polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
"Ronaldo jeszcze nie dojechał, stoi w korku pod stadionem" xD
0
Jest, 1:1!
0
Mimo wszystko Carvalaj jest świetnym obrońcą. I ciężko mi rozstrzygnąć, czy on, czy jednak Sergi jest najlepszy. Innych kandydatów do tego miana chyba nie widzę.
0
Ale to było podanie bodaj Denisa :O
0
Co gra Roberto, to nie mam pytań. Alves, widzisz, jak się dośrodkowuje? xD
0
Rafinha, 0:2!
0
Jest gol!
2
Swansea wyrównuje w meczu z City.
0
Przy 1:0 poszedłem zjeść obiad, wracam, a tu 4:0 :O
3
Nie wiem, czy już to tu było, ale obóz Tysona Fury'ego potwierdził odwołanie rewanżu z Władimirem Kliczko. Podobno znowu "zły stan zdrowia Fury'ego". Tia, chyba spowodowanego tchórzostwem...
http://eurosport.onet.pl/boks/oboz-tysona-fury-ego-potwierdzil-odwolanie-rewanzu-z-wladimirem-kliczko/z6n2hv
0
Wiesz, to zależy od prowadzącego ;p Jeden każe się rozgrzać i rzuci Wam piłkę. A ja np. trafiłem na siatkówkę do Stanisława Iwaniaka, byłego siatkarza, medalisty z reprezentacją Polski, to zawsze nam prowadził rozgrzewki, starał się jakiegoś elementu siatkarskiego nauczyć, po czym dopiero graliśmy.
1
Mam nadzieję, że to nie jakiś uraz Busquetsa... I że ta zmiana nie rozreguluje naszego środka pola...
0
Raaaaaaaaaakieta!
0
Wasyl wylatuje z boiska, czerwona kartka za uderzenie łokciem.
0
No cóż, wybił piłkę pod nogi Azpilicuety przy jego golu. Podobno miał jakieś zagranie ręką w polu karnym, ale to akurat tego fragmentu meczu nie widziałem. Poza tym miał tam jakieś dobre interwencje, w tym przy strzale Batshuaiy'ego czy jak go się tam pisze. W każdym razie moim zdaniem przeciętnie, szału nie ma, dupy nie urywa.
0
Ależ gol Azpilicuety, 2:2!
17
Pewnie dlatego, że Schalke w obecnej formie by przegrało xD
0
Podobno tak, tylko pewnie nikt się do członkostwa nie przyznaje :D
1
Ale gol Rafinhi!
1
Lepsze było z Waszczykowskim, Ziobro i Błaszczakiem, nie wiem czy czytałeś :D http://aszdziennik.pl/118407,ministrowie-blaszczak-i-ziobro-jada-do-dortmundu-nie-ma-przyzwolenia-na-takie-bicie-polakow
0
Nie, po prostu nie lubię tego klubiku. A oglądam, bo liczę na dobrą komedię.
2
No to pękło. Ciekawe, na ilu się skończy. Oby na jak największej ilości goli dla BvB xD
2
A Neymar czwarta asysta.
0
Suarezilla!
0
Pique jaki spokój :D
1
Czyżby teraz Andre Gomes na defensywnym pomocniku?
0
No i się chłopaki rozkręcają :D
2
Gol i trzy asysty Neymara, no nieźle :D
0
Golazo Iniesty. Ależ to trafił!
0
Ależ trafienie Neymara!