1

Świetnie się to zapowiada :D Liczę na Atletico.

0

Utwór na dziś ode mnie. Nie wiem, jakoś cholernie mi się podoba.

1

Któregoś razu słuchałem RMF FM, w dniu, kiedy AC/DC wybrało Axl Rose'a na następce Briana Johnsona. I padło pytanie, kto z polskiej sceny mógłby śpiewać w AC/DC. Od razu pomyślałem o Marku :D Gdyby tylko znał angielski, to pewnie dobrze dałby sobie tam radę. Kurde, nie mogę się doczekać, aż znów przyjedzie gdzieś w moje okolice.

1

Właśnie chciałbym go usłyszeć w tym spektaklu, ciekawe jestem, jakie wrażenia wywołuje w tej roli. Natomiast uwielbiam jego muzykę i jego koncerty, podczas których ma naprawdę świetny kontakt z publicznością. Nawet zdarzyło mi się pić z Markiem po jednym z koncertów, w sumie wyszło zupełnie przypadkowo, ale jest co pamiętać :D

3

Kiedyś coś tam słuchałem, natomiast nie na tyle ich znam, by się nazywać ich fanem ;) Miodem dla moich uszu są właśnie TSA, Marek Piekarczyk Dżem, Perfect, Hey, Oddział Zamknięty, KAT, AC/DC, Metallica, Lynyrd Skynyrd i wiele, wiele innych starych zespołów. Jakoś mnie ojciec w tej muzyce wychował.

1

Jak było o muzyce, to zapodam to, czego ja słuchałem, głównie przez to, że rozpadł się mój związek. Utwór jest chyba klasykiem. Zespół na pewno ;) Uwielbiam ten utwór, moim zdaniem jest piękny.

0

Gorzej, jak ciągle trafia się fatalnie, jeśli chodzi o kobiety ;)

0

Uwierz mi Klaudia, że chciałbym w to wierzyć.

3

Ech...Pewien etap w moim życiu się zamknął... 1,5-roczny związek został zakończony. Dziewczyna, którą kochałem, kocham i dla której robiłem wszystko, co możliwe, stwierdziła, że chce żyć jak wolny ptak, co dzień imprezować, pić, palić, sypiać z różnymi osobami... Że prowadząc ten tryb życia jest szczęśliwsza niż gdy była ze mną... Z wtorku na środę zabawiła się z jakimś gościem (same pieszczoty), w środę rano ze mną zerwała, a już ze środy na czwartek się z nim w pełni przespała...

Przepraszam, że o tym tu piszę. Ale potrzebowałem. Bo cholernie boli... Jak sobie radziliście w takich sytuacjach..? O ile ktoś miał takie doświadczenia...

0

Podłączałeś coś do kontaktu w tym momencie? Jeśli tak, to może urządzenie jest uszkodzone. Ja mialem uszkodzoną suszarkę do włosów i wywalało mi za kazdym razem przy podłączeniu korki.

0

Tia, chuj mi po tym... Mecz obejrzałem, ale radości z oglądania zero.

0

Neymarito!

2

Nawet Pique tak nie potrafi :D

0

Może by tak kogoś z MSN zmienić?

3

Chciałbym, aby Arda wszedł za Neymara, a Munir za Suareza. Ewentualnie zamiast drugiej zmiany to Rafinha za Messiego.

0

Rakitić.

0

Ja wyłączyłem Eleven, oglądam jakiś hiszpański stream o bardzo przeciętnej jakości. Ale wolę to niż Atletico :P

0

Rakitić!

0

Jest, jest, 2:0! Suarez!

0

Możecie powiedzieć, że nie jestem kibicem Barcelony, zaczac obrażać, ale mnie dzisiejszy mecz wcale nie obchodzi. Sezon też. Wszystko mi się wali, dziewczyna stwierdziła, że chce odejsć, bo się różnimy, ona chce imprezować, ja jestem spokojniejszy. Odkąd się przeprowadziliśmy do akademika, bawi się i pije dzień w dzień, wracając o 3 czy 4 nocy. Dla mnie już w ogóle nie ma czasu, w ogóle nie spędza go ze mną. Ponadto pieprzy też o tym, że boi się, że mnie zdradzi. Półtora roku wyrzeczeń, robienia wszystko dla niej, nawet kawał jej pracy inżynierskiej pisałem mimo nieznajomości tematu, wszystko człowiek robił i taka wdzięczność teraz spotyka.

Przynajmniej 50%-owa wódka rozumie, co teraz czuję...

2

Siadło, kurwa! Jedziemy!

1

Spieprzyliśmy kilka setek, do pierwszego gola graliśmy świetnie. Po jego stracie siedliśmy, graliśmy jak z Atletico, Valencia kontrowała no i do szatni wbiła drugiego.

1

I wszystko chuj strzelił.

0

Ale szczęście mają, skubani.

0

Wróciliśmy do gry jak z Atletico...

0

I dupa....

0

Ale tego nie trafić....

0

Kurde, no niech coś wpadnie :D

1

Podoba mi się, że bez kalkulacji ruszyli i chcą od początku nadgryźć rywala. Tylko, Luis, nie bierz tego dosłownie... :D

0

Aj...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?