego miejsce). Przydałby się także zmiennik dla Pedro na skrzydle. Ciągle stawiamy na niego, a on potrzebuje dobrego zmiennika. Spójrzcie chociażby na wtorkowy mecz. Musiałem myśleć bardzo długo kogo wprowadzić na jego miejsce. Skuteczność całego trio VIlla, Alexis i Pedro w tym sezonie jest tak wyborna, że nie mamy przynajmniej problemów z liczeniem ich bramek. Ale jakiś dobry zmiennik by się przydał. Ogólnie wypadliśmy słabo, ale pan prezes nas chwali, że nie ma lepszych od nas. Co z tego, że taki Bayern inwestuje taką kasę w przemyślane transfery, a my kupujemy najczęściej gwiazdy jednego sezonu.

0

Ciekawe jakie oceny będą za mecz z Bayernem i kto zawodnikiem meczu.
Dla mnie takiego nie było. Do tego po każdym meczu powinna być ocena trenera, tak jak to robią oceniający na stronach innych klubów. Trener i drużyna to przecież jedność, więc za posunięcia kadrowe też można byłoby go ocenić. Ja bym wczoraj Tito postawił 1. Słaba ocena generalnie dla wszystkich. Może ciut lepsza dla Alexisa, Iniesty i Alby.

0

Witam,
pewnie nie tylko ja miałem nieprzespaną noc;/
Ale po tym, co wczoraj zobaczyłem trudno, by mogło być inaczej. Nasza obrono to porażka, łącznie z defensywny pomocnikiem. Babol, za babolem, nie nadążali. Pierwsza bramka po błędzie najpierw Alvesa (przeskoczył go Dante), a potem bierność Pique (który przy stałych fragmentach dobrze grał głową, ale jeżeli chodzi o grę na ziemi do dramat). Drugi gol znów Alves i bierność ŚO. Trzeci gol nie powinien być uznany moim zdaniem. Szwab i brak reakcji sędziego uważam za krzywdzący. A przy czwartym golu błąd popełnił m.in. Pedro, który nie pokrył strony Alvesa (bo zderzeniu z drugim szwabem był poza boiskiem), a rajd wykonał Alaba. Oczywiście nasi ŚO też nie byli w formie. Oj ciężko, ciężko. Mam nadzieję, że na Camp Nou zagrają o honor. Atak dramat, Alexis mi się podobał akurat w tym meczu, starał się.
Podsumowując, na minus postawa naszej obrony. Na minus postawa środka pola. Na minus postawa ataku. Na minus postawa sędziego. Na minus postawa trenera, który prawdopodobnie dostał jakiegoś szoku po pierwszej bramce, bo nie widziałem w nim lidera drużyny. Niestety, ale pierwsza zmiana przy stanie 4-0!!! Trenerze!!! Tak samo było z Milanem. Do kolejnej Ewolucji potrzebna będzie REWOLUCJA i nie powinno być graczy nietykalnych, bo pan Rossel powie, ze mamy najlepszego trenera, najlepszych piłkarzy, najlepszych wychowanków. Tak jak powiedzieli komentatorzy, Ajax też słynął kiedyś z najlepszej szkółki, ale te czasy minęły...

0

Jak widzę Pedro w pierwszym składzie....na takie mecze.....to....mogę tylko westchnąć

0

Znów na siłę wstawiany Pedro, miał

0

Cesc - Alexis - duet na mecze u siebie:
Thiago - Tello - duet na mecze na wyjazdach

0

Messi musi trafić w lidze bramkę NR 100, stąd oczekiwanie na jego powrót

0

A co z tymi, którzy ewentualnie by doszli? Słyszy się dużo o Neymarze, a dzisiaj wyczytałem o rooney;u. W sumie fajnie byłoby w końcu widzieć solidny, rzemieślniczy atak

0

Alves za Montoye i Adriano na lewej

0

Jeżeli chce się być mistrzem, to trzeba wygrać z każdym bądź dobrze zremisować. Nie ma słabszy czy mocniejszy rywal, klasę trzeba pokazać w każdym meczu. I na to liczę!

0

Wciskanie Pedro i Adriano do pierwszego składu, po kontuzji i na taki mecz jest lekkim nieporozumieniem. Adriano jak wchodził do gry po takiej przerwie zazwyczaj prezentował się przeciętnie, a o Pedro nie chcę wspominać. Grał piach, wątpię by było inaczej tym razem

0

My tu Leo, Leo, a od sezonu 2013/2014 przybędzie mu WIELKI rywal. Chodzi o Real Madryt - http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/lewandowski-wkrotce-kolega-ronaldo-cos-jest-na-rze,1,5456226,wiadomosc.html
to już Paranoja. Szkoda, że nie dodali, iż w pakiecie z Lewandowskim przyjdą Błaszczykowski i Piszczek, trio z BVB

0

Dwóch do wymiany. Pedro już od dłuższego czasu jest pod formą, a VIlla niestety nie prezentuje już swojego dawnego poziomu

0

Ostatnio pod formą. Kiedy Pedro zagrał wybitny mecz w tym sezonie w Barcelonie? W każdym bądź razie nie pamiętam. Trenerzy powinni poćwiczyć ustawienie Messi - Villa - Alexis przed zbliżającym się meczem z PSG

0

czemu więcej osób pisze na temat Realu niż Barcelony. To strona fcbarca.com a nie realmadryt.pl więc niektórzy mają jakąś dziwną paranoję na temat drużyny z Madrytu. Zajmijmy się swoim podwórkiem, a nie komentujemy innych, to ich problemy. My mamy swoją drogę z PSG

0

Jeżeli Barca jest rzeczywiście najlepszą drużyną, musi wygrać z każdym. Nie ma gdybania, że ten za słaby, ten silny. Mistrz musi wygrać z każdym

0

Co to za frajda grać z teoretycznie najsłabszą drużyną się pytam

0

Spokojnie ludziska, to dopiero była 1/8 finału. Teraz będą większe wymagania

0

Fajny filmik i ciekawy komentarz. Ten jeden z komentatorów pewnie praktykował na fermie indyków :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?