polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
Jedyna możliwa reakcja na tego newsa... :D
9
MSN - Międzynarodowe SIły Niszczycielskie :D
20
Ja też chcę Pique na prezydenta. Raz, że odda za klub wszystko, a dwa, pewnie będzie trochę śmiesznie :D
3
Kiedyś miałem przyjemność zamienić z nim parę słów i zrobić sobie zdjęcie. Spotkaliśmy go w bodaj jego ulubionym miejscu, Juracie. Wielka szkoda, że odszedł.
5
A to nie spotkałem się tam z takimi opiniami, mam tam konto, bo są tam osoby, z którymi da się pogadać, i częściej spotykam się z opinią, że chcieliby większej ilosci minut dla Asensio.
26
Co jak co, ale Asensio to ja Realowi zazdroszczę, szkoda że go odpuściliśmy... I pomyśleć, że więcej zapłaciliśmy za Douglasa niż Real za Asensio :D
2
Nie, nie tylko Ty.
1
No i Barca B przegrała 1:0. W ostatniej minucie świetna szansa dla Barcy, strzał głową, poprzeczka, no i właśnie, niestety ujęcia nie pokazały, czy piłka przekroczyła linię bramkową, czy nie.
0
Gava obejmuje prowadzenie w meczu z Barceloną B. Z rzutu wolnego trafia bodaj Boris Garros.
1
Nie wiadomo, jaki FM i jaka liga preferowana. Jakieś średniaki? Coś w stylu Villareal, West Ham United, Borussia Moenchengladbach? Southampton fajnie się gra. Bilbao trochę trudniej, bo ograniczenia w transferach, ale to fajne wyzwanie.
0
A co z Roberto?
23
Jeszcze Zieliński zagrał bardzo dobry mecz moim zdaniem ;)
2
Jeśli wejdzie Peszko, to wystarczy tylko setkę stworzyć. Ba, nawet pięćdziesiątkę. Peszko ich nie zmarnuje :D #potwierdzoneinfo
0
Lewy ma hat-tricka!
0
Ale co za piła od Grosika ;D
0
Milik wywalcza karnego!
6
Co Grosik i Zieliński wyprawiają, to głowa mała.
0
Ale Grosik ich porobił!
4
Ja to tylko tu zostawię :D http://bebzol.com/pl/Ronaldinho-po-miesiacu-w-Rosji.199145.html
0
W ciemno nikt Ci nic nie powie... Jakiś komunikat się pojawia?
0
Ogólnie wyglądam szczupło, nie widać tego po mnie, jak się tak normalnie patrzy. Ba, pewnie niektórzy by powiedzieli, że mógłbym odrobinę przytyć :D Tylko po tamtym przytyciu 17 kg lekko mi się odłożyło na brzuchu i chcę nad tym popracować.
0
Wiesz co, był taki okres, że przy tym wzroście ważyłem 60 kg. Taka przemiana materii, genetycznie, dziadek, ojciec tak samo mieli. WYjechałem na studia i w ciągu dwóch lat waga skoczyła do 77 kg. Teraz jest 70-71 kg. Niemniej jak tak waga skoczyła, to troszkę się odłożyło.
0
Wiesz co, fastfoodów nie jem, słodyczy praktycznie nic, alkohol bardzo okazjonalnie. Więc to dla mnie żaden problem nie jest. Właśnie chcę generalnie zmienić sposób odżywiania, tylko nie do końca wiem, jak się za to zabrać. Z utrzymaniem aktywności nie będzie problemu, jak się zaprę.
0
La Ramblowicze, sprawa jest!
Facet, 183 cm, 70 kg wagi. Kiedyś tam się przytyło w dwa lata 17 kg, wiadomo gdzie wszystko poszło. W ciuchach nie widać, tylko jak się rozbiorę, ale jest troszkę brzucha, który chciałbym zrzucić, a i się trochę rozbudować.
Na siłowni i odżywianiu nie znam się ni cholery. Dlatego pytanie - jak postępować? Najpierw skupić się na odchudzeniu/zrzuceniu brzucha, a potem robić masę i rzeźbić, czy jak, co będzie najlepsze? Na ten moment sobie biegam regularnie krótkie dystanse, bo niedawno zacząłem, dystans stopniowo zwiększam.
I jak się odżywiać, co wyeliminować, czego unikać, itd?
Liczę na Waszą pomoc :)
0
Nasz Leonidas trafia! :D
0
A turyński tłuścioszek, Higuain podwyższa na 2:0.
0
Leicester i Juventus prowadzą.
0
Ja linki biorę z Darkwarez. I przeklejam sobie na Rapideo, gdzie mam wykupiony transfer, i ściągam z pełną prędkością.
1
4 minuty doliczone i wracają lęki... :D
0
Glik strzela po raz kolejny!