polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oj, Neonówka jest najlepsza w Polsce, nie ma żadnych wątpliwości. I zajebiście się ogląda ich na żywo :D Niebo, Rozmowa w Piekle, Namiot, Paciacaki, no są genialni :D
0
Dziękuję ;) obstawiłem zwycięstwo Sheffield, wiec dobre info dla mnie :D
0
Dziękuję ;).
0
Może mi ktoś podać wynik meczu Chesterfield - Sheffield, angielska League One? Jadę pociągiem, a flashscore nie chce mi się załadować.
0
Nili również doznał kontuzji, z tego co wiem.
0
Haczyk będzie pewnie taki, że jak zwrócą Ci kwotę wkładu po nieudanym pierwszym zakładzie, to będziesz musiał to obrócić po określonym kursie.
Powiedzmy wpłacisz 20 złotych, przegrasz i oni Ci to zwrócą. Wymogiem bonusu będzie obrócić to 6 razy po kursie minimalnym 1.70. Oznacza to, że aby móc wypłacić tę kasy, musisz zagrać 6 razy za te 20 złotych, a każdy z kuponów musi mieć kurs przynajmniej 1.70
Co ciekawe, w regulaminie dotyczącym tych promocji nie ma podanych określonej ilości obracania i wysokości kursu. Tego dowiesz się chyba dopiero po załozeniu konta i wpłacie, bo musisz wejść w Profil użytkownika, a potem w "Przegląd Bonusów"
0
Właśnie ja niczego ciekawego nie widzę, jeśli chodzi o piłkę nożną. Zastanawiam się nad angielską League One i meczami, by postawić na Bolton i Sheffield, ale zostawiam sobie myślenie na jutro :D
0
Podobno i Morata zszedł z powodu urazu, tak przynajmniej podaje Marca.
0
Dzięki :D
2
Podobno możliwy uraz Kovacicia z Realu, być może kolejne osłabienie przed derbami.
0
A w ogóle zaczynają się te główne walki? Bo nie wiem, o której wstać :D Gdzieś piszą, że o 4, gdzieś się natknąłem, że już o 2 :D
0
A tam, Joasia jest z Olsztyna, ja w Olsztynie studiuję - jakiś plus jest, coś nas łączy, więc też nienajgorsza opcja, jakby było to drugie, że nie zarobię i się nie ucieszę :D
Akurat nie śledziłem ostatnich walk tych zawodników, ale jednak wskazałbym na Conora McGregora.
7
Może Jej ulubiona liczba to 4? :D
0
Bardzo lubię Kowalkiewicz, życzę Jej wszystkiego najlepszego, ale wydaje mi się, że walkę wygra Jędrzejczyk. Jeśli Joanna wygra przed czasem, to zarobię drogniaki, jeśli wygra decyzją, trudno, jak wygra Karolina, to się ucieszę :D
2
Ależ fatalny błąd chyba właśnie Marlona. I Badalona wychodzi na prowadzenie z Barcą B.
0
Ja postawiłem dyszkę na wygraną Jędrzejczyk przed czasem. Lubię Karolinę, bardzo Jej kibicuję, ale nie sądzę, żeby była w stanie wygrać z Joanną.
1
Ja mam swoje bardziej ulubione od Lady Pank zespoły, choćby Dżem, Perfect, TSA, Budka Suflera, ale Lady Pank również uwielbiam i cieszę się, że za miesiąc będę na ich koncercie :D
0
I git, zwycięstwo Polski, 2 dyszki rzucone po kursie 2.50 wracają rozmnożone, można ochłonąć :D
0
Dziś na okrągło słucham jego piosenek. Lubię jego muzykę i strasznie mi smutno się zrobiło. Cudowny, przejmujący głos.
0
Po prostu przy kupnie bilety z automatu dostajesz miejscówkę. Chyba, że kupujesz późno, jest wybitny tłok, to możesz dostac bilet z jakże piękną formułką "Brak gwarancji miejsca do siedzenia" :D
0
Do oglądających NBA - Cleveland i Lakers poradzą sobie dzisiaj, warto postawić?
0
No właśnie wcześniej widziałem, że o 5, dopiero kilka minut temu przeczytałem, że o 7. Wiesz, podałem takie informacje, jakie znałem pisząc komentarz ;)
1
Sprawdź AdwCleanerem.
0
A na poważnie - zobacz hasło filozofia życia, może to Ci coś pomoże.
4
Komorowskizm - "zmień pracę i weź kredyt", główna dewiza tego nurtu filozofii :D
2
Jakoś koło 5 w nocy polskiego czasu, z tego co wiem.
10
Jeśli drybling uważa się za prowokowanie, to czemu nie przesadną radość z prowadzenia? Możesz faulować, kopać bez piłki, ale nie próbuj dryblować lub przesadnie się cieszyć :D
2
Z tego, co wyczytałem na notatniku, Casemiro dopiero zaczął biegać na trawie i zostają mu trzy tygodnie treningów. Sam Brazylijczyk stara się skrócić rehabilitację, ale raczej celuje w spotkanie z Barcą.
14
Real bez Kroosa, Casemiro, nie wiadomo, co z Ramosem, Pepe i Benzemą - chyba wiadomo, jak obstawiać u bukmachera :D
0
Śledzi ktoś NBA?
Chciałbym postawić dziś na wygrane Lakers w meczu z Dallas Mavericks i Cleveland z Atlantą Hawks. Powinno wejść? :D