1

Piękne podanie Denisa, świetna siatka Vidala i cudowny strzał :)

1

Ależ gol Ardy Turana!

0

Mam nadzieję, że Vermaelen, jeśli trenował. nie doznał kontuzji zakładając to coś xD

2

Sergi Guardiola był lepszy. Barcelona rozwiązała z nim kontrakt 7 godzin po jego podpisaniu :D

5

Karol Linetty oficjalnie zawodnikiem U.C. Sampdorii. http://www.lechpoznan.pl/aktualnosci,2,linetty-w-sampdorii ,24006.html

2

Jeśli chodzi o jakieś zamachy, ataki, fajna jest stronka "Konflikty i katastrofy światowe" na Facebooku. Nie wiem, skąd on bierze te info, ale często podaje najszybciej. Podaje suche fakty, czasami w komentarzu lub oddzielnym poście napisze swoją własną opinię itd.

0

Dowiedziałem się o Higuaina w Football Manager 2015. U kolesia, który sprawdził go w 5 sezonie swojej kariery, ma ten atrybut na poziomie 14.

0

Gdybym korzystał z edytora przy FM, to bym sprawdził... Ale zaraz spróbuję się dowiedzieć.

1

Ja w FM 15 w pierwszym sezonie wyciągnąłem za Adriano bodaj 7,5 miliona euro. Poszedł chyba do Liverpoolu :D Nie mogę powiedzieć na pewno, bo save poszedł w cholerę :D

0

Za 20 milionów mogą sobie wziąć brodę Ardy :D

2

Ależ się to z uśmiechem oglądało :D

0

Mnie na tych igrzyskach wyjątkowo będzie interesować pływanie, a to dlatego, że jedzie do Rio Joanna Zachoszcz, która jest ze mną na studiach na tym samym roku :)

4

Bardzo mi się podoba transfer Umtitiego. Młody, dość ograny, z wysokim potencjałem, do tego kupiony, nie bójmy się powiedzieć, tanio. Wydaje się mimo młodego wieku doświadczony, skromny i poukładany, a to dobrze wróży. Wierzę, że Umtiti da sobie radę w Barcelonie.

0

Możliwe, nie widziałem, zdecydowałem się oglądać Vintage Trouble. Coś czuje, że wcale nie będzie łatwo innym wykonawcom przebić show, jakie zrobił ten zespół. I tak jak czytam, bardzo wiele osób jest zaskoczonych tym zespołem, ich poziomem grania, energii, tym, jak bardzo są świetni :D Dali ogrom czadu, co tu dużo mówić, świetny zespół.

0

Oglądałem właśnie transmisję z Woodstock... Ależ "Vintage Trouble" wymiotło, dali niesamowity koncert. Mnóstwo energii u wokalisty, fajny wokal, ciekawe brzmienie i granie naprawdę w moich klimatach, rock/soul/rhythm&blues. Pierwszy raz słyszałem ich rok temu jako support przed AC/DC i już wtedy grali świetnie, i widzę, że grają tak nadal :D Polecam ten zespół każdemu :) Chciałbym większej ilości takich zespołów.

1

Ja z bratem od południa do około godz. 17 co kilkanaście minut wylewaliśmy wodę z kratki przed garażem, bo nie nadążało odprowadzać wody i bym nam garaż zalewało :P

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Korzystają ze skautingu najlepszego klubu na świecie, bo nie mają własnego :D

0

Buffon!

3

Wolałbym, aby dano szansę Samperowi.

1

Chiellini! 1:0 dla Włochów!

1

No to już wiemy, kto w następnej fazie jedzie do domu. Ronaldo, pakuj już swe kosmetyczki :D

5

Aby znaleźć ZDF należy ustawić parametry:

Częstotliwość: 11054
Prędkość transmisji: 27500
Polaryzacja: Pozioma
FEC: 5/6
Satelita: Hot Bird 6, 8 lub 9.

Niektóre mecze są transmitowane również na Das Erste:

Częstotliwość: 11541
Prędkość transmisji: 22000
Polaryzacja: Pionowa
FEC: 5/6
Satelita: Hot Bird 6, 8 lub 9.

0

Na pewno postaram się i któregoś razu kupić Suareza. Ale na razie pytam o tę, bo jest przecena i kosztuje 25 zł.

0

Czytał ktoś biografię Messiego napisaną przez Guillema Balague? Na Labotiga jest obniżka 50% na tę książkę do końca dnia i zastanawiam się, czy nie zamówić, ale chciałbym poznać opinie :)

10

Teraz patrzę na skrót spotkania Argentyny... Co Messi zasadził z wolnego, to nie mam pytań.

2

I to podobno skasowane te selfie :D

2

Za droga, nie wydałbym półtora tysiaka na szmatę do mycia podłóg.

0

Odinstalowując najlepiej skorzystaj z Revo Uninstaller czy z Iobit Uninstallera, usuwając też pozostałości typu rejestr i inne pierdoły.

0

"Ja się czuję jak Dudek w Realu na razie" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?