0

FM 2011, kariera Zawiszą Bydgoszcz. W 5 sezonów zrobiona ekipa, która rezerwami wygrywała ligę, a w LM walczyła na równi z największymi potęgami fazie pucharowej, dochodząc i do finałów LM.

Obecnie gram w FM 15, prowadzę Energie Cottbus, które na starcie znajduje się w 3 lidze niemieckiej. Dwa sezony i dwa awanse, obecnie najwyższa klasa rozgrywkowa, cel postawiony przez zarząd to zażarta walka o utrzymanie. Sprowadzonych tylko trzech zawodników, ogólnie nie dostałem nic na transfery mimo ponad 10 milionów na koncie. Na razie po 8 kolejkach 14 miejsce z dwupunktową przewagą nad strefą spadkową. Byleby się utrzymać, to za samo utrzymanie na np. 15 miejscu dostałbym 23 miliony euro :D

2

Mamy to! Zrobili to! Są zajekurwabiści! :D

1

Jaki wynik Vive? Jadę pociągiem i ciężko sprawdzić na telefonie.

0

Szmal znowu broni :D

0

Tu walka Khalidova:

0

Ni cholery Aurier, żeby atmosferę w szatni schrzanił? To on chyba obraził kolegów w jakimś filmiku, nie?

1

Ponoć Real chce go kupić i zaraz oddać drożej do innego klubu. Juve podobno nie może sprzedać go bezpośrednio, bo jeśli sprzeda go do chyba 2017 roku do innego klubu, zapłaci Realowi odszkodowanie. Coś w tym stylu wyczytałem na fioletowej, na ile to prawda, tego nie wiem.

0

Marca i AS wybuchły by ze złości :D

0

Cicho, Pique, niech coś odwali :D

24

To już wiadomo, czemu Mathieu nie wziął synka :D

0

2:0, Neymar, Neymar!

0

Roberto za Albę.

8

Serio nie wiem, kto dziś najlepszy, czy Pique, czy Iniesta :D

0

Alba! Alba! Alba!

0

Z tej pozycji niech próbuje Neymar.

7

Pique dziś wymiata.

0

Leo, traf, proszę... :D

0

Było info, że sąd uchylił decyzję i zezwolił na estelady. Więc to żadna niespodzianka :P

0

Ja zawsze zaczynam od Barcy, żeby sobie troszkę rozgryźć gierkę. Na razie gram cały czas w 15-stkę i wyciągam z dna Energie Cottbus. Zdziwiłem się, że są 3 lidze i postanowiłem doprowadzić ich do 1 Bundesligi. No i po sezonie jesteśmy w 2 lidze, na fotelu wicelidera i walczymy o awans do 1 Bundesligi. Ale jak nie dostanę kasy, to bardzo czarno to widzę. :D

0

Przez dwa pierwsze dni grałem z kilkoma innymi osobami, nieznajomymi :D Jeden ciemnowłosy szczupły, na paradzie miał sutannę jako przebranie, drugi taki chyba rudy, ciut grubszy, o ile pamiętam :D I graliśmy w grupce, może nas widziałeś :D

0

Też się bawiłem, bo tu studiuję i mieszkam w akademcu :D Jak ktoś widział nad jeziorem faceta o włosach ciemny blond z gitarą akustyczną Fendera, to pewnie byłem to ja :D

0

Czego Emery nie zaplanuje, to i tak wpakuje im bramkę z wolnego :D

0

Przeszedłem dwa pierwsze Wiedźminy, teraz przechodzę 3 i jest zajebisty, polecam :)

0

Uwielbiam Mishę Collinsa w serialu Supernatural :D

7

Powiedziałem sam sobie kiedyś, że chciałbym grać w Barcelonie.

1

Ewentualnie jeszcze odszukaj dział "Pogotowie Antywirusowe" na forum Elektroda. Musisz ściągnąć FRST, nim zrobić skan, który stworzy dwa pliki z logami, wrzucasz je na forum i chłopaki robią skrypt, który czyści komputer ze śmiecia, niepotrzebnego czy złośliwego oprogramowania. Jedyny minus (ale nie dla mnie), że czyści też przeglądarkę z haseł czy historii.

0

Nie radziłbym próbować z Combofixem, bo to program, który źle zastosowany schrzani Ci wszystko. Korzystałeś z AdwCleaner?

0

Rozwala mnie ten moment :D

1

Stary, jestem w tej samej sytuacji. Trzy tygodnie rzuciła mnie dziewczyna po 1,5-rocznym związku, bo po naszej przeprowadzce do akademika zachciało się jej imprezować, pić, palić, jarać, wolne związki, seks bez zobowiązań i te sprawy.



Już sobie poradziłem. Bo stwierdziłem, że skoro nie docenia tego, co ma, to niech idzie w cholerę. Jeszcze zatęskni, a wtedy kopnę ją w rzyć, jakby powiedział Geralt.



Olej. Nie próbuj nakłonić do powrotu, to działa na dziewczynę jak płachta na byka i tym bardziej nie wróci. Olej. Niech zobaczy, że jest z Tobą okej, ba, że jest Ci lepiej niż gdy byliście razem. Miej ją w dupie.

Jak będziesz chciał pogadać, to śmiało pisz na priv.

6

Podobno ładunek na Old Trafford nie został podłożony przez osoby trzecie, a leżał od środy - został po niedawnych ćwiczeniach :D (za Konflikty i katastrofy światowe, FB). Jeśli tak było, to niezłe jaja :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?