polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie Tottenham wyrównuje, jest 3:3!
0
A tymczasem Wycombe prowadzi z Tottenhamem 3:2, nie wiem, czy ktoś zwrócił na to uwagę :D
0
Też czujecie teraz ten dreszczyk emocji na myśl o naszej wygranej dzisiaj? :D
1
Brawo Dawid, piękny skok!
1
Zepsuty skok przez Niemca!
1
Brawo Piotrek!
2
Jest szansa, by zaatakować drugie miejsce, słaby skok Krafta :D
2
Alez Wellinger pozamiatał :O
0
Wycombe prowadzi już 2:0 z Tottenhamem :D
0
Moim zdaniem Roberto na te poważniejsze mecze, ze względu na lepszą grę w obronie. Jednakże na zespoły, które się murują, bronią, mógłby częściej wychodzić Vidal, jego szybkość, , nieprzewidywalnosć, ofensywne wejścia mogą pomóc rozrywać taką skomasowaną obronę.
24
Leo Messi na Facebooku:
"Czasami złe wiadomości przynoszą z powrotem dobre wspomnienia, jak te, które ja i wielu innych piłkarzy ma o wspaniałej osobie, jaką był Ernesto Vecchio. Dziękuję Ci za całą Twoją fantastyczną pracę, jaką wykonałeś. Składam kondolencje Twojej rodzinie."
3
A ja bym chciał finału Nadal-Federer, jak za starych czasów :D
0
Świetny meczyk w półfinale Australian Open między Nadalem a Dimitrovem. :D
0
No to nie wiem... Ja miałem ten komunikat "Something went wrong", wyczyściłem i mogłem się normalnie zalogować. I korzystam z Facebooka bez problemów :D
0
Mi wystarczyło wyczyścić przeglądarkę, cookies i zaczął działać.
2
Gdyby jeszcze Vidal strzelił, to by było za dużo szczęścia :D
0
Dublet Denisa! Ale się rozstrzelał!
2
Aleix kolejna asysta!
0
Cały Luisito :D
0
Co Cillesen obronił :O
0
Denis znowu trafia!
0
Ja korzystam z PowerISO i jestem zadowolony.
1
No i mamy piąty set w pojedynku Federer - Wawrinka!
0
Wystarczy, że podasz numer kuponu, każdy będzie mógł sobie sprawdzić na stronie STS.
0
Milan strzela kontaktowego gola.
0
Juanfran lobem nad bramkarzem wyrównuje wynik meczu Eibar z Atletico.
0
Wiem, ale mnie porażki Atletico zawsze cieszą. Drugiego klubu zMadrytu też :D
0
Eibar prowadzi 2:1 z Atletico :D
0
Jak sądzisz, kto w lepszej formie, kto jutro wygra?
1
Na awans Celty 1.72, na awans Realu 2.00. Kursy z Bet365.