polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahahaa...
1
Mathieu w tym presezonie to jest jakaś masakra.
0
Arda zanotował stratę, która skończyła się bramką.
Messi trafił w dobrej sytuacji w słupek, poza tym gra dobrze.
Suarez zmarnował kapitalną okazję, więc pewnie wciśnie jakiegoś farfocla :D
0
Munir gra coraz fajniej, powoli nam się chłopak rozkręca :D
0
Ależ podanie Munira, szkoda, że zmarnował to Luis...
1
Turan...
0
Niestety zasłużenie prowadzą.
0
Wiem, z rozpędu i z radości napisałem nie ten zespół :D
0
Ależ gol dla Rangers, 1:1!
0
http://gosports.pro/eleven.php
Chyba ani razu nie ścięło.
0
Ładny gol dla Hamilton.
Rangers - Hamilton 0:1.
2
No to czas obejrzeć pierwszy mecz Rangers w szkockiej Premiership :)
0
Małecki gol dla Wisły.
1
Masz tutaj, aktualizowane są codziennie. Jest instrukcja po angielsku, jak to ogarnąć :) https://sortitoutsi.net/football-manager-data-update
0
Hahahaha, świetne to jest :D
1
Ja liczę, że zostanie i będzie dostawał więcej minut. Piłka go szuka w polu karnym, ma świetne wyczucie i wie, jak się ustawić, gdzie znaleźć, technika też na dobrym poziomie. Szwankuje jedynie głowa, choć już w tym 2016 r. pokazał, że w meczach o stawkę, pucharowych, daje sobie radę. W tym roku nie zawodzi, tak jak ktoś podał niżej, 10 spotkań, 9 goli, to nie jest zły wynik. Niech częściej dostaje szansę ze słabszymi zespołami. Potencjał chłopak ma na naprawdę dobrego napastnika.
1
Wydaje mi się, że musi spędzić 3 lata w jednym klubie do ukończenia 21 roku życia. Ale pewności nie mam.
1
Może po prostu nie można stawiać na reprezentację Niemiec, bo to zdecydowany faworyt?
0
Wracają koszmary z poprzedniego sezonu. Prowadzimy wysoko i tracimy ;p
1
Świetnie sobie Munir piłkę przyjął.
2
Munir po raz drugi :O
0
Suarez! Co zrobił! :D
2
Jaka kiwka Munira :D
0
Munir...
0
Mnie wzięło na oglądanie Pokemonów xD Ale nie, nie gram w nie :D
3
Nie jestem co do tego przekonany, że Umtiti wyjdzie w pierwszym składzie, gdyż do treningów wraca bodajże 3 dni przed meczem, trochę za mało czasu :)
0
Vidal w ofensywie dobrze, ale widać nawet na przykładzie niezbyt dobrego Celticu, że jeszcze musi dużo pracować nad obroną.
Co do Munira, chyba jestem jednym z nielicznych, którzy by chcieli, żeby ten chłopak dostawał więcej szans. Chłopak ma potencjał, piłka go szuka w polu karnym, parę go strzelił w zeszłym sezonie. Wierzę, że jeśli mu się trochę bardziej zaufa, to będziemy mieli z niego pociechę jak z Roberto :)
4
3:2 dla Legii :(
0
Szkoda tego strzału Denisa Suareza,
1
Munirito!