polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No właśnie nie, w znacznej większości znanych mi przepisów liczy się termin doręczenia.
0
Wydaje mi się, że potwierdzenie transferu może nastąpić później, byleby odpowiednie dokumenty wysłano przed zamknięciem okna.
0
Ale przecież stwierdziłem to samo. Napisałem, że nie pochwalam ich zachowania, życzenia mu śmiercią, ale rozumiem ich złość z powodu wypowiedzianych przez Davida słów o transferze do Realu.
8
Oczywiście, że nie wolno, sam nie pochwalam ich zachowania.
Ale rozumiem ich złość, skoro deklarował, że nigdy nie odejdzie do tej gorszej, białej części Madrytu. I mam nadzieje, że zgotują mu prawdziwe piekło, takie, że pożałuje swojej decyzji :)
37
Ponoć kibice Atletico już składają życzenia De Gei. Życzą mu śmierci.
4
Studenci, zwłaszcza ja, z kampanii wrześniowej...
0
Oczywiście zgadzam się z Tobą, że tak efektowna gra jak za Pepa nie jest teraz potrzebna, bo gramy bardziej wertykalnie. Ale przyznasz, że James ma ogromne umiejętności, a możliwości rozwoju chyba jeszcze większe. Myślisz, że nie odnalazłby się u Nas?
2
Właśnie Jamesa widziałbym za Iniestę. Kolumbijczyk ma świetną technikę i jest bardzo kreatywny. Na pewno przydawałby się w spotkaniach z autobusami, zawsze to jeden bardzo kreatywny gracz więcej. Do szybkiego przenoszenie piłki do atakujących ze swoją techniką i precyzją zagrań też byłby przydatny. Do Iniesty nic nie mam, ale coraz częściej brakuje mi jego magii.
Nie ma co mówić, James akurat jest świetnym zawodnikiem, to jedyny piłkarz, którego Realowi zazdroszczę.
0
Ciekawe, że za takie zagranie ręką przez Pique w ubiegłorocznych Gran Derbi podyktowano karnego. Więc i wczoraj powinien być karny.
Trzecia sytuacja to chyba starcie Neya z obrońcą z drugiej połowy, ale tam karnego nie było.
4
Co do Jamesa - aż strach pomyśleć, co by było, gdy MSN miało za plecami Jamesa. Czuję, że robilibyśmy sieczkę ze wszystkich klubów. :D
0
Tak, chodziło mi o sytuację, gdzie defensor Malagi poślizgnął się i przewrócił Neya. Akurat tam moim zdaniem karnego nie było, bo raz, że obrońca wybił piłkę, a dwa, Neymar biegł w jego kierunku i przewrócił się, gdy tamten już właściwie był na ziemi. O ile dobrze pamiętam tę sytuację.
Sytuacje z ręką przy zagraniu Neya oraz faulem na Suarezie są dla mnie bezsporne, Ewidentne jedenastki.
1
Tak, wydaje mi się, że chodzi o tę sytuację. Camp Nou ryknęło domagając się karnego, Ney chyba też sygnalizował. Natomiast w mojej opinii, po obejrzeniu powtórki, karnego nie było, komentatorzy angielscy, których słuchałem, również stwierdzili to samo.
0
To dlatego, że z Benitezem Real osiągnie 38 remisów wynikami 0:0.
0
Bo zmieniły się przepisy. Teraz dopiero złamanie nogi będzie karane słownym upomnieniem. Na czerwoną kartkę jest tylko jedno przewinienie - obrażenie matki sędziego.
4
Masche w poprzeczkę...
2
O kude, ale szczęście...
0
Okej, oddamy Wam Jose Aurelio Suareza z Barcy B. Nam taki deal styka :D
0
A Zorya wyrównała, świetny strzał z wolnego.
0
Myślę, że przedłużenie z nim umowy nie jest dobrym pomysłem. Już od dawna jestem zwolennikiem wprowadzania do drużyny Alexa Grimaldo, który na lewej stronie gorzej grać raczej nie będzie. Jedyny atut Adriano to gra na prawej obronie, ale nie przesłania mi to aspektów sportowych Brazylijczyka, który jest po prostu coraz słabszy.
1
Jego atut to szybkość, ale w La Liga jest już jeden taki, z Tottenhamu przybył i na razie w Madrycie kibice na niego kurwią :D Więc nie chciałbym Walcotta w Barcelonie.
3
Mecz Arsenalu z Liverpoolem naprawdę świetny i tylko potwierdził moją opinię, że Premier League jest ligą najciekawszą. Najlepszą oczywiście La Liga.
Natomiast strasznie chciałbym zobaczyć u nas w przyszłości Coutinho. Facet ma fantastyczną technikę, świetnie ułożoną nogę i ma niesamowite pokrętło. Znacznie bardziej wolałbym go od Pogby czy Verrattiego.
Chętnie obserwowałbym też Cocquelina, może być z niego bardzo dobry defensywny pomocnik.
1
To wiem z różnych serwisów, których czytałem. Natomiast to, co napisałem wyżej, zostało powiedziano na konferencji Falbubazu sprzed chwili.
1
Co do wczorajszego wypadku Darcy'ego Warda:
Jeśli chodzi o Darcy'ego Warda, przed chwilą odbył się briefing prasowy Falubazu. Powiedziano tylko tyle, że po 2,5 godzinnej operacji Darcy jest przytomny, rozpoznaje ludzi, może mówić, oddycha samodzielnie. Jego stan jest stabilny. Więcej niż nic powiedziano o jego zdrowiu ze względu na tajemnicę lekarską.
Następny komunikat Falubazu o stanie zdrowia Warda zostanie podany w środę.
0
Ponoć krążyły plotki o zainteresowaniu Neymarem ze strony Manchesteru United.
0
Jak myślicie, obstawiać czerwoną kartkę dla gracza Gijon czy karnego dla Realu? :D
1
No jak to kogo? On na naszej ławce widziałby Courtois, Alabę, Verrattiego, Pogbę, Aguero, Hazarda, Boatenga i kilku innych....
0
Ten londyński już jest naruszony przez City:
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/540605/manchester-city-chelsea-memy-po-meczu
0
Z ciekawości, jeśli przeczyta to osoba, która była w Gruzji z Olsztyna - niech da znać na priv, też jestem z Olsztyna, można by się kiedyś na jakiś mecz zgadać.
0
Messi z wolnego! 2:1!!!
0
Aj, Rafinha, szkoda!