0

A chciałem właśnie na Barcę postawić, nie zdażyłem :D

1

Leo chciał uderzać, a Rafinha go uprzedził, w tej akcji bramkowej :D

0

Wreszcie, jedno przyśpieszenie i mamy to!

0

Luis, czemu nie strzelałeś...

1

Tak, bo będa dokańczać Formułę 1 i dopiero pokażą mecz Barcy. Od początku Barca będzie na kanale Eleven Extra, który jest na razie tylko u jednego operatora dostępny.

2

Ale dla tego podklubu to jedyna szansa, żeby z nami wygrać, więc będą kosić.

0

Według artykułu Valencia posiada nagrania. Tylko video w Hiszpanii się nie liczą, to nie Anglia. Liczy się to, co w protokole, a sędzia tego nie odnotował.

0

Williams co zmarnował....

1

Gol dla Sevilli! N'Zonzi!

1

Właśnie powiedziano, że nie mógł zagrać z powodu kontuzji. Ale ogólnie przegrywa rywalizację z Godinem i Saviciem.

1

Serce mi prawie wysiadło :D

0

Ja kocham tego Unzue xD

0

Munir fajnie gra, aż szkoda, że odszedł. Chciałem, aby został.

0

Rakieta co spartolił...

3

BvB wyrównało.

1

Król znowu trafia!

0

Espanyol wyrównuje, Baptistao trafia zza pola karnego.

0

My na pewno nie gramy z zespołem Mourinho?

1

Chyba jednak Pep nie nauczył City grać w piłkę, a w kości...

0

Juve wychodzi na prowadzenie.

1

Bałbym się Monaco, które ostatnio w lidze zagrało po prostu słabo. Porto też dla mnie ciut niepewne, chociaż jest faworytem.

2

De Gea co teraz wyciągnął :D

4

Osasuna prowadzi z Eibar 2:1.

0

Mascherano poszedł w tany z obrońcami xD

1

No i Messi trafia!

1

Król się rozgrzewa!

0

Suarez ale porobił obrońcę!

2

Hahahaha, Rafinha po raz drugi :D

0

Bardzo dobrze gra Rafinha jak na razie.

1

Rafinhaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?