polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://sortitoutsi.net/football-manager-data-update
1
Dziękuję za link ;)
Zgadzam się z Wami, kartki rzeczywiście słuszne, moim zdaniem. Ogólnie bardzo lubię Marciniaka, uważam go za bardzo dobrego sędziego i uważałem, że jeśli pokazał, to raczej miał powód. A tu tyle pretensji, wiadomo, ze one będą zawsze. Mimo wszystko decyzje raczej słuszne.
Dzięki panowie!
1
Wiesz co, ja sobie teraz gram Energie Cottbus w FM 15, bodaj już piąty czy szósty sezon, dawno nie odpalałem. I praktycznie tylko na początku grałem jedną taktyką 4-2DP-3-1 z OPL, OPŚ i OPP, ale że nie szło, to to przesunąłem defensywnych na normalnych środkowych, a skrzydłowych na OPŚ, tak że gram 4-2-3-1 z trzema OPŚ. I cały czas się tego trzymam. Efekt taki, że wygrywam ligę, puchary krajowe, grałem w finale LE (porażka z Realem) i w finale LM (porażka z Barcą). Ale cały czas niezależnie od rywala i jego ustawienia gram tym jednym. Nawet na Barcę czy Real wychodziłem tak ofensywnie, jak zawsze :D
0
Czytam o pretensjach Romy wobec Szymona Marciniaka o te dwie czerwone kartki... Ma ktoś linki do tych fauli? Jak oceniacie te sytuacje?
0
Z golem Pique na 5:0 :D
1
Dziwne, że tylko 25 lat, fioletowa wygląda na znacznie starszą :D
0
Neymar, ależ uderzył!
96
"Camp Nou nie jest nagłośniejszym stadionem. Czasami siedząc na jednej stronie stadionu słyszymy, jak na drugiej odwijają kanapki" - mistrzostwo xD
0
Suarez! Ależ gol z wolnego! Hat trick!
0
Rakitić jaka sztuczka :D
0
Czyli Arda przejdzie na środek. Moim zdaniem.
24
Umtiti gra świetnie.
1
Każdy dziś gra naprawdę świetnie. Bravo może troszkę zawalił, ale można to wybaczyć. Teraz chciałbym Sampera i Munira :)
0
5:1, Messi!
0
Jakie my dziś akcje robimy, to głowa mała :D
0
Ach, gdyby to wpadło Denisowi...
1
A Roberto druga asysta.
0
El Pistolero!
0
Ależ gol Messiego!
0
Ależ Arda zaczyna grać. Zaczynamy ich przyciskać, trzeba coś wcisnąć.
0
Turan! Rozkręca Nam się!
0
Ależ koniec walki o złoto w taekwondo!
9
Najbardziej żal mi Piotrka.
1
Wiecie co, ja nie mogę. Ja już po prostu płaczę :D
2
Pierdzielony, jak to trafił...
3
U mnie jest zawał i raczej "Pan Jezus już się zbliża..." xD
3
Piotrek, jak Ty mnie w tych chwilach imponujesz ;D
2
"Kasa złapał się za głowę" :D
0
Co ta Wsza odwala w bramce... :D
7
Nigdy nie myślałem, że Piotrek posadzi Szmala. A on mi zamknął japę ;D