polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na fioletowej podano, że oficjalnie Marcelo wylatuje na miesiąc z powodu naderwania mięśnia dwugłowego, a Modrić tylko na około 10 dni, tylko przeciążenie w mięśniu przywodzicielu prawej nogi.
3
Bodaj na początku marca. Dopiero ma zacząć kopać piłkę.
0
Aj, było blisko asysty Vidala, gdyby Neymar to trafił :D
0
Suarezilla, takiego chcę go widzieć zawsze :D
0
Ależ brama Denisa Suareza :O
0
Pany, oglądał ktoś finał The Masters między Ronniem O'Sullivanem a Joe Perrym? "The Rocket" wygra?
Zastanawiam się, czy nie zagrać grubszej gotówki na Ronniego, jednak z tego co widziałem sam wynik, to Perry prowadził już 4:1, ostatecznie na razie jest 4:4. To Perry grał tak dobrze czy Ronnie słabo?
0
Gary Cahill i 2:0 dla Chelsea!
1
Diego Costa w 52 minucie pierwszej połowy daje prowadzenie Chelsea! :D
3
I Iborra daje gola Sevilli. Się chłopak rozstrzelał :D
1
Piękny gol Iborry dla Osasuny :D
0
No wiesz, cała kasa poszła na naszego kandydata do Oscara, na "Pucz", ale że TVP kiepsko przędzie finansowo, dodatkowo Belzebub uniemożliwia oglądanie tej telewizji prawdziwym Polakom, to wiesz, możesz o mistrzostwach pomarzyć :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dobra, Pany, zamykamy temat Realu i...
Siadamy glęboko w fotelach, zapinamy Pasy i startujemy!
City - Tottenham za 10 minut :D
1
Wygrali 28:26. Troszkę nerwowa końcówka, którą sami sobie sprawili, bo do przerwy prowadzili czterema golami.
1
Ja dziś chyba pójdę w zwycięstwo Japonii nad Angolą z jakimś handi, w piłkę ręczną. Poza tym chyba zagram wygraną Tottenhamu, grają swietny futbol i myślę, że poradzą sobie z City, a kurs 3.60 na Totki jest zachęcający.
A nad czymś więcej dopiero będę myślał :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
51
Lepiej się nie rzucaj, bo przy uporze Lucho do Vidala to zostaniemy bez PO :D
1
Powiedz to Conte, który często wystawia jako jednego z trzech stoperów Azpilicuetę, który raczej stoperem nigdy nie był :D
1
2:1 dla Celty!
0
Aspas! 1:0 dla Celty!
0
Tottenham myślę, że spokojnie. Nie stawiałbym chyba na Watford. Bournemout potrafi zaskoczyć u siebie, chociażby 4:3 z Liverpoolem i 3:3 z Arsenalem, gdzie prowadzili 3:0. Polska - Japonia... Nie wiem, po kursie 1.35 nie tykałbym Polski, Japończycy wcale źle nie grają, na tyle co widziałem fragmenty spotkań. Sevilla i Atletico powinny wejść, choć San Mames łatwym terenem nie jest.
Ale to tylko moja opinia ;)
0
Taki niezły początek repry szczypiornistów i tak to schrzanić...
0
Nope, procenty to były rok później... :D Druga, ostatnia, poprawka z prawa rzymskiego, tym razem ustna. Całą noc kułem, wypiłem przy tej nauce dwa litry wina dziadkowej roboty. Rano jeszcze czułem te procenty, modliłem się tylko, by babka nie poczuła. Ale zdać zdałem :D
0
Sam do dzisiaj się zastanawiam, jak mi się udało :D
0
Osobiście znam takich... Ach pamiętna historia administracji na UMK z prof. Naworskim. Mi się udało zdać zerówkę, 80 pytań testowych wielokrotnego wyboru, ale niektórzy polegli. Na I terminie dał to samo i wielu nie zdało :D
0
Sevilla,2:1, Jovetić! Jest to, mamy to!
8
Potentat w lidze walijskiej, The New Saints F.C., czyli TNS, wczoraj po raz pierwszy straciło punkty w tym sezonie. Po 21 wygranych kolejkach przyszedł czas na wyjazdowy remis z Newtown. Co ciekawe, niewiele zabrakło do potrzymania zwycięskiej passy, lecz gospodarzom włączył się tryb Ramosa, gdyż wyrównali w 94 minucie :D
1
Dla mnie sesja to trzy tygodnie wolnego :D Uroki 5-tego roku :D
0
Jak podchodził ostatnio do karnego, kibice trybuny za bramką zaczęli go obrażać i życzć mu śmierci. Ramos po trafieniu karnego zwrócił się do tej trybuny wskazując swój numer i nazwisko na koszulce, a potem przykładajac dłonie do uszu. Potem zaś przeprosił pozostałe trzy trybuny.
1
Przypadkiem wcisnąłem dla klawisze jednocześnie i wyszło "Trepper", przyznaję się do pomyłki :D