polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mi ze wszystkich filmów o Rockym najbardziej podoba się "No easy way out" Roberta Treppera.
Daje kopa, zarówno muzyka, jak i tekst.
16
Post na Facebooku Ter Stegena:
"Bardzo szcześliwy z dzisiejszej wygranej!
Bramkarze są zawsze oceniani po liczbie goli, które przepuścili, ale dziś, nawet jeśli trafiliśmy 5 razy, Javi Varas wykonał kilka niesamowitych parad i zagrał w mojej opinii bardzo dobry mecz"
I zdjęcie uścisku Ter Stegena z Varasem. Klasa. :)
0
Cholerni Macedończycy... Prowadzili w ręczną 9:14 do przerwy, po przerwie zaczynają sobie grać w ataku z wycofaniem bramkarza i tracą w ten sposób dwie durne bramki. A mam na Macedonię handicap postawiony.
1
Vidal strzela, Paco asystuje :)
1
Offtop dla zainteresowanych: Stoch wygrywa konkurs w Wiśle :D
2
Stoch zmiażdżył rywali :D
1
O ile widziałem, to obie bramki jeszcze stoją, więc raczej Suarez jej nie ma :P
2
Gomes dzisiaj całkiem całkiem. Szkoda tej akcji...
1
Asysta Gomesa :O :D
2
Chociażby Sinisa Mihajlović.
1
Co gra Tottenham... Coś pięknego, poezja. Nie wiem, czy ktoś gra ładniej od nich.
0
"Zabójcza Broń", "Godziny Szczytu"
0
Aha, czyli w ogóle nie wyszukuje Ci piłkarzy, a nie to, że za słabych? Pokażesz screen z zadaniem konkretnego scouta, jak masz to ustawione?
0
Gwiazdki są relatywne do skladu. 3,5 gwiazdki to średnia CA, czyli umiejętności Twojego składu.
Jeden gracz przeprowadził test. MIał w Vaduz wszystkich piłkarzych z CA oraz PA wynoszącym 200. Wszyscy mieli tylko 3,5 gwiazdki.
0
Jovetić na 2:1.
1
Troszkę na własne życzenie przegrywamy. Szkoda.
1
Pokolenie szczypiornistów się zmienia, zamiłowanie do horrorów niekoniecznie :D
0
Co zrobił nasz Bóg. 3 gol w 3 meczu z rzędu z wolnego :D
0
Goooool, Suarezilla!
1
A tymczasem Villareal przekręcone... Strzeliło gola, sędzia odgwizdał spalonego, ktorego nie było.
0
Zmiażdżył mnie ten list.
1
Ja zagrałem na Bilbao z handi +3. Nie spodziewam się, żeby Barca w obecnej formie wygrała wysoko. Spodziewam się raczej męczarni. A kursik 1.74, więc nie jest najgorszy. A jak przegram ten zakład, to i tak się ucieszę, bo to będzie znaczyć, że zagraliśmy świetny mecz i rozgromiliśmy rywala :D
0
Pewnie poczuli się zdradzeni, bo się spodziewali, że przylecimy i potem odpadniemy z pucharu, a tu zonk, wolimy się do meczu przygotować i awansować :D
0
Wiesz, jedno to kibicowanie, drugie to obstawianie dla zysku, więc ja takich jestem w stanie zrozumieć. Natomiast ja chcę porażki Bilbao, a wygranej Barcy, najlepiej nie większej niż dwubramkowa, bo wtedy wejdzie zakład :D Kursy na Barcę są fatalne, tak jak napisano w pierwszym poście, dlatego obstawiłem w inną stronę, bo patrząc na naszą formę i to, że Bilbao rywalem słabym nie jest, nie spodziewam się wysokiej wygranej.
0
Postawiłem, że Bilbao wygra, tylko z handicapem 0:3, czyli jakby Bilbao zaczynało mecz prowadząc 3:0. WIęc jeśli Bilbao wygra, zremisuje lub przegra z Barcą maksymalnie dwoma golami, zakład będzie wygrany.
Spokojnie, chcę wygranej Barcelony, bo to Jej kibicuję. I życzę sobie tej wygranej. Tylko nie spodziewam się pogromu trzema/czterema/pięcioma golami, stąd taki zakład. Bo kursy na Barcę są zupełnie nieopłacalne.
0
Ja postawiłem wygraną Athletic Bilbao z handicapem +3. Kurs 1.74 na Unibet, a raczej grzmotów i pogromów się nie spodziewam.
0
Poszukuje słuchawek w rozsądnej cenie i w miarę dobrej jakości. Zastanawiam się nad trzema opcjami:
Superlux HD669
AKG K 518
Phillps SHL3200
Miał ktoś z tymi modelami do czynienia, jest w stanie je polecić lub ewentualnie polecić coś lepszego w tym przedziale? ;)
0
Właśnie chodzi o to, że próbuję. Staram się poszerzać swoje horyzonty, poznawać nowych ludzi, różnymi sposobami. Ale gdzieś wszystko, co zrobię, i tak idzie w cholerę. I tak na końcu zostaję sam i wydymany :D I już tylko niechęć człowieka ogarnia.
0
3:3 w meczu Osasuny. Będzie zwrot, bo miałem postawione drobniaki na Osasunę bez remisu :D
1
Montoya trafia dla Valencii xD