0

Z Bet365, bet-at-home i innymi takimi trzeba uważać, bo na podstawie ustawy hazardowej są nielegalne i swego czasu zaczęto karać graczy, którzy osiągali z tego korzyść. W Polsce legalne są STS, Fortuna, Milenium i chyba coś jeszcze.

0

Huth i 3:0! :D

3

U mnie na razie 10 pączków czeka na powrót dziewczyny. Pewnie Ona zje jednego, reszta będzie moja :D

1

Nie wiem czy było, ale... Zmarł Ernesto Bronzetti, włoski agent piłkarski oraz agent FIFA.

0

Wejdź w mój profil i przejrzyj wszystkie komentarze, wrzucałem tłumaczenie po południu.

0

Nie ma za co ;)

0

Nie ma za co ;) Jest w trzech częściach ze względu na ograniczenia.

0

Już umieściłem na La Rambli ;)

0

Jest wrzucone na La Rambli ;)

5

Part III

- Cześć Leo, jestem Arnau Comes, jestem kapitanem zespołu do lat 16. W imieniu moich kolegów w zespołu chcę powiedzieć, że jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że wygrałeś piątą Złotą Piłkę i mamy nadzieję, że wygrasz ich jeszcze więcej. Chciałbym zapytać, co robisz, aby pozostać tak zmotywowanym, podczas gry wygrałeś tak wiele trofeów z Barcą?
- Chciałbym podtrzymać zwycięską passę. Zawsze twierdzę, że gdy zaczyna się nowy sezon, mamy cel zespołowy, aby wygrać wszystko, w czym gramy z powodu tego, gdzie jesteśmy. W tym klubie zawsze masz aspirację na wszystko. I w mojej mentalności jest zakończenie kariery z dużą ilością trofeów, większą, największą.
- Czy styl gry Barcy pomógł Ci rozwinąć się i uczynić Cię takim piłkarzem, jakim jesteś?
- Tak, bez wątpienia filozofia klubu i piłkarze, których Barcelona miała, uczynili mój rozwój takim, jakim on był.
¬- Nazywam się Juanma Garcia, jestem kapitanem zespołu do lat 19 i w chcę powiedzieć w imieniu całego zespołu, że jesteśmy z Ciebie naprawdę dumni za wygranie piątej Złotej piłki, wkład w najlepszy klub na świecie i mamy nadzieję, że zostaniesz tu przez długi, długi czas. Jak się czujesz słysząc, że jesteś prawdopodobnie najlepszym piłkarzem w historii?
- Prawdą jest, że jest czymś niesamowitym to usłyszeć. Fakt, że ludzie tak myślą i mówią sprawia, że czuję się naprawdę dumny. Ale staram się o tym nie myśleć, a skupiać się na codziennych obowiązkach piłkarskich, bawić się tym co robię i myśleć o tym, co nadejdzie.
- Jak się czujesz będąc piłkarzem z największą liczbą Złotych Piłek?
- Jak powiedziałem, to przyjemne otrzymać tę nagrodę za to, co ona znaczy, wygrałem ostatnio piątą, ale jak mówiłem, teraz jest to historia. Nie myślę o tym, myślę o tym, co nam zostało w tym sezonie, próbujemy powtórzyć to, czego dokonaliśmy w zeszłym roku.

4

PART II

- Cześć Leo, jestem Paulo Lopez i jestem kapitanem zespołu do lat 12. Dla mnie i mojego zespołu zaszczytem jest oglądanie Twojej gry. Chciałbym zadać Ci dwa pytania – pierwsze, czy było trudnym zostawić swoją rodzinę i przyjaciół?
- Tak, to była wielka zmiana. Zostawiłem za sobą wiele rzeczy. Nie miałem szansy, jak inne dzieci z La Masii, widzieć mojej rodziny zbyt często, widziałem ich raz-dwa razy w roku i tak, to było trudne.
- Drugie pytanie – gdy byłeś mały, myślałeś o tym, że zamierzasz być najlepszym piłkarzem na świecie?
- Gdy byłem młody, marzyłem o dostaniu się do pierwszego zespołu, staniu się profesjonalistą, ale nigdy nie wyobrażałem sobie, że tak się to wszystko potoczy.
- Cześć Leo! Mam na imię Alex Rico z zespołu do lat 16. Jesteśmy w zespole dumni, że wygrałeś piątą Złotą Piłkę. Moje pytanie brzmi – jaką radę dałbyś juniorom, którzy chcą grać w piłkę nożną?
- Nie lubię dawać rad, ale gdybym musiałbym, wtedy powiedziałbym, aby korzystali z każdej sytuacji, każdej minuty, którą mają tutaj, w FC Barcelonie. Masz szczęście być w wielkim klubie i to może dać Ci szansę nie tylko w piłce, ale i w życiu. Szansę na naukę, dorastanie i uzyskanie wykształcenia. Myślę, że najważniejszą rzeczą jest korzystanie ze wszystkiego i zabawa swoim futbolem, a także bycie tak profesjonalnym, jak to możliwe, nic więcej.
- Jakie masz wspomnienia z La Masii, gdy byłeś młodszy?
- Więc, tak naprawdę nie spałem w La Masii, ponieważ byłem ze swoimi rodzicami. Chodziłem do szkoły Leona XII, gdzie chodziły wszystkie dzieci z La Masii i spędzałem tam dzień, po czym przychodziłem tutaj, ponieważ po południu trenowaliśmy. Mam świetne wspomnienia ze wszystkich popołudni z chłopcami, którzy byli w takiej samej sytuacji, daleko od swoich rodzin i z marzeniami o dostaniu się do pierwszego zespołu. Naprawdę, to były świetne czasy.

5

Ktoś podrzucił filmik z wywiadem przeprowadzonym przez chłopców z La Masii z Leo Messim (

). Wrzucam zrobione na szybko luźne tłumaczenie, mam nadzieję, że większych błędów nie ma, a jeśli jakieś są, to przepraszam ;) PART I.

- Cześć Leo! Mam na imię Pau i jestem kapitanem zespołu do lat 10 i chciałbym powiedzieć w imieniu całego zespołu, że chcieliby mieć to szczęście, które mam ja i spotkać się z Tobą. Chciałbym zadać Ci dwa pytania. Po pierwsze, gdzie trzymasz wszystkie Złote Piłki, które wygrałeś?
- Mówię wielkie „Cześć” Twojemu zespołowi, jak i to, że kiedy dostaną szansę, mogą przyjść i zobaczyć się tu ze mną. Złotą Piłkę trzymam w domu. Mam dla niej pokój z przestrzenią na wszystkie pozostałe cztery.
- Drugie pytanie – kto pokazał Ci, jak grać w piłkę?
- Prawdą jest, że nie wiem. Zacząłem w wieku 3-4 lat, kopiąc piłkę wszędzie dookoła. Pochodzę z rodziny, która kocha futbol, miałem starszego brata, który grał, ale ja wchodziłem w to sam. Później dołączyłem do klubu, nauczyłem się kilku rzeczy, ale lubiłem to wszystko od młodego.

0

Spróbuję się pobawić z tłumaczeniem z angielskiego, ale nic nie obiecuję ;)

0

Ależ walnął Konoplyanka.

0

Sevilla - Levante 2:1, fatalny błąd Sergio Rico.

1

Fajny meczyk się zrobił w Villareal.

0

Carrasco to jest kocur,

2

Ktoś Ci doradzał Combofixa, ale z tym uważać, to narzędzie dla doświadczonych użytkowników. Bierz AVG, jest chyba jednym z lepszych. Ponadto MalwareBytes Anti-Malware oraz ADWCleaner. Jeśli nie pomogą, to ściągnij FRST i wstaw pliki FRST i Addittion na forum Elektroda w dziale Pogotowie Antywirusowe, chłopaki skryptami, które Ci tworzą, są w stanie usunąć wiele rzeczy :D

0

Offtop: Ktoś chyba zaatakował stronę biblioteki UWM, mojej uczelni xD

0

Niech wygrają i bez kontuzji, to będzie super prezent urodzinowy :)

0

Przydałoby się :D

2

Mam nadzieję, że dziś Barcelona zrobi mi prezent urodzinowy i bezproblemowo wygra mecz :D

3

No jak nie? A pogodzenie się Pique i Arbeloi? :D

4

Wszystkiego najlepszego! Spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, spędzenia ich w rodzinnym cieple, miłości i zrozumieniu. Pamiętajcie, że prezenty nic nie znaczą. Liczy się to, że spędzicie Święta z najbliższymi, z którymi nie zawsze ze względu na brak czasu rozmawiacie. A ile potrafi zdziałać proste "Co u Ciebie?"... Cuda. Warto rozmawiać z bliskimi nie tylko w Święta. Wykorzystajcie tę okazję, a także nadchodzący Nowy Rok, aby zostawić i zmienić wszystko to, co złe i stać się lepszymi ludźmi.

A już luźniej - zdrowia, szczęścia, tego, aby jedzenie kobietom szło w cycki, a facetom wiadomo gdzie :D No i oczywiście trypletu, sekstetu i wszystkiego, co może wygrać Barcelona i jej zawodnicy :)

1

Niezły przelew musiał być.

0

Ależ to zrobili! Suarez!!!

0

Ależ Messi to zrobił,szkoda że nie wpadło :O

0

Luisito i 2:0! :D

0

Teraz powinno już być łatwiej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?