7

"Ronaldo jeszcze nie dojechał, stoi w korku pod stadionem" xD

0

Jest, 1:1!

0

Mimo wszystko Carvalaj jest świetnym obrońcą. I ciężko mi rozstrzygnąć, czy on, czy jednak Sergi jest najlepszy. Innych kandydatów do tego miana chyba nie widzę.

0

Ale to było podanie bodaj Denisa :O

0

Co gra Roberto, to nie mam pytań. Alves, widzisz, jak się dośrodkowuje? xD

0

Rafinha, 0:2!

0

Jest gol!

2

Swansea wyrównuje w meczu z City.

0

Przy 1:0 poszedłem zjeść obiad, wracam, a tu 4:0 :O

3

Nie wiem, czy już to tu było, ale obóz Tysona Fury'ego potwierdził odwołanie rewanżu z Władimirem Kliczko. Podobno znowu "zły stan zdrowia Fury'ego". Tia, chyba spowodowanego tchórzostwem...
http://eurosport.onet.pl/boks/oboz-tysona-fury-ego-potwierdzil-odwolanie-rewanzu-z-wladimirem-kliczko/z6n2hv

0

Wiesz, to zależy od prowadzącego ;p Jeden każe się rozgrzać i rzuci Wam piłkę. A ja np. trafiłem na siatkówkę do Stanisława Iwaniaka, byłego siatkarza, medalisty z reprezentacją Polski, to zawsze nam prowadził rozgrzewki, starał się jakiegoś elementu siatkarskiego nauczyć, po czym dopiero graliśmy.

1

Mam nadzieję, że to nie jakiś uraz Busquetsa... I że ta zmiana nie rozreguluje naszego środka pola...

0

Raaaaaaaaaakieta!

0

Wasyl wylatuje z boiska, czerwona kartka za uderzenie łokciem.

0

No cóż, wybił piłkę pod nogi Azpilicuety przy jego golu. Podobno miał jakieś zagranie ręką w polu karnym, ale to akurat tego fragmentu meczu nie widziałem. Poza tym miał tam jakieś dobre interwencje, w tym przy strzale Batshuaiy'ego czy jak go się tam pisze. W każdym razie moim zdaniem przeciętnie, szału nie ma, dupy nie urywa.

0

Ależ gol Azpilicuety, 2:2!

17

Pewnie dlatego, że Schalke w obecnej formie by przegrało xD

0

Podobno tak, tylko pewnie nikt się do członkostwa nie przyznaje :D

1

Ale gol Rafinhi!

1

Lepsze było z Waszczykowskim, Ziobro i Błaszczakiem, nie wiem czy czytałeś :D http://aszdziennik.pl/118407,ministrowie-blaszczak-i-ziobro-jada-do-dortmundu-nie-ma-przyzwolenia-na-takie-bicie-polakow

0

Nie, po prostu nie lubię tego klubiku. A oglądam, bo liczę na dobrą komedię.

2

No to pękło. Ciekawe, na ilu się skończy. Oby na jak największej ilości goli dla BvB xD

2

A Neymar czwarta asysta.

0

Suarezilla!

0

Pique jaki spokój :D

1

Czyżby teraz Andre Gomes na defensywnym pomocniku?

0

No i się chłopaki rozkręcają :D

2

Gol i trzy asysty Neymara, no nieźle :D

0

Golazo Iniesty. Ależ to trafił!

0

Ależ trafienie Neymara!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?