0

Jeśli chodzi tylko o zespół Barcy, to dla Masche, Busquets, Suarez, a poza kategoriami Messi :D A o całą ligę... hmm, jedyna zmiana to zamiast Masche Godin.

1

O to to, dzięki wielkie! Nie pamiętałem, o jaki rekord chodzi. Cóż, czapki z głów przed Zlatanem :)

0

Ibrahimović strzelił drugą bramkę! W 89 minucie! Dobrze pamiętam, że tym samym pobił jakiś rekord? :D

1

Byleby tylko Vermaelen nie połamał się wyskakując z ławki :D

0

Dobrze, że Luis trafił w bramkę, bo lubi psuć łatwe sytuacje :D

0

Goetze na 2:0.

0

Lewy strzela! 1:0!

0

Ależ akcja Bayernu, gdyby to wpadło...

0

Brak Pique nawet mnie nie dziwi, GOdi wydaje mi się lepszy w tym sezonie. Natomiast brakuje mi Filipe Luisa na lewej obronie zamiast Marcelo. Moim zdaniem Filipe Luis jest w tym sezonie najlepszym lewym obrońcą świata.

0

Jesus Vallejo jest już piłkarzem Realu Madryt. Tylko na wypożyczeniu w klubie. I chyba nie w Mallorce, a Saragossie, ale co do klubu nie mam pewności.

4

Co do Nacho, owszem, miał 5 żółtych kartek i miał nie grać z Valencią. Jednak Komitet Dyscyplinarny zdecydował się anulować ostatnią żółtą kartkę, gdyż uznano, że Nacho przewinienia nie popełnił. Tu link do tego:
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=66535

4

0

Levante trafia!

0

Co teraz zrobili! Nie mam pytań!

0

Rafinha strzela! Piękna chwila!

3

Ciekaw jestem, dlaczego przydzielono ślepego sędziego...

26

Jest, jest jest! :D Ale jakoś dziwnie spokojny byłem przed tym wolnym, czułem, że to trafi :D

1

Moim zdaniem trener zawsze odgrywa dużą rolę. Nie chodzi już o przygotowanie, trening itd. Ranieri musiał dotrzeć do tych piłkarzy. Sprawić, by uwierzyli w siebie. Zmotywować ich. Potrzebuje tego każdy piłkarz, nawet Messi, Ronaldo czy Neymar. Ranieri zrobił to w sposób perfekcyjny. Sprawił, że Leicester ani na moment nie straciło wiary w to, że mogą to zrobić. I razem, piłkarze, trener, sztab, dokonali czegoś niemożliwego. Wygrali to.

21

Oczywiście, że powinni to zrobić. To będzie najlepszy sposób na upamiętnienie Manela Vicha.

1

Mamy to! Lisy Mistrzami Anglii!

1

Chelsea wyrównuje!!! Jest!

0

Lalki w tym roku nie będzie, MEN nie będzie promować kobiet, które nie mają dzieci :D

0

Oj, nic złego na myśli nie miałem, nic w stylu, że odchodzę czy coś :D Po prostu zbieram się po tym, jak dziewczyna mnie rzuciła po 1,5 roku i te dni są naprawdę chujowe.

0

Teraz niech tylko Asspanyol przegra i będzie super dzień. Przynajmniej jak na ostatnie moje dni...

8

Mi się ten bramkarz z Suarezem skojarzył, nie wiem czemu i nie pytajcie :D

2

Wes Morgan, 1:1 !!!

1

A jest sens usuwać tego bana? Ja wiem, transfery, ale mimo wszystko grało się dobrze z tym zakazem. Ja sprzedałem Adriano i Alvesa, do pierwszego zespołu włączyłem Grimaldo, Halilovicia i Adamę Traore, Sampera i każdy z nich radził sobie świetnie. Sprzedałem Alvesa, Montoya grał w pierwszy składzie zamiennie z kupionym za małe pieniądze Zunigą. A, i dokupiony został jeszcze Balanta. I naprawdę z tym składem ban był niestraszny. Adama Traore może statystyki nie przekonuje, ale grał świetnie. Montoya daje radę, to samo Samper jako zmiennik Busquetsa. Chyba jeszcze dokupiłem Tielemansa, ale od razu poszedł do Anderlechtu na wypożyczenie.

Nie wiem, czy istnieje aktualizacja, gdzie można dokonać transferów. Ale powiem Ci, że gra się bardzo dobrze mimo tego zakazu i warto spróbować tego wyzwania.

0

Kurde, nie wiem, który mecz włączyć, nie mogę się zdecydować :D

0

Ja zawsze gram Barcą na początku. Jak rozgryzę grę Barcą, to wygrywam wszystko i wtedy tak naprawdę jedyna frajda to znajdowanie juniorów. Znalazłem np. 15-letniego Francuza, który w wieku 17 lat wygryzł Busquetsa z pierwszej 11-stki. ;)

Obecnie gram sobie nadal w 15-stkę, wczoraj zacząłem karierę 3-ligowym Energie Cottbus.

0

Co Saul zrobił, niesamowite!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?