polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Jak wino, im starszy, tym lepszy. Magik z dwóch miejsc jednocześnie - z niebios dla kolegów, z czeluści piekieł dla rywali :D
11
Iniesta to magik. Dla nas z niebios. Dla rywali z czeluści piekieł :D
0
Znam, miałem okazję usłyszeć ten zespół jako support przed Sabatonem w Grudziądzu, w 2014 r. Niezły zespół, całkiem fajna muzyka, która mi osobiście podeszła. Jakiś czas temu chyba jakaś tragedia ich dotknęła, zmarł któryś z członków zespołu.
0
A teraz skrót meczu na Polsacie :D
10
Pazdan moim zdaniem był dziś najlepszy.
2
Ja chrzanię, stracić wynik w typerze w 92 minucie... -.- Miałbym 3 wynik z rzędu trafiony.
3
No i niech tak się skończy, postawiłem 2:0 dla Słowacji w typerze :D
0
A u mnie się okazało, że jednak postawiłem na Portugalię. A sądziłem, że typowałem tu remis...
0
Jak się tak skończy, to super, tak obstawiłem w typerach - ale nie mam nic przeciwko porażce Portugalczyków :D
1
Kto komentuje na Polsacie? Robi to tak zajebiście, że mam ochotę popełnić samobójstwo.
1
Już gdzieś czytałem, że Real Madryt jest zainteresowany zatrudnieniem tego psa, aby nauczył Ronaldo dryblingu :D
0
Jak Ukraińcy, są w stanie coś wbić?
1
Peszkinho wejdzie :D
2
Ja dałem kurde 0:2, liczyłem, że to wbiją w przewadze :P
0
Może nie zapisałeś się do typowania na Euro? Na oba musisz się oddzielnie zapisać.
0
Wiesz co, jeśli chodzi o potwierdzenie trzeźwości, im chyba chodzi o to, że jakby wyszło, że nie byłeś trzeźwy, próbowaliby przekonać sąd, że w jakimś stopniu się przyczyniłeś do powstania szkody i obniżone zostałoby wtedy ewentualne odszkodowanie.
1
To chyba chodzi o to:
0
Ależ podanie Zielińskiego.
47
Oby to nie był nasz transfer do środka obrony xD
0
Ja bardzo chciałbym go zobaczyć w Barcelonie. Pogba to pomocnik kompletny, ma wszystko - podanie, strzał, technikę, kondycję i wytrzymałość, siłę, wzrost. Jest świetnym zawodnikiem.
0
Kopnięcie w jaja i ból porodowy razem wzięte nie oddają tego, co wtedy przeżył Pepe :D
4
Ja bym uważał, pamietaj, że ani Marchisio, ani Veratti nie zagrają, więc środek pola Włochów mocno osłabiony.
0
U mnie Tielemans był dwa sezony na wypożyczeniach, bo miałem wystarczająco zawodników. Później został zmiennikiem, środek pola robili Pogba z Alenem. O dziwo Deulofeu wykręcał niesamowite staty, miał więcej goli i asyst niż występów :D Ale ten 17-letni kocur na DM był zajebisty, aż szkoda mi, że dysk padł i straciłem tamtego save'a. Ale odszukać tego grajka, bo go wstawiałem gdzieś, i Ci pokazać :D
0
Ja grałem w 15-stce, 16-stki na razie nie mam. Pamiętam, że włączyłem wtedy Grimaldo, Sampera, Halilovicia i Adamę Traore do składu, pozbyłem się Adriano. Potem na zapas przed banem kupiłem TIelemansa. Po banie dokupiłem tylko Pogbę, powrócił Deulofeu. A reszta kupowanych to 15 i 16-latkowie. Znalazłem miedzy innymi takiego, który w wieku 17 lat był lepszy na DM od Busquetsa :D
2
I już wiadomo, czemu wygląda jak wygląda :D
0
Kurde, jakoś mi smutno. Z powodu odejścia Alvesa. To taki koniec pewnej epoki. Szczerze mówiąc liczyłem, że zostanie, ale cóż... Zostaje podziękować mu za wszystko, co zrobił dla Barcelony :)
1
W takim tempie dojdziemy do tego, że wyjdzie mu Bezoar :D
1
Czuję, że to wygramy! Jedziemy z nimi! :D
0
Poleci ktoś jakąś ciekawą, wciągającą gierkę na PC? Mam lapka, który coś wreszcie udźwignie, więc nadrabiam zaległości. Na razie przeszedłem Mafię II i wszystkie Wiedźminy, a teraz szukam czegoś ciekawego :) Z góry dzięki za wszystkie propozycje!
0
A mi podrzuciłbyś namiary? Może któregoś razu się przyda :D