10

Jak wino, im starszy, tym lepszy. Magik z dwóch miejsc jednocześnie - z niebios dla kolegów, z czeluści piekieł dla rywali :D

11

Iniesta to magik. Dla nas z niebios. Dla rywali z czeluści piekieł :D

0

Znam, miałem okazję usłyszeć ten zespół jako support przed Sabatonem w Grudziądzu, w 2014 r. Niezły zespół, całkiem fajna muzyka, która mi osobiście podeszła. Jakiś czas temu chyba jakaś tragedia ich dotknęła, zmarł któryś z członków zespołu.

0

A teraz skrót meczu na Polsacie :D

10

Pazdan moim zdaniem był dziś najlepszy.

2

Ja chrzanię, stracić wynik w typerze w 92 minucie... -.- Miałbym 3 wynik z rzędu trafiony.

3

No i niech tak się skończy, postawiłem 2:0 dla Słowacji w typerze :D

0

A u mnie się okazało, że jednak postawiłem na Portugalię. A sądziłem, że typowałem tu remis...

0

Jak się tak skończy, to super, tak obstawiłem w typerach - ale nie mam nic przeciwko porażce Portugalczyków :D

1

Kto komentuje na Polsacie? Robi to tak zajebiście, że mam ochotę popełnić samobójstwo.

1

Już gdzieś czytałem, że Real Madryt jest zainteresowany zatrudnieniem tego psa, aby nauczył Ronaldo dryblingu :D

0

Jak Ukraińcy, są w stanie coś wbić?

1

Peszkinho wejdzie :D

2

Ja dałem kurde 0:2, liczyłem, że to wbiją w przewadze :P

0

Może nie zapisałeś się do typowania na Euro? Na oba musisz się oddzielnie zapisać.

0

Wiesz co, jeśli chodzi o potwierdzenie trzeźwości, im chyba chodzi o to, że jakby wyszło, że nie byłeś trzeźwy, próbowaliby przekonać sąd, że w jakimś stopniu się przyczyniłeś do powstania szkody i obniżone zostałoby wtedy ewentualne odszkodowanie.

1

To chyba chodzi o to:

0

Ależ podanie Zielińskiego.

47

Oby to nie był nasz transfer do środka obrony xD

0

Ja bardzo chciałbym go zobaczyć w Barcelonie. Pogba to pomocnik kompletny, ma wszystko - podanie, strzał, technikę, kondycję i wytrzymałość, siłę, wzrost. Jest świetnym zawodnikiem.

0

Kopnięcie w jaja i ból porodowy razem wzięte nie oddają tego, co wtedy przeżył Pepe :D

4

Ja bym uważał, pamietaj, że ani Marchisio, ani Veratti nie zagrają, więc środek pola Włochów mocno osłabiony.

0

U mnie Tielemans był dwa sezony na wypożyczeniach, bo miałem wystarczająco zawodników. Później został zmiennikiem, środek pola robili Pogba z Alenem. O dziwo Deulofeu wykręcał niesamowite staty, miał więcej goli i asyst niż występów :D Ale ten 17-letni kocur na DM był zajebisty, aż szkoda mi, że dysk padł i straciłem tamtego save'a. Ale odszukać tego grajka, bo go wstawiałem gdzieś, i Ci pokazać :D

0

Ja grałem w 15-stce, 16-stki na razie nie mam. Pamiętam, że włączyłem wtedy Grimaldo, Sampera, Halilovicia i Adamę Traore do składu, pozbyłem się Adriano. Potem na zapas przed banem kupiłem TIelemansa. Po banie dokupiłem tylko Pogbę, powrócił Deulofeu. A reszta kupowanych to 15 i 16-latkowie. Znalazłem miedzy innymi takiego, który w wieku 17 lat był lepszy na DM od Busquetsa :D

2

I już wiadomo, czemu wygląda jak wygląda :D

0

Kurde, jakoś mi smutno. Z powodu odejścia Alvesa. To taki koniec pewnej epoki. Szczerze mówiąc liczyłem, że zostanie, ale cóż... Zostaje podziękować mu za wszystko, co zrobił dla Barcelony :)

1

W takim tempie dojdziemy do tego, że wyjdzie mu Bezoar :D

1

Czuję, że to wygramy! Jedziemy z nimi! :D

0

Poleci ktoś jakąś ciekawą, wciągającą gierkę na PC? Mam lapka, który coś wreszcie udźwignie, więc nadrabiam zaległości. Na razie przeszedłem Mafię II i wszystkie Wiedźminy, a teraz szukam czegoś ciekawego :) Z góry dzięki za wszystkie propozycje!

0

A mi podrzuciłbyś namiary? Może któregoś razu się przyda :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?