polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Atletico wygra LM. Życzę im tego. Grają najrówniej, chyba najlepiej taktycznie i w mojej opinii są faworytem.
Co do La Liga. Moze będę shejtowany, znienawidzony, obrażany, że nie jestem godzien nosić miana "kibica Barcy", ale... Życzę Barcelonie, aby przewaliła tę przewagę. A PK przegrała. Może to wstrząśnie piłkarzami, którzy chyba za szybko uwierzyli, że są niepokonanymi bożkami.
Żeby nie było - zmiany są potrzebne. Nie gruntowne. Ale trzeba dokonać odswieżenia składu. Kupić zmienników, którzy będą w stanie coś wnieść do zespołu. Nie gwiazdy. Robotników, takich, jakich Atletico ma od cholery i jeszcze więcej.
1
Zaczynają się łby gotować... Sami sobie są kurwa winni, rekreacyjnie można grać sobie na orliku.
0
Nadal wierzę, ale jakoś nie widzę tego... gramy strasznie statycznie.
0
Nie podejmuję stawiania, kto przejdzie, choć oczywiscie wolałbym awans Barcelony. Niezależnie od wyniku, chcę widzieć jedno - takie zapieprzanie i taki głód gry i rozszarpania rywali, jaki miał wczoraj Real.
1
Chciałbym zobaczyć, jak radziłby sobie Deulofeu. Mam wrażenie, że nabrał trochę ogłady, potrafi asystować, ma szybkość i drybling, co mogłoby się przydać w ostatnich minutach spotkań. A i Barcelona moze go odkupić, jeśli dobrze pamiętam.
2
Sami sobie jesteśmy winni.
1
Ja pierdolę.....
1
Alves ciągle spóżniony na swojej stronie... Brak nam Alby, brak jego lewej nogi, Roberto musi sobie zawsze przełożyć piłkę na prawą nogę. Sociedad broni się mądrze, całym zespołem, nie ma przestrzeni na jakiś strzał z dystansu ani nic. Dwie sytuacje koncertowo zmarnowane przez nas. A i jakbyśmy przegrywali wyżej, to bym się wcale nie dziwił. Będzie ciężko, oby Lucho wpadł na jakiś pomysł.
0
Turan....
0
Munir, czemu tamto zjebałeś...
0
I koniec oglądania.
2
Co za piękny wieczór :)
0
Byli lepsi, chociażby dlatego, że strzelili więcej goli :p A na poważnie, żadnym wytłumaczeniem jest to, że Barcelona zaspała. Ten mecz wyglądał tak, jakby żadnemu zespołowi się nie chciało. Barcelona kontrolowała,ale co z tego? Moim zdaniem klarowniejsze sytuacje i większą ich liczbę miał Real.
4
Real był lepszy i zasłuzenie wygrał. Barcelona zagrała na stojąco, jakby jej się nie chciało. Nie było tego przyśpieszenia, jakie cechuje. Nie wiem, czy to zmęczenie, czy kalkulacja przed spotkaniami z Atletico. Ale Real był zwyczajnie lepszy i należy mu pogratulować.
0
Ivan!
1
I dlatego nie chciałem Suareza od początku - bo sędzia może dać zółtko z dupy.
9
Nie wiem, czy chciałbym, aby Suarez dzisiaj zagrał. Niby przez te 29 kolejek dostał cztery żółte kartki, ale... Przecież wystarczy pomyłka sędziego (o co w Hiszpanii nie jest trudno) albo odrobina złej woli sędziego i Luis będzie pauzował z Realem. Chyba wolałbym występ Munira i wejście Suareza, gdyby nie szło.
1
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce... A tu trzeba referat na Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych dopracować przez noc...
2
Cały w tym ambaras, aby dwoje chciało naraz. Nie zrobisz nic, jeśli dziewczyna tego nie chce. Dlatego musisz to olać. Wiem, że łatwo się mówi, a trudniej to zrobić. Też byłem w takiej sytuacji.
Musisz się z tym pogodzić. Zrozumieć, że nic z tego nie będzie. Nie będzie łatwo. Ale nie myśl o tym. Nie myśl o niej, o związku, o wszystkich miłych chwilach. To będzie tylko bolało. Będziesz to rozdrapywać. Nie będziesz potrafił ruszyć do przodu z kimś innym. Musisz się pogodzić i zamknąć ten rozdział. Ruszyć do przodu tak, jak gdyby nigdy tej dziewczyny nie było.
0
Możesz napisać też do mnie, zobaczę, co to i czy mieści. się w zakresie mojej wiedzy i czy będę w stanie coś doradzić.
0
Turan, wreszcie! :D
0
Przed galą o Złotą Piłkę w wywiadzie, w który udział brali Messi, Neymar i Cr, Neymar powiedział, że chciałby mieć lewą nogę Leo i prawą Cr-a. Pewnie stąd wzięło się to pytanie :D
1
Swansea prowadzi z Arsenalem.
0
Liverpool prowadzi z City.
0
Aduriz hat-trick.
4
Kamil, ksywa Polarinho, bo miałem charakterystyczną żółto-czarną bluzę polar, a końcówka -inho z powodu całkiem dobrej techniki piłkarskiej, z której korzystałem przy ogrywaniu rywali :D
1
Każdy zespół może strzelić, żadnemu tego nie zakazali, Juventusowi też nie.
1
W STS możesz obstawiać przez internet. Jedyny minus to podatek, to skutek bycia legalnym.
Co do skarbówki, miałem odrobinę na zajęciach. Skarbówka nie prosi polskich banków o dane graczy z powodu tajemnicy bankowej. Działają inaczej - składają wniosek do zagranicznego banku, gdzie konto ma nielegalny bukmacher. Dzięki temu dysponują danymi na temat wypłat na konta graczy. Wiec tych, którzy wygrywają, są w stanie wykryć. Przegrywającemu nic nie zrobią.
Ale ogólnie o niczym głośnym nie słyszałem. Było przez chwile głośniej na skutek wypowiedzi, pożal się Boze, wiceministra Kapicy, ale sprawa ucichła.
2
Koledze chodzi chyba o to, że jeśli wpłacasz klauzulę, to musisz zapłacić też podatek. I chyba wyjdzie coś pomiędzy 65-75 milionów, nie wiem, jaki podatek jest u Basków. W Katalonii jest to chyba 51 czy 52%.
Ale mogę się mylić, nie mam 100%-owej pewności.
2
Były podejrzenia o to, że Wałęsa współpracował z SB pod pseudonimem "Bolek". On temu zaprzeczał, chciał debaty w telewizji z ludźmi, którzy go o to oskarżali. Tymczasem z dokumentów znalezionych u Kiszczaka wynika, według IPN, że Wałęsa jednak współpracował z SB.