polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiesz co, najpierw ogłoszono koncert 19 maja, i ten się wyprzedał. Dołożono jeszcze drugi, 18 maja, co do dostępności biletów na ten nie mam pojecia. Musiałbyś wejść na www.accantus.info/bilety, wybrać "Studio Accantus - dodatkowy koncert" i zobaczyć.
0
Nawet artysty nie potrafię wymienić jednego :D Kuba Jurzyk, który ma niesamowity feeling, psychopatyczny Adrian Wiśniewski, piękne i o niebiańskich głosach Sylwie Przetak oraz Banasik, i chyba najbardziej podobny do mnie charakterem i osobowością Paweł Izdebski. Nie mogę się zdecydować, wybacz :D
0
Fajnie, że ktoś tutaj tego słucha ;)
Nie ukrywam, będę miał przyjemność usłyszeć ich koncert w Bielsku Białej, z orkiestrą symfoniczną. Nie mogę się doczekać, pewnie będzie po prostu super :D
Mi ciężko wymienić ulubione, bo mam ich naprawdę wiele... Trudno wymienić jedną.
4
Wiecie co? Tak odnośnie muzyki, polecę Wam coś, co pewnie Was zaskoczy. Z tego względu, że... "Jak to? 25-letni facet i słucha czegoś takiego?!" :D
Bardzo polecam Wam posłuchanie na YT Studia Accantus. Robią w jezyku polskim piosenki z różnych musicali oraz bajek.
Szczerze? Jak ich słucham, odnoszę się tu do piosenek z bajek, to mi się dzieciństwo przypomina.
Łapcie próbkę na zachętę - "Krąg życia" z "Króla Lwa".
A teraz możecie się śmiać ze mnie ;p
3
Informacja dla obstawiających lub chcących obstawiać zakłady bukmacherskie - Bet365 wysyła powiadomienia, w których informuje, że po 30 marca nie będzie świadczył usług dla klientów z Polski w związku ze zmianami w prawie. Konta będą zamykane, wypłaty należy zlecić do 30 marca, ewentualnie po tym terminie pozostanie kontakt z bukiem.
Możliwość rejestracji podobno już została zablokowana dla Polski, ale nie sprawdzałem tego.
0
A ja zgadzam się z Lewym. Skoro jakaś grupa piłkarzy harowała regularnie na ten awans, to oni powinni grać na Mistrzostwach, a nie Zieliński czy Milik, którzy okej, są lepsi, ale są niezgrani z tym zespołem itd. Idź powiedz tym chłopakom "Dzięki, że harowaliście, ale teraz wypad, bo mogą zagrać Milik i Zieliński".
Jak Milik i Zieliński chcieli grać na tych Mistrzostwach, to mogli grać też w eliminacjach, a nie w seniorskiej kadrze.
Wolę, by na tych Mistrzostwach zagrali gracze, którzy walczyli o mistrzostwa i gracze nowi, a nie tacy o ugruntowanej już pozycji. Nie hamujmy rozwoju młodych, a na takich imprezach mogą się wykazać.
0
Mi wszystko działa. Spróbowałeś wyczyścić dane przeglądarki?
15
Było kilka wiadomości Ikera, kolejno:
"Marc! Widzisz to?"
"Poważnie! Bez żartów!"
"Za Tobą! To Bale!"
"Złapałeś dzisiaj Bale"a?"
Ja sądzę, że to tylko żarty, Iker jest człowiekiem o zbyt dużej klasie, by być w ten sposób złośliwym. Skorzystał z tej transmisji na żywo i sobie pożartował ;)
5
FIFA zrobiła wyjątek dla Aleksandara Pijovicia i będzie mógł on występować w reprezentacji Serbii.
Ma on dwa obywatelstwa, serbskie i szwajcarskie. Prijovic występował w reprezentacjach Serbii do lat 17 i 19, więc mógł jeszcze zdecydować się na zmianę reprezentacji, zmiana taka jednak była już nieodwracalna. Pirjovic przyjął później powołanie do reprezentacji Szwajcarii U-20. Teraz chciała wrócić do reprezentacji Serbii i FIFA udzieliła mu takiej zgody.
http://firsteleven.com/lbc/4941,prawdziwy-rollercoaster-w-karierze-bylego-napastnika-legii-fifa-zrobila-dla-niego-wyjatek
2
http://wiadomosci.wp.pl/kat,143594,title,TVP-pozywa-Maklowicza-Udzial-w-spocie-mial-byc-dla-niego-zaszczytem,wid,18731042,wiadomosc.html?ticaid=118d20&_ticrsn=3
"Atak, którego dopuścił się pan Robert Makłowicz na swoich kolegów i koleżanki jednoznacznie przekreśla dwie dekady budowania wzajemnych relacji, jednocześnie wpisuje się w ogólny atak na media publiczne i spór polityczny, którego TVP nie jest stroną" - czytamy w oświadczeniu TVP.
Telewizja zamierza złożyć pozew o "ochronę dóbr osobistych TVP i zaatakowanych w wypowiedziach pana Makłowicza współpracowników spółki", a ramach wyrównania szkody chce publicznych przeprosin i odszkodowania adekwatnego do poniesionych strat wizerunkowych.
Kolejny powód do lania beki z TVPisu :D
O odszkodowanie za "powodowanie strat wizerunkowych" to oni powinni pozywać najpierw samych siebie :D
0
Andre Gomes trafia, cud :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wolałbym, aby to Neymar strzelał.
0
Dobry składzik nie jest zły :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Zawsze zastanawiam się, ile jeszcze sędziowie będą darować kartki Casemiro.
0
Wyczyść dane przeglądarki.
0
Użyj CCleanera, ponadto wejdź w nim w "Narzędzia -> Przywracanie Systemu", zobacz, ile masz punktów przywracania systemu, bo mogło ich trochę powstać i zajmują miejsce, a jeśli system działa dobrze, to te najstarsze usuń.
4
Organizacja UFC ogłosiła, iż 21 października 2017 roku w gdańskiej Ergo Arenie odbędzie się gala UFC. Transmisja będzie na kanale Extreme Sports Channel.
No to chyba wiadomo, kiedy Joanna Jędrzejczyk kolejny raz będzie bronić pasa ;)
0
1:0 dla Monaco, Mbappe!
0
Szczegóły... Postawiłeś 4 kropki i 1 przecinek w całej tej wypowiedzi.
"Smieje sie bo śmieszne smieje sie bo śmieszne to"
"ale cos to Wina Sedziego przecież to wina sędziego. "
A te fragmenty mają naprawdę sens.
Tematyka... Ta tematyka niknie w gąszczu prób zrozumienia, o co Ci chodzi, bo jest to raz, że napisane niedbale, dwa, że trudne do ogarnięcia.
I daleko mi do tzw. grammar nazi, naprawdę. Mi samemu zdarzają się błędy. Ale chłopie, tu nie ma ani jednego dobrze napisanego zdania, ba, chwilami nie wiadomo, gdzie jest zdanie, gdzie pytanie itd. Bełkot, po prostu bełkot.
0
Zobacz na Darkwarez, musisz jedynie założyć konto, by przeglądać poszczególne działy i widzieć linki
3
Błagam, nie opuszczaj więcej lekcji języka polskiego, nauczysz się czegoś przydatnego - zarówno pisania, jak i interpunkcji.
4
Ale z tego co wiem, to on nie został odsunięty, nie ma bynajmniej żadnego komunikatu na ten temat. Jedyne artykuły o tym to domysły tłumaczone w oparciu o Marcę.
2
Ciężko będzie Sergiemu Roberto przebić tego gola, to chyba będzie jego najważniejszy gol w karierze :D
2
A tak w ogóle to czy tylko ja bym chciał, aby Leo Messi częściej oddawał rzuty wolne z lewej strony Neymarowi? Brazylijczyk ma genialnie ułożoną prawą nogę.
5
Podjąłem w życiu kilka złych decyzji. To znaczy, że jestem najgłupszym człowiekiem na świecie?
Każdy ma prawo do błędów i Perez nie jest wyjątkiem. Tylko że wiekszą uwagę zwraca się na błędy tych większych. Ja naprawdę bardzo daleki jestem od takiego oceniania Pereza, jak zrobił to Zeidarusek.
8
Najgłupszy, bo?
0
2:1 dla Realu
10
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała w tym roku 105 570 801,49 zł. Masakra, niesamowite :D