polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ależ show w bramce naszej Wszy :D
0
http://sport.tvp.pl/rio/26405334/pilka-reczna-m-12-finalu-polska-dania
1
Wiecie co? "Nienawidzę" naszych piłkarzy ręcznych. Przez nich naprawdę szybciej osiwieję i krócej pożyję :D
3
Mamy remis!
3
Wydaje mi się, że Gomes będzie rywalizował z Rakiticiem o tę pozycję prawego środkowego pomocnika, a Denis z Iniestą o tę lewo-środkową. Arda chyba będzie rzucany między środkiem a pozycją Neymara. Nie wiem co z Rafinhą, może popróbują go na pozycję Leo, choć samo wyrażenie "zmiana Messiego" brzmi "śmiesznie" :D
0
Oczywiście! Ja bardzo kibicuję Munirowi, bardzo chcę, aby był naszym czwartym napastnikiem ;) Powyższy komentarz był napisany humorystycznie :)
2
A tu złośliwy chichot losu i hat-trick Munira xD
0
Moim zdaniem nieźle. Zaczął złym przyjęciem, a później całkiem całkiem. Fajnie uwalnia się od pressingu, rozciąga grę, miał kilka dobrych podań, bodajże jeden strzał obroniony przez bramkarza.
0
Rzut karny dla United!
0
Ibrakadabra!
7
To chyba trochę przesada, ale jest parę fajnych pomysłów. Najlepsze wino z winiarni Iniesty, taki zakład brzmi pysznie :D Albo skomentowanie całego meczu po hiszpańsku, mogłoby być śmiesznie :D
1
A stawkę zakładu wybiorą internauci. :D na Fejsie pod postem, z hasztagiem #lazabawa
1
Leo jak zwykle na swoim poziomie. Świetnie Digne, który wszedł za kontuzjowanego Mathieu, pokazał się z bardzo dobrej strony. To samo Roberto na prawej obronie, świetnie wychodził spod pressingu. Munir na plus, choć nie miał za wiele czasu, spokojnie wykorzystana okazja, zakładał pressing, posłał jedną dobrą piłkę. Na plus też Denis, świetna piłka za plecy obrony przy pierwszym golu.
0
Ależ go chcę jako czwartego napastnika, chłopak dojrzewa, strzela bramki, daje radę jak na razie :)
0
Munir El Haddadi!
0
Ależ dobry jest Digne. Wreszcie Alba ma konkurencję.
0
El Pistolero!
2
Jak się go naciśnie, dany występujący przechodzi od razu do półfinału.
0
Messi, ależ golazo!
0
Ale nas teraz porobili.
0
O ja pierdzielę... Tego w FIFie nie zrobisz :O
0
O ja pierdzielę, co to było :O
1
Hahahahahahaha, dzięki Sergio :D
0
Zlatan, Zlatan, Zlatan! 2:1 dla United!
5
Ależ Musa może być wzmocnieniem Leicester, jak na razie gra świetnie w presezonie.
0
Leicester wyrównuje!
0
Lingard co zrobił, 1:0 dla United.
6
Ależ pięknie grają Biało-Czerwone :) Coś fantastycznego :D
0
Jak najbardziej zasłużony wynik. Dobrze, że taki prysznic trafia Nam się teraz :)
4
Za chwilę wejdzie Magik :) I Digne :)