polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czułem to, że obroni! :D
0
Król się rozgrzewa.
0
Mathieu, coś Ty zmarnował...
0
Rudy strzela gola!
5
Ależ szkoda tej okazji.
25
Boże, przez chwilę zamulony gapiłem się na głowę Neymara i myślałem, że to piłka xD
0
Chyba Denis najsłabiej jak na razie. Aktywny, ale głównie straty. No i Paco zupełnie niewidoczny, ale to jeszcze jestem w stanie zrozumieć.
0
Co za mecz, ja pierdzielę :D
0
1:2, Ibrakadabra.
0
Nie było spalonego, gol słuszny! :D
1
Studiuję, zaczynam V rok prawa.
24
Skubany, dobry patent - tatuowanie dat urodzin, rocznic itd. I nie zapomnisz o kolejnej rocznicy xD
1
Prawie jak na Pique.
58
Nie wolno wziąć numeru Legendy. #GraciesDouglas
0
Przeczytałem te jego dwa komentarze i już wiem, skąd ten jego nick... :D
2
My też, Douglas, my też...
1
U mnie działa.
0
Uwielbiam ten serial... Kiedyś obejrzałem do ostatniego wtedy, 7 sezonów, teraz patrzę, robią już bodaj 12... Tyle oglądania od nowa ;D
0
Jest tam parę osób, z którymi idzie porozmawiać "w miarę normalnie". Ogólnie i u nich, i u nas jest masowe wyprzedawanie składu, jak gra się nie klei albo przegrywamy, jeżdżenie po trenerze, zawodnikach. Może jedynie tam jest więcej intelektualnych ameb i trolli :P
2
Wiem, że fioletowa to nie strona, to stan umysłu, ale... Wchodzę jak zwykle przeczytać tam Przegląd Prasy, już z przyzwyczajenia, bo zwykle jest tam szybciej, a niżej... komentarz, że był przy golu Rakitić był na spalonym. Leżę i nie wstaję :D
3
Hahahahahaha, Luis.... xD
5
Forma Busquetsa trochę mnie martwi.
0
Rakitic, 1:0! Ależ asysta Turana! :D
1
Ter Stegen...
0
Szkoda, że Denis nie podał do Turana...
0
I ten sprint Pinto :D
0
MIlan wyrównuje. 2:2.
0
Lewy strzela na 2:0.
0
Lester to wyjdzie z tej grupy xD
1
Pamiętam szok, jak przeczytałem o jego śmierci. Lubiłem tego bramkarza. W tym roku mnie 7 lat od śmierci, jak ten czas leci....