1

Czułem to, że obroni! :D

0

Król się rozgrzewa.

0

Mathieu, coś Ty zmarnował...

0

Rudy strzela gola!

5

Ależ szkoda tej okazji.

25

Boże, przez chwilę zamulony gapiłem się na głowę Neymara i myślałem, że to piłka xD

0

Chyba Denis najsłabiej jak na razie. Aktywny, ale głównie straty. No i Paco zupełnie niewidoczny, ale to jeszcze jestem w stanie zrozumieć.

0

Co za mecz, ja pierdzielę :D

0

1:2, Ibrakadabra.

0

Nie było spalonego, gol słuszny! :D

1

Studiuję, zaczynam V rok prawa.

24

Skubany, dobry patent - tatuowanie dat urodzin, rocznic itd. I nie zapomnisz o kolejnej rocznicy xD

1

Prawie jak na Pique.

58

Nie wolno wziąć numeru Legendy. #GraciesDouglas

0

Przeczytałem te jego dwa komentarze i już wiem, skąd ten jego nick... :D

2

My też, Douglas, my też...

1

U mnie działa.

0

Uwielbiam ten serial... Kiedyś obejrzałem do ostatniego wtedy, 7 sezonów, teraz patrzę, robią już bodaj 12... Tyle oglądania od nowa ;D

0

Jest tam parę osób, z którymi idzie porozmawiać "w miarę normalnie". Ogólnie i u nich, i u nas jest masowe wyprzedawanie składu, jak gra się nie klei albo przegrywamy, jeżdżenie po trenerze, zawodnikach. Może jedynie tam jest więcej intelektualnych ameb i trolli :P

2

Wiem, że fioletowa to nie strona, to stan umysłu, ale... Wchodzę jak zwykle przeczytać tam Przegląd Prasy, już z przyzwyczajenia, bo zwykle jest tam szybciej, a niżej... komentarz, że był przy golu Rakitić był na spalonym. Leżę i nie wstaję :D

3

Hahahahahaha, Luis.... xD

5

Forma Busquetsa trochę mnie martwi.

0

Rakitic, 1:0! Ależ asysta Turana! :D

1

Ter Stegen...

0

Szkoda, że Denis nie podał do Turana...

0

I ten sprint Pinto :D

0

MIlan wyrównuje. 2:2.

0

Lewy strzela na 2:0.

0

Lester to wyjdzie z tej grupy xD

1

Pamiętam szok, jak przeczytałem o jego śmierci. Lubiłem tego bramkarza. W tym roku mnie 7 lat od śmierci, jak ten czas leci....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?