polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lipsk ponownie obejmuje prowadzenie, 2:1. Werner trafił.
Edit - Lech podwyższa na 2:0, strzelił Jevtić.
2
Ale mecz w Pruszkowie xD W 94 minucie Wigry Suwałki obejmują prowadzenie ze Zniczem 5:4 :D
0
Z Atletico wolałbym chyba wziąć Saula.
9
Niezły optymista z Ciebie, jeśli obstawiasz, że tylko 4 pokolenia potrzebują na nową stronę... :D
0
Wyraźnie mam dziś farta albo czuja :D Anderlecht i Schalke wygrały, Bilbao się obawiałem, choć wiadomo, zawsze mogą odwrócić losy meczu. Myślałem wcześniej jeszcze o Ajaxie, ale zrezygnowałem, a szkoda, bo wszedł.
0
Sassuolo już prowadzi z Bilbao.
0
Greckiej piłki i Muła nie tykam :D A Bilbao trochę się cykam, patrząc na to, że Sassuolo ich 3:0 w pierwszym meczu ograło, a kurs troszkę niski.
0
A ja dziś się cieszę, choć nie obyło się bez nerwów. Najpierw 200 złotych postawione na Anderlecht, który wygrał po golach w 90 i 94 minucie, a przecież przy 1:1 był rzut karny dla Gabali. Więc 330 złotych się zrobiło. Potem 100 zł rzucone na Schalke, a później patrzę, grają rezerwami :D Ale nie wdupili, wygrali 2:0.
Efekt - zaczynałem mając 200 złotych, kończę mając 415 zł :D
Nie widzę już nic ciekawego do obstawienia na dziś.
0
Mi zwisa, ja nie obstawiałem Fiorentiny ;p Myślałem nad Ajaxem i Schalke, postawiłem ostatecznie na Niemców :D
1
Fiorentina wyrównuje.
4
Konoplyanka trafia dla Schalke po kardynalnym, nawiązując do nazwiska golkipera Nice, błędzie bramkarza. 1:0 dla Schalke.
4
3:1 dla Anderlechtu, Teodorczyk w 94 minucie!
1
Bruno daje Anderlechtowi prowadzenie w 90 minucie! Jeśli dowiozą do końca, to wygram 130 złotych :D
0
Gabala - Anderlecht 1:1
Apoel wyszedł na prowadzenie, a chwilę później wyleciał z boiska były legionista, Inaki Astiz
W pozostałych meczach 0:0.
0
Tielemans wyprowadza Anderlecht na prowadzenie!
4
Reakcja Dembele - "Widziałem piłkę, a teraz tylko Murzyna" xD
20
Jestem oburzony, że Cierzniaka tam nie ma xD
3
Będę się odwoływał, ale wiesz, wymogiem uznania punktów za publikację było ukazanie się Jej do 30 września tego roku. Publikacja się ukazała, tylko bez mojego artykułu. Powołam się na jakąś sprawiedliwość społeczną, brak mojej winy, ale pewnie i tak mi tego nie uznają. Jestem po prostu wściekły...
0
Jeszcze płaciłem za to, żeby zostać opublikowanym, i poszło w...
0
UWM w Olsztynie.
0
Pięknie się dzień zaczyna... Dowiaduję się, że do stypendium rektora zabrakło mi 0,29 punkta, a miałbym 1,5 punkta więcej, gdyby ciule organizujące Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych nie pominęły części artykułów w publikacji... 650 złotych miesięcznie przeszlo mi koło nosa...
0
W zależności od bukmachera od 6,50 do nawet 9.70.
0
Mimo dotychczas ciężkich meczów w Szkocji kuszą mnie kursy na handicap Barcy. Kurs na -1 to 1.68, a na -2 to 2.65. Wątpię, że nasi odpuszczą ten mecz.
1
Moja 11 roku: :D
4-3-3
Buffon - Carvalaj, Pique, Godin, Guerreiro - Kante, Modrić, Iniesta - Messi, Griezmann, Suarez
Raphael Guerreiro tylo dlatego, że jest jedynym lewym obrońcą w tym zestawieniu, wybrałbym zamiast niego najprawdopodobniej Filipe Luisa. No i gdyby był, to zamiast Kante Busquets.
1
Ja gram w 15-stkę. Pamiętam, miałem kocura, który w wieku 17 lat wygryzł Busquetsa z DM :D Mogę Ci go podesłać, jak znajdę. Niestety dysk padł i zapis poszedł...
Teraz prowadzę Energie Cottbus, które wyciągałem z 3 ligi. Obecnie mam sezon 2020/2021.
Regularnie zdobywam puchary krajowe, totalna dominacja.
W sezonie 2017/2018 przegralem finał LE z Realem Madryt 4:3. Przegrywałem 3:0, doprowadziliśmy do remisu, ale kto mógł walnąć zwycieskiego gola? Oczywiscie Ramos...
W sezonie 2018/2019 przegrałem finał LM z Barcą 3:1.
W sezonie 2019/2020 wygrałem Ligę Mistrzów pokonując Barcę 5:1.
Teraz zdobyłem Superpuchar Europy i KMŚ, więc z Cottbus wygrałem wszystko. Rozbudowywanie baz, zatrudnianie trenerów przyniosło skutek i zaczynam dostawać fajnie zapowiadających się juniorów. I nie ściągam żadnych wielkich nazwisk :D
10
W związku z rocznicą Gran Derbi obchodzimy też rocznicę pamiętnego pudła... Które pozbawiło Pique szansy na upokorzenie rywali wbiciem im Manity :D
#MunirPamiętamy!
0
Patrzę na kursy bukmacherów na mecz z Celticiem;
Kurs na handicap -1 to 1.68, na -2 to 2.65.
Ja wiem, że w Szkocji ciężko nam zawsze szło, ale jeśli w kadrze znajdzie się Leo, to pobieram od razu, bo wątpię, że nie zagramy od początku z MSN.
1
Rykoszet, karniak i pustak, to tak w skrócie :D Ale nie no, na tyle, co widziałem, to Atletico było po prostu bezradne, jak dzieci we mgle. Świetny mecz rozegrał Isco, harował wszędzie.
0
Według Transfermarktu ma 295 spotkań dla Barcy i 4 asysty. Dla Liverpoolu miał 139 meczy, 2 gole i 7 asyst.
2
Że też musiał to Inter wpakować... Już się witałem z dwiema dyszkami xD