0

Dopiero teraz zwróciłem uwagę, że Leicester jest liderem ligi angielskiej :D

0

To z jakiej okazji tym razem Ronaldo robi kolację? :D

1

Munir, no (censored)

2

Manita już blisko!

0

Co Bravo obronił...

0

Ale jak to związać? No wiesz, to nieludzkie. Nie mógłby łapkami machać w polu karnym... To łamanie jego praw człowieka.

0

Na Bernabeu powinni wpuścić Komorowskiego, chociażby sobie biegającego w białej koszulce upolował.

0

Gramy chyba jedno z najlepszych spotkań w tym sezonie.

0

Wielokrotnie napotykałem się na opinię, że najlepszy jest bet365. Ale jako osoba kształcąca się w prawie muszę zwrócić uwagę na inny aspekt.

Organy ścigania dobierają się do graczy, którzy grają u bukmacherów, którzy nie mogą działać w Polsce, taki jak Bet at Home, Bet365 i inne. Wiem, że Fortuna, STS i jakieś jeszcze są legalne. Organy ścigania zabierają się za to w sprytny sposób - nie mogą żądać informacji od banków, w których macie konta, aby udowodnić, że wygrywaliście, ale robią to inaczej - żądają informacji od banku, w którym konto ma dana firma bukmacherska. I te banki są często zwalaniane z obowiązku tajemnicy bankowej przez państwo, więc organy ścigania dysponują danymi, z których wynika, że bukmacher dokonał wypłaty. A to już jest dowód w sprawie przeciwko Wam. Dodatkowo Trybunał Konstytucyjny dopuścił, w przypadku hazardu, możliwość podwójnego karania - sankcja karno-skarbowa za naruszenie Kodeksu Karnego Skarbowego i sankcja administracyjna za naruszenie ustawy hazardowej.

Jeśli kasę wpłaconą przegracie u bukmachera, który nie może funkcjonowac legalnie w Polsce, to nic nie grozi. Nie będzie żadnego postępowania przeciwko graczowi. Jeśli jednak wygra, to może się okazać, że policja wejdzie w posiadanie informacji o tym i rozpocznie przeciwko Wam postępowanie. A ostatnio jest o tym głośno, więc lepiej uważać i ewentualnie grać np. w Fortunie czy STS.

1

Komentarz usunięty

3

Musi wygrać najbliższe spotkanie, liczyć na porażkę Olympiakosu z Bayernem i następnie wygrać z Olympiakos przynajmniej dwiema bramkami. Chyba tak gdzieś czytałem.

7

A teraz francuskie Le Point informuje o wypłynięciu nazwiska Benzemy w aferze związanej z narkotykami na dużą skalę xD

1

„Po pojawieniu się przed sędzią śledczym Karim Benzema został oskarżony o próbę szantażu i udział w grupie przestępczej, za co grozi mu pięć lat więzienia”, poinformowała prokuratura.

Na stronie rm.pl. Ciekawe, na ile to prawda, po ich naskakiwaniu na naszych ucieszyłoby mnie skazanie Benzemy :D

0

Jak donosi Francuska Agencja Prasowa, Karim Benzema stanie przed sądem w dochodzeniu w sprawie domniemanego szantażu sekstaśmą kolegi z reprezentacji Francji, Mathieu Valbueny.

Zawodnik około godziny 9 rano opuścił komisariat policji w Wersalu, gdzie spędził ostatnie 24 godziny, by udać się na spotkanie z sędzią śledczym, który zadecyduje, czy Benzema zostanie oskarżony o udział w sprawie.

1

Leverkusen wyrównało!

0

Kontuzja, karny, nudy :D

0

Lewy strzela dla Bayernu, Thiago asysta.

1

Tego, że oglądałem walkę Wacha, żałuję tak samo jak obejrzenia meczu z Villanoense... Na razie Wach sromotnie przegrywa.

0

Tymczasem Liechtsteiner po asyście Pogby daje Juve wyrównanie.

1

Swoją drogą, nawiązując do artykułu o Sergio Busquetsie - zastanawiam się, czemu jeszcze o takim piłkarskim geniuszu nie ma żadnej książki...

1

Czyli i tak za dużo, biorąc pod uwagę dobry 1-2 sezony i to, że obecnie gra znacznie słabiej.

2

Myślę, że nie ma sensu myśleć o Pogbie. Mamy Iniestę, który jeszcze coś potrafi, Roberto który wystrzelił, dojdzie Turan, zapewne wróci młody Halilović, do tego Rafinha, który będzie niewiadomą, no i Rakitić, który gra różnie. Czy na pewno potrzebny jest nam gracz za łącznie 250 milionów? Gdyby już kogoś kupować, to osobiście wolałbym kogoś tańszego, a który na pewno nie będzie odstawał od Pogby poziomem, jak Gundogan czy mój faworyt Coutinho.

0

Roberto jaka asysta :O

0

Samper był najgorszy z pomocników. Gumbau był lepszy od niego, choć chyba też grał bardzie asekuracyjnie. Najbardziej podobali mi się Kaptoum oraz Aitor.

1

Komentarz usunięty

0

A w Leverkusen 4:4!

0

Piękny gol. Niech się nam Ivan odblokuje :)

0

I rozkładamy nóżki dla Grzmota... :)

0

Przewodnik po transferze Neymara i aferach. Dotyka też kwestii żądań Santosu. https://www.reddit.com/r/soccer/comments/3otpdn/a_guide_to_neymars_transfer_ensuing_legal_battles/

Wszystko moim zdaniem rozbije się o kwestię kontraktu Neya, czy były tam jakieś niekorzystne dla Santosu zapisy. I jakie dowody na poparcie tezy, że takie zapisy są, zostaną przedstawione. Przecież Santos nie ma dostępu do kontraktu Neymara.

0

Spoko, odkupimy go za grube miliony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?