29

Jeśli chodzi o wiek umysłowy, to stoi poniżej nowonarodzonego dziecka :D

0

Teraz właśnie zaczyna się powtorka na Eleven Sports, jakby co.

1

Kurde, dopiero teraz zauważyłem, że Ty chcesz skrot, a nie cały mecz :D

Ale to i tak nie ma skrótu samej Barcy, co najwyżej, skróty całej kolejki.

1

Jeżeli niczego nie pominąłem, to dopiero o 2 w nocy z piątku na sobotę lub w sobotę o 14.

2

O 12 na Eleven Sports

1

No i git, Dwa kupony, na jednym Legia i Lipsk, na drugim Legia, Lipsk i Juventus, postawione 43 złote, wygrana 137 :D Zawsze coś :D

0

1:0 dla Legii, Nikolić! Nareszcie... Pierwszy raz właściwie trzymam kciuki za Legię, więc mogłaby dziś wygrać :D

0

Sturaro co zmarnował, mógł zamknąć mecz...

0

Ależ gol Pjanicia dla Juve! Z rzutu wolnego nie do obrony!

0

Chievo wyrównuje.

0

Mandżukić trafia dla Juve! 1:0!

0

No oby tak było... :D

0

Też się zastanawiałem, tylko tak patrzę, że grają bez Chielliniego i Dybali i tak trochę zwątpiłem :D

0

Co myślicie o takim kuponiku?
Legia - Cracovia 1
RB Lipsk - Mainz 1
AKO: 2,51

Myślałem jeszcze o dołożeniu AS Romy, ale kurs słaby, a możliwe, że nie zagrają Florenzi, Totti, Manolas, to nie będę ryzykował :D
Ewentualnie - co byście dorzucili?

2

A zaczynałem wierzyć, że wejdzie mi te 2 złote postawione na remis lub wygraną Leganes :D

0

Karny dla Las Palmas w 94 minucie. Edit: I 1:0.

0

Ogląda ktoś naszą ekstraklapę? Myślicie, że Lechia wygra z Pogonią?

0

Marcos Alonso i 2:0 dla Chelsea!

0

Hazard i 1:0, świetny strzał Edena!

2

Boro wyrównało w meczu z City!

0

O stary, współczuję :D

0

Tylko Monaco i Chelsea, rzucone dwie dyszki, kurs 2.26 bodaj. Żałowałem, że zapomniałem o meczu Newcastle i go nie obstawiłem.

0

Monaco 2:0, oby jeszcze tylko Chelsea poradziła sobie ze zdziesiątkowanym Evertonem... :D

0

Ja postawiłem na Chelsea i Monaco. W sumie szkoda, że zapomniałem o Newcastle.

0

Co myślicie o takim kuponie na jutro?

Chelsea - Everton 1
Monaco - Nancy 1
AKO: 2.31

Ewentualnie dołożenie jeszcze do tego:
Jagiellonia - Piast 1
AKO: 3.92

0

A chciałem właśnie postawić na zwycięstwo Malagi, przy 2:2... Nie zdążyłem xD

4

Bez hejtów, ale... Ciekaw byłbym ustawienia: Ter Stegen - Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Busquets, Rakitić, Messi - Neymar, Rafinha, Suarez. I wymienność pozycji między Rafinhą i Messim. Minus - chyba nie było to testowane w żadnm spotkaniu, choć Messi i tak często cofa się na ŚP.



Ewentualnie w głowie pojawiła się też myśl taka: Ter Stegen - Mascherano (PO), Pique, Umtiti, Alba - Busquets, Rakitić, Roberto - Messi, Neymar, Suarez.

Masche już grywał jako PO, tylko nie wiem, jakby tam sobie poradził w starciu z Realem.



Co do Ronaldo, lepszą formę pewnie złapie, pytanie, czy taką jak w ostatnich sezonach.

5

Patrzę, Aduriz 5 goli dzisiaj... To jest Maszyna, a nie jakiś tam CR :D

1

Mi chyba mimo wszystko bardziej podobały się mecze Lecha Poznań z Juventusem Turyn (3:3) i z Manchesterem City :D Ale może dlatego, że wolę Lecha niż Legię. Nie zmienia to faktu, że przy moim braku sympatii do Legii gratuluję jej tego wyniku.

3

Przecież Banasiński, co z Klatusem rozmawiał, też pisał na notatniku, pod nikiem Banan, więc wiadome było, że będzie takie włażenie w dupsko :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?