polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Jeśli chodzi o wiek umysłowy, to stoi poniżej nowonarodzonego dziecka :D
0
Teraz właśnie zaczyna się powtorka na Eleven Sports, jakby co.
1
Kurde, dopiero teraz zauważyłem, że Ty chcesz skrot, a nie cały mecz :D
Ale to i tak nie ma skrótu samej Barcy, co najwyżej, skróty całej kolejki.
1
Jeżeli niczego nie pominąłem, to dopiero o 2 w nocy z piątku na sobotę lub w sobotę o 14.
2
O 12 na Eleven Sports
1
No i git, Dwa kupony, na jednym Legia i Lipsk, na drugim Legia, Lipsk i Juventus, postawione 43 złote, wygrana 137 :D Zawsze coś :D
0
1:0 dla Legii, Nikolić! Nareszcie... Pierwszy raz właściwie trzymam kciuki za Legię, więc mogłaby dziś wygrać :D
0
Sturaro co zmarnował, mógł zamknąć mecz...
0
Ależ gol Pjanicia dla Juve! Z rzutu wolnego nie do obrony!
0
Chievo wyrównuje.
0
Mandżukić trafia dla Juve! 1:0!
0
No oby tak było... :D
0
Też się zastanawiałem, tylko tak patrzę, że grają bez Chielliniego i Dybali i tak trochę zwątpiłem :D
0
Co myślicie o takim kuponiku?
Legia - Cracovia 1
RB Lipsk - Mainz 1
AKO: 2,51
Myślałem jeszcze o dołożeniu AS Romy, ale kurs słaby, a możliwe, że nie zagrają Florenzi, Totti, Manolas, to nie będę ryzykował :D
Ewentualnie - co byście dorzucili?
2
A zaczynałem wierzyć, że wejdzie mi te 2 złote postawione na remis lub wygraną Leganes :D
0
Karny dla Las Palmas w 94 minucie. Edit: I 1:0.
0
Ogląda ktoś naszą ekstraklapę? Myślicie, że Lechia wygra z Pogonią?
0
Marcos Alonso i 2:0 dla Chelsea!
0
Hazard i 1:0, świetny strzał Edena!
2
Boro wyrównało w meczu z City!
0
O stary, współczuję :D
0
Tylko Monaco i Chelsea, rzucone dwie dyszki, kurs 2.26 bodaj. Żałowałem, że zapomniałem o meczu Newcastle i go nie obstawiłem.
0
Monaco 2:0, oby jeszcze tylko Chelsea poradziła sobie ze zdziesiątkowanym Evertonem... :D
0
Ja postawiłem na Chelsea i Monaco. W sumie szkoda, że zapomniałem o Newcastle.
0
Co myślicie o takim kuponie na jutro?
Chelsea - Everton 1
Monaco - Nancy 1
AKO: 2.31
Ewentualnie dołożenie jeszcze do tego:
Jagiellonia - Piast 1
AKO: 3.92
0
A chciałem właśnie postawić na zwycięstwo Malagi, przy 2:2... Nie zdążyłem xD
4
Bez hejtów, ale... Ciekaw byłbym ustawienia: Ter Stegen - Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Busquets, Rakitić, Messi - Neymar, Rafinha, Suarez. I wymienność pozycji między Rafinhą i Messim. Minus - chyba nie było to testowane w żadnm spotkaniu, choć Messi i tak często cofa się na ŚP.
Ewentualnie w głowie pojawiła się też myśl taka: Ter Stegen - Mascherano (PO), Pique, Umtiti, Alba - Busquets, Rakitić, Roberto - Messi, Neymar, Suarez.
Masche już grywał jako PO, tylko nie wiem, jakby tam sobie poradził w starciu z Realem.
Co do Ronaldo, lepszą formę pewnie złapie, pytanie, czy taką jak w ostatnich sezonach.
5
Patrzę, Aduriz 5 goli dzisiaj... To jest Maszyna, a nie jakiś tam CR :D
1
Mi chyba mimo wszystko bardziej podobały się mecze Lecha Poznań z Juventusem Turyn (3:3) i z Manchesterem City :D Ale może dlatego, że wolę Lecha niż Legię. Nie zmienia to faktu, że przy moim braku sympatii do Legii gratuluję jej tego wyniku.
3
Przecież Banasiński, co z Klatusem rozmawiał, też pisał na notatniku, pod nikiem Banan, więc wiadome było, że będzie takie włażenie w dupsko :D