0

Messi, gol!!!!!!!!

2

Kurde, jaki fuks Fiory....

4

Moim zdaniem dzisiaj Alba gra fatalnie. Już lepiej gra Cherubinek na PO.

1

Luis....

5

Komentarz usunięty

0

Luisito!

0

I 2:0.

1

Ale ja się z Gigiego nie naśmiewam. Chciałem się z Wami tylko podzielić tym golem. Dla mnie to jeden z najlepszych bramkarzy, jaki kiedykolwiek grał. I dla mnie jest Legendą, niezależnie jak będzie grał dalej. Mam do Niego wielki szacunek. I osobiście było mi szkoda Buffona, kiedy Neymar strzelił bramkę na 3:1.

1

WIdzieliście, co przed chwilą puścił Buffon w sparingu Juventusu z Marsylią?

5

Najlepszego! ;)

8

Jutro w Wiadomościach: "Po golach Nikolicia i Rzeźniczaka oraz po trafieniu Dudy Legia wygrywa 3:0 z Kukesi." :D

8

Ja zdecydowanie polecam Football Managera. Ma swoje niedociągnięcia jak każda gra, ale jest spoko i nie można się oderwać. Nie jest najłatwiejsza, ale jJeżeli szukasz gry menadżerskiej, ta będzie najlepsza.

Ja właśnie walczę amatorskim, hiszpańskim zespołem Son Cladera, liga Division Amateur B Grupo 1. kandydat do ostatniego miejsca, na razie zajmuję 4, premiujące awansem. Mój cel to kiedyś, za kilkadziesiąt sezonów może, wprowadzić ich do La Liga :D

0

Breaking News! Cristiano Ronaldo, pseudonim "Nurek" lub "Penaldo", faworytem do wygrania Złotej Piłki. Wszystko wynika z faktu, iż na Youtube, na kanale "Czas na Futbol", w filmie o Leo Messim jest zawartych 9 ciekawostek, a w filmie o CR aż 10! Futbolowi eksperci, tacy jak Zdzisław Kręcina i Kazimierz Greń twierdzą, że Portugalczyk tym samym zdeklasował całą konkurencję w walce o te wyróżnienie. 10 ciekawostek zawarto co prawda też w filmie o Zlatanie Ibrahimowiciu, jednak nie ma ani jednego odważnego, który chciałby ściągnąć na siebie brutalną, żebrzącą o Złotą Piłkę dla CR kampanie prowadzoną przez Real MAdryt i Fiorentino Pereza.

1

Tam chyba chodziło o to że pytano Ter Stegen o najbardziej intensywne mecze. Wskazał Real, bo go nie lubi, i Espanyol, bo to lokalny, odwieczny rywal.

0

Widocznie kupujecie kebaby w tym samym miejscu :D

0

Claudio, zawsze życzę Ci jak najlepiej, ale bardziej pragnę zwycięstwa Argentyny niż Chile :)

0

Ja gram w FM 2015 i w sezonie 2018/19 Deulo miażdży w Barcelonie, choć na dotychczasowych wypożyczeniach nie spisywał się dobrze. A u mnie, na prawej stronie jako schodzący napastnik wpakował, w 24 spotkaniach, 20 goli i 14 asyst. A tu jeszcze do połowy sezonu trochę. Najlepszy strzelec to oczywiście Suarez, 25 spotkań i 28 goli oraz 11 asyst. :D Leo 18 goli i 9 asyst w 20 meczach.

0

Leo Messi :) ale i gdybym trafił na przykład na Andreę Pirlo, nie narzekałbym. Tylko CR-a bym nie chciał :D

0

Halilovic ma w FM-ie 2015 potencjał prawie identyczny jak Tielemans. Alen spisuje się naprawdę świetnie w Barcelonie.

3

Przecież już to oddał z kilkukrotną nawiązką...

0

Myślę, że powinniśmy targować się o te 15 milionów. I o klauzulę odkupu na wypadek, gdyby pojawił się casus Carvalaja w Realu.

0

Z tego co wiem, Luis Suarez nie pojedzie, jest nadal zawieszony. Dani Alves również zostanie, bo nie został przez Dungę powołany. Na pewno jadą Leo i Neymar, nie pamiętam, czy ktoś jeszcze.

3

Jest ważne zwycięstwo, są trzy punkty. Piękny gol Pedro. Styl nie porywał, ale liczą się punkty. Sociedad właściwie zdominowane. Cieszy kolejne czyste konto.

1

Koniec świata, taki gol Pedro.... :D

0

Pedro co strzelił!!!

0

Dawno się tak nie denerwowałem przy spotkaniu Barcy.

0

Wchodzi Sergio, oby dał nam ten spokój w środku pola...

0

Gooooooool! Neymar!

0

Przyjęcie u Suareza chwilami irytuje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?