3

Mi ze wszystkich filmów o Rockym najbardziej podoba się "No easy way out" Roberta Treppera.


Daje kopa, zarówno muzyka, jak i tekst.

16

Post na Facebooku Ter Stegena:
"Bardzo szcześliwy z dzisiejszej wygranej!
Bramkarze są zawsze oceniani po liczbie goli, które przepuścili, ale dziś, nawet jeśli trafiliśmy 5 razy, Javi Varas wykonał kilka niesamowitych parad i zagrał w mojej opinii bardzo dobry mecz"

I zdjęcie uścisku Ter Stegena z Varasem. Klasa. :)

0

Cholerni Macedończycy... Prowadzili w ręczną 9:14 do przerwy, po przerwie zaczynają sobie grać w ataku z wycofaniem bramkarza i tracą w ten sposób dwie durne bramki. A mam na Macedonię handicap postawiony.

1

Vidal strzela, Paco asystuje :)

1

Offtop dla zainteresowanych: Stoch wygrywa konkurs w Wiśle :D

2

Stoch zmiażdżył rywali :D

1

O ile widziałem, to obie bramki jeszcze stoją, więc raczej Suarez jej nie ma :P

2

Gomes dzisiaj całkiem całkiem. Szkoda tej akcji...

1

Asysta Gomesa :O :D

2

Chociażby Sinisa Mihajlović.

1

Co gra Tottenham... Coś pięknego, poezja. Nie wiem, czy ktoś gra ładniej od nich.

0

"Zabójcza Broń", "Godziny Szczytu"

0

Aha, czyli w ogóle nie wyszukuje Ci piłkarzy, a nie to, że za słabych? Pokażesz screen z zadaniem konkretnego scouta, jak masz to ustawione?

0

Gwiazdki są relatywne do skladu. 3,5 gwiazdki to średnia CA, czyli umiejętności Twojego składu.

Jeden gracz przeprowadził test. MIał w Vaduz wszystkich piłkarzych z CA oraz PA wynoszącym 200. Wszyscy mieli tylko 3,5 gwiazdki.

0

Jovetić na 2:1.

1

Troszkę na własne życzenie przegrywamy. Szkoda.

1

Pokolenie szczypiornistów się zmienia, zamiłowanie do horrorów niekoniecznie :D

0

Co zrobił nasz Bóg. 3 gol w 3 meczu z rzędu z wolnego :D

0

Goooool, Suarezilla!

1

A tymczasem Villareal przekręcone... Strzeliło gola, sędzia odgwizdał spalonego, ktorego nie było.

0

Zmiażdżył mnie ten list.

1

Ja zagrałem na Bilbao z handi +3. Nie spodziewam się, żeby Barca w obecnej formie wygrała wysoko. Spodziewam się raczej męczarni. A kursik 1.74, więc nie jest najgorszy. A jak przegram ten zakład, to i tak się ucieszę, bo to będzie znaczyć, że zagraliśmy świetny mecz i rozgromiliśmy rywala :D

0

Pewnie poczuli się zdradzeni, bo się spodziewali, że przylecimy i potem odpadniemy z pucharu, a tu zonk, wolimy się do meczu przygotować i awansować :D

0

Wiesz, jedno to kibicowanie, drugie to obstawianie dla zysku, więc ja takich jestem w stanie zrozumieć. Natomiast ja chcę porażki Bilbao, a wygranej Barcy, najlepiej nie większej niż dwubramkowa, bo wtedy wejdzie zakład :D Kursy na Barcę są fatalne, tak jak napisano w pierwszym poście, dlatego obstawiłem w inną stronę, bo patrząc na naszą formę i to, że Bilbao rywalem słabym nie jest, nie spodziewam się wysokiej wygranej.

0

Postawiłem, że Bilbao wygra, tylko z handicapem 0:3, czyli jakby Bilbao zaczynało mecz prowadząc 3:0. WIęc jeśli Bilbao wygra, zremisuje lub przegra z Barcą maksymalnie dwoma golami, zakład będzie wygrany.

Spokojnie, chcę wygranej Barcelony, bo to Jej kibicuję. I życzę sobie tej wygranej. Tylko nie spodziewam się pogromu trzema/czterema/pięcioma golami, stąd taki zakład. Bo kursy na Barcę są zupełnie nieopłacalne.

0

Ja postawiłem wygraną Athletic Bilbao z handicapem +3. Kurs 1.74 na Unibet, a raczej grzmotów i pogromów się nie spodziewam.

0

Poszukuje słuchawek w rozsądnej cenie i w miarę dobrej jakości. Zastanawiam się nad trzema opcjami:
Superlux HD669
AKG K 518
Phillps SHL3200

Miał ktoś z tymi modelami do czynienia, jest w stanie je polecić lub ewentualnie polecić coś lepszego w tym przedziale? ;)

0

Właśnie chodzi o to, że próbuję. Staram się poszerzać swoje horyzonty, poznawać nowych ludzi, różnymi sposobami. Ale gdzieś wszystko, co zrobię, i tak idzie w cholerę. I tak na końcu zostaję sam i wydymany :D I już tylko niechęć człowieka ogarnia.

0

3:3 w meczu Osasuny. Będzie zwrot, bo miałem postawione drobniaki na Osasunę bez remisu :D

1

Montoya trafia dla Valencii xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?