0

Hahahahaa...

1

Mathieu w tym presezonie to jest jakaś masakra.

0

Arda zanotował stratę, która skończyła się bramką.
Messi trafił w dobrej sytuacji w słupek, poza tym gra dobrze.
Suarez zmarnował kapitalną okazję, więc pewnie wciśnie jakiegoś farfocla :D

0

Munir gra coraz fajniej, powoli nam się chłopak rozkręca :D

0

Ależ podanie Munira, szkoda, że zmarnował to Luis...

1

Turan...

0

Niestety zasłużenie prowadzą.

0

Wiem, z rozpędu i z radości napisałem nie ten zespół :D

0

Ależ gol dla Rangers, 1:1!

0

http://gosports.pro/eleven.php

Chyba ani razu nie ścięło.

0

Ładny gol dla Hamilton.

Rangers - Hamilton 0:1.

2

No to czas obejrzeć pierwszy mecz Rangers w szkockiej Premiership :)

0

Małecki gol dla Wisły.

1

Masz tutaj, aktualizowane są codziennie. Jest instrukcja po angielsku, jak to ogarnąć :) https://sortitoutsi.net/football-manager-data-update

0

Hahahaha, świetne to jest :D

1

Ja liczę, że zostanie i będzie dostawał więcej minut. Piłka go szuka w polu karnym, ma świetne wyczucie i wie, jak się ustawić, gdzie znaleźć, technika też na dobrym poziomie. Szwankuje jedynie głowa, choć już w tym 2016 r. pokazał, że w meczach o stawkę, pucharowych, daje sobie radę. W tym roku nie zawodzi, tak jak ktoś podał niżej, 10 spotkań, 9 goli, to nie jest zły wynik. Niech częściej dostaje szansę ze słabszymi zespołami. Potencjał chłopak ma na naprawdę dobrego napastnika.

1

Wydaje mi się, że musi spędzić 3 lata w jednym klubie do ukończenia 21 roku życia. Ale pewności nie mam.

1

Może po prostu nie można stawiać na reprezentację Niemiec, bo to zdecydowany faworyt?

0

Wracają koszmary z poprzedniego sezonu. Prowadzimy wysoko i tracimy ;p

1

Świetnie sobie Munir piłkę przyjął.

2

Munir po raz drugi :O

0

Suarez! Co zrobił! :D

2

Jaka kiwka Munira :D

0

Munir...

0

Mnie wzięło na oglądanie Pokemonów xD Ale nie, nie gram w nie :D

3

Nie jestem co do tego przekonany, że Umtiti wyjdzie w pierwszym składzie, gdyż do treningów wraca bodajże 3 dni przed meczem, trochę za mało czasu :)

0

Vidal w ofensywie dobrze, ale widać nawet na przykładzie niezbyt dobrego Celticu, że jeszcze musi dużo pracować nad obroną.

Co do Munira, chyba jestem jednym z nielicznych, którzy by chcieli, żeby ten chłopak dostawał więcej szans. Chłopak ma potencjał, piłka go szuka w polu karnym, parę go strzelił w zeszłym sezonie. Wierzę, że jeśli mu się trochę bardziej zaufa, to będziemy mieli z niego pociechę jak z Roberto :)

4

3:2 dla Legii :(

0

Szkoda tego strzału Denisa Suareza,

1

Munirito!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?