1

Suso i 2:1 dla Milanu!

0

Candreva wyrównuje.

1

Neuer - Carvalaj, Pique, Boateng, Filipe Luis - Busquets, Iniesta, Modrić - Messi, Suarez, Ronaldo.

2

Ależ bramka Suso! 1:0 dla Milanu!

0

Co sądzicie dziś o derbach Mediolanu? Kto według Was jest faworytem? Śledzi ktoś te zespoły, tę ligę?

Kursy: 2.90 na Milan, 2.63 na Inter, 3.10 na remis.
Trochę mnie kusi postawić na Milan.

0

Pedrito w poprzeczkę trafił. Nie ma szcześcia chłopak dziś ;D

0

Diego Costa i 1:0 dla Chelsea!

7

Valdes co wyciągnął, świetna interwencja :O powinno być 1:0 dla Chelsea.

Lubię Valdesa, ale niech dziś puści kilka goli :D

0

Moim zdaniem zdecydowanie Pique. Nie do przejścia w obronie, a przy tym stwarzał dużo zagrożenia pod bramką rywala. I powinien mieć gola na koncie, niestety sędzia odwalił kaszanę.

26

Teodorczyk strzela drugiego gola i wyprowadza Anderlecht na prowadzenie.

0

A z innej beczki - Lechia prowadzi!

0

Wisła Płock obejmuje prowadzenie w meczu z Lechią.

0

Co Neymar zrobił xD

0

Tzn. ja nie mówię, że masz się mnie słuchać, ja tylko stwierdziłem, dlaczego nie idę w stronę tych dwóch klubów :D

Pewnie jeszcze obstawię wieczorem Lechię, bo co jak co, ale z Wisłą Płock powinna sobie poradzić.

0

Ja Leicester w tym sezonie nie tykam. Natomiast co do Liverpoolu nie wiem, czy zagra Coutinho, a on jednak robi tam dużo w grze The Reds. Niby pojechał do Southampton, ale nie wiadomo, czy zagra od początku, czy jednak ławka. Dlatego ja sobie te mecze odpuszczam.

0

Wczoraj kusiło mnie rzucić za piątek Legię, Lyon i Lipsk, kurs wynosił ok 18, zrezygnowałem, a weszło...

Wiec co myślicie o rzuceniu piątki na czyste winy Bayernu, Atletico i Sevilli? Tak, wiem, jak Sevilla gra na wyjazdach, ale z Deportivo chyba sobie poradzą.. A kurs ponad 11 :D

0

No ja sobie gram głównie single, za nieduże kwoty, traktuję to hobbystycznie. Zaczynałem z 20 złotymi, teraz jest 200, wiec źle nie jest :D

0

Ja tak samo. Teraz chyba rzucę Brighton, że wygrają z Aston Villą.

0

Lemar z rzutu wolnego, z 26 metrów i 2:0 dla Monaco!

0

Monaco trafia, Falcao trafia kilkanaście sekund po wejściu na boisko!

0

To bym się martwił, bo oglądam i Lorient prezentuje się całkiem dobrze, chyba nawet lepiej niż Monaco.

1

Cztech zawodników Monaco na jednego obrońcę i bramkarza... Tak, schrzanili to xD

0

Ja mam w plusie 5 GB na miesiąc, przeglądam głównie FB i FC Barca, czasami notatnik i WP, czasmi zobaczę jakiegoś gifa czy filmik na YT i w sumie jeszcze nie zdarzyło mi się, aby mi zabrakło neta.

0

Musiałbyś mieć edytor dołączany do gry, albo FMRTE. Ale jak to dokładnie w nich zrobić, to nie wiem, nie korzystam z tych rzeczy. Ale pewnie na necie gdzieś znajdziesz.

0

Może na Darkwarez znajdziesz linki. Ale musisz się zarejestrować (darmowo), żeby móc zobaczyć linki.

0

Jest ktoś, kto śledzi grę piłkarskiej sekcji żeńskiej FC Barcelony? Bo grają dziś wyjazdowy mecz Ligi Mistrzów z Twente i zastanawiam się, czy warto postawić na nie :D

1

Ja tam bym wolał, by po prostu został Munir, zamiast ściągać Alcacera.

1

W Sleeping Dogs grało mi się fajnie, ciekawy klimat, uczyło się nowych kombinacji walki, które można było wykorzystywać, stosunkowo rzadko korzystało się z broni palnej. Pamiętam tylko, że jednego DLC z jakiegoś powodu nie ukończyłem. Ale ogólnie polecam, gierka przyjemna :D

0

To nie pierwszy bukmacher, który odda pieniądze za przegrany zakład. Tylko ten zwrot będziesz musiał zapewne obrócić po danym kursie, zanim go sobie wypłacisz.



Przypuśćmy - wpłaciłemś 20 złotych, przegrałeś, zwrócili. Jesli będzie np. 3krotny obrót po kursie minimalnym 1.50 w ciągu 30 dni, oznacza to, że w tym terminie musisz zagrać łącznie za 3x20 złotych, a każdy kupon, aby się do tego liczył, musi mieć kurs przynajmniej 1.50. Jak tego nie zrobisz, nie będziesz mógł wypłacić kasy, ba, po upływie terminu zapewnie zniknie ona z tego konta jako niewykorzystany bonus. Bo te zwroty są w formie bonusu i on znika wraz z wygranymi nawet, jeśli tylko nie zdążysz go obrócić.

I mówię, to jest normalna praktyka bukmacherów ;) Nie wiem tylko, jakie w tej promocji fortuny będą wymogi co do obrotu i AKO, bo tego nie ma w regulaminie, sprawdzić można dopiero po wejścu w Mój Profil -? Przegląd BOnusów (czy jakoś tak), a więc dopiero po zarejestrowaniu się u nich ;)

0

Douglas stara się o obywatelstwo hiszpańskie, bo chce zagrać w reprezentacji Hiszpanii, uważa, że jest lepszy od Carvalaja, Roberto, Juanfrana, Mario Gaspara i Azpilicuety razem wziętych :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?