polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A chciałem właśnie na Barcę postawić, nie zdażyłem :D
1
Leo chciał uderzać, a Rafinha go uprzedził, w tej akcji bramkowej :D
0
Wreszcie, jedno przyśpieszenie i mamy to!
0
Luis, czemu nie strzelałeś...
1
Tak, bo będa dokańczać Formułę 1 i dopiero pokażą mecz Barcy. Od początku Barca będzie na kanale Eleven Extra, który jest na razie tylko u jednego operatora dostępny.
2
Ale dla tego podklubu to jedyna szansa, żeby z nami wygrać, więc będą kosić.
0
Według artykułu Valencia posiada nagrania. Tylko video w Hiszpanii się nie liczą, to nie Anglia. Liczy się to, co w protokole, a sędzia tego nie odnotował.
0
Williams co zmarnował....
1
Gol dla Sevilli! N'Zonzi!
1
Właśnie powiedziano, że nie mógł zagrać z powodu kontuzji. Ale ogólnie przegrywa rywalizację z Godinem i Saviciem.
1
Serce mi prawie wysiadło :D
0
Ja kocham tego Unzue xD
0
Munir fajnie gra, aż szkoda, że odszedł. Chciałem, aby został.
0
Rakieta co spartolił...
3
BvB wyrównało.
1
Król znowu trafia!
0
Espanyol wyrównuje, Baptistao trafia zza pola karnego.
0
My na pewno nie gramy z zespołem Mourinho?
1
Chyba jednak Pep nie nauczył City grać w piłkę, a w kości...
0
Juve wychodzi na prowadzenie.
1
Bałbym się Monaco, które ostatnio w lidze zagrało po prostu słabo. Porto też dla mnie ciut niepewne, chociaż jest faworytem.
2
De Gea co teraz wyciągnął :D
4
Osasuna prowadzi z Eibar 2:1.
0
Mascherano poszedł w tany z obrońcami xD
1
No i Messi trafia!
1
Król się rozgrzewa!
0
Suarez ale porobił obrońcę!
2
Hahahaha, Rafinha po raz drugi :D
0
Bardzo dobrze gra Rafinha jak na razie.
1
Rafinhaaaaaaaaaaaaaaaaa!