1

Dziękuję za link ;)

Zgadzam się z Wami, kartki rzeczywiście słuszne, moim zdaniem. Ogólnie bardzo lubię Marciniaka, uważam go za bardzo dobrego sędziego i uważałem, że jeśli pokazał, to raczej miał powód. A tu tyle pretensji, wiadomo, ze one będą zawsze. Mimo wszystko decyzje raczej słuszne.

Dzięki panowie!

1

Wiesz co, ja sobie teraz gram Energie Cottbus w FM 15, bodaj już piąty czy szósty sezon, dawno nie odpalałem. I praktycznie tylko na początku grałem jedną taktyką 4-2DP-3-1 z OPL, OPŚ i OPP, ale że nie szło, to to przesunąłem defensywnych na normalnych środkowych, a skrzydłowych na OPŚ, tak że gram 4-2-3-1 z trzema OPŚ. I cały czas się tego trzymam. Efekt taki, że wygrywam ligę, puchary krajowe, grałem w finale LE (porażka z Realem) i w finale LM (porażka z Barcą). Ale cały czas niezależnie od rywala i jego ustawienia gram tym jednym. Nawet na Barcę czy Real wychodziłem tak ofensywnie, jak zawsze :D

0

Czytam o pretensjach Romy wobec Szymona Marciniaka o te dwie czerwone kartki... Ma ktoś linki do tych fauli? Jak oceniacie te sytuacje?

0

Z golem Pique na 5:0 :D

1

Dziwne, że tylko 25 lat, fioletowa wygląda na znacznie starszą :D

0

Neymar, ależ uderzył!

96

"Camp Nou nie jest nagłośniejszym stadionem. Czasami siedząc na jednej stronie stadionu słyszymy, jak na drugiej odwijają kanapki" - mistrzostwo xD

0

Suarez! Ależ gol z wolnego! Hat trick!

0

Rakitić jaka sztuczka :D

0

Czyli Arda przejdzie na środek. Moim zdaniem.

24

Umtiti gra świetnie.

1

Każdy dziś gra naprawdę świetnie. Bravo może troszkę zawalił, ale można to wybaczyć. Teraz chciałbym Sampera i Munira :)

0

5:1, Messi!

0

Jakie my dziś akcje robimy, to głowa mała :D

0

Ach, gdyby to wpadło Denisowi...

1

A Roberto druga asysta.

0

El Pistolero!

0

Ależ gol Messiego!

0

Ależ Arda zaczyna grać. Zaczynamy ich przyciskać, trzeba coś wcisnąć.

0

Turan! Rozkręca Nam się!

0

Ależ koniec walki o złoto w taekwondo!

9

Najbardziej żal mi Piotrka.

1

Wiecie co, ja nie mogę. Ja już po prostu płaczę :D

2

Pierdzielony, jak to trafił...

3

U mnie jest zawał i raczej "Pan Jezus już się zbliża..." xD

3

Piotrek, jak Ty mnie w tych chwilach imponujesz ;D

2

"Kasa złapał się za głowę" :D

0

Co ta Wsza odwala w bramce... :D

7

Nigdy nie myślałem, że Piotrek posadzi Szmala. A on mi zamknął japę ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?