polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napisz, o co chodzi ;) Tu albo na priv.
0
Pozwolę sobie zapytać - a o co chodzi? Jeśli nie chcesz tu, to napisz na priv.
1
Kubot/Melo wygrywają Wimbledon!
11
2:1 dla Kubota/Melo!
0
Haugesund prowadzi z Lechem 1:0 xD
1
TK - jest.
KRS - jest.
"Idziemy dalej".
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-prawo-i-sprawiedliwosc-zlozylo-w-sejmie-poselski-projekt-nowej-ustawy-o-sadzie/sr15q82
0
Transfer nie do zrealizowania. Ale załóżmy, że fantazjujemy i jest to możliwe. Wtedy byłbym zdania - to zależy. Jeśli Valverde postawiłby na 4-2-3-1 z typową 10-stką, to miejsce dla Jamesa by się znalazło. Gdybyśmy mieli zostać przy 4-3-3, to nie, nie ma dla niego miejsca na boisku, na normalnego środkowego pomocnika moim zdaniem jest za leniwy.
Ale jest to transfer nierealny.
1
Arka Gdynia wygrywa Superpuchar Polski!
1
Wybacz, umknęło mi, że to na telefon :D
1
Spróbuj AdwCleaner oraz Malwarebytes Anti-Malware. Jesli nie dadzą rady, to ewentualnie wejdź na Forum Elektroda w dział Pogotowie Antywirusowe, ściągnij FRST, zrób scan, powstałe pliki FRST i Addition wrzucasz na forum. Piszą tam skrypt, który wklejasz w Notatnik (taki program, nie znana wszystkim strona :D ) i zapisujesz w lokalizacji FRST jako fixlist. Odpalasz FRST, bierzesz FIX i powinno być po problemie.
0
Może skontaktuj się z jakimś supportem BetClica, jeśli masz tam kasę wpłaconą, i dowiedz się o możliwość wypłaty kasy. Bo np. Bet365 nawet po wejściu w życie rejestru umożliwia wypłatę, tylko trzeba kontaktować się z obsługą.
0
Może dlatego, że od dziś działa Rejestr Domen Zakazanych i być może BetClic znajduje się na tej liście, tak samo jak wielu innych zagranicznych bukmacherów.
8
Taka brameczka padła ostatnio w A-klasie.
0
Może Wyspa Dadaj? 12 hektarowa wyspa na Jeziorze Dadaj, więc niedaleko Twojego miejsca zamieszkania. Mają do wynajęcia domki drewniane kilkuosoobowe, do tego pokoje na piętrze. Do dyspozycji też świetlica z kuchnią, łódki oraz kajaki (za dopłatą). Tylko nie wiem, jak o tej porze z miejscami na lipiec, ale próbować możesz. Wierz mi, zadupie to jest kompletne :D
Tutaj link:
https://www.facebook.com/WyspaDadaj/?hc_ref=SEARCH
0
Tak jak i kolega Bamek94, tak i ja odradzałbym branie takich tematów, z takich przyczyn, że o literaturę może nie być łatwo, a od służb mundurowych informacji raczej nie uzyskasz, bo wszelkie tego typu informacje o aktywnościach, o tym jak pracują, muszą zachować w tajemnicy.
2
Żeby jeszcze było co dociskać, to wiesz, próbowałbym. Ale jeśli jedyne na co go stać, to "poczytaj Konstytucję, a się dowiesz", no to cóż, preferuję wyższy poziom rozmowy i argumentów. Szczególnie, że zarówno z Konstytucją, jak i wieloma ustawami miałem częściej do czynienia niż on.
4
Szkoda, że nie potrafisz uzasadnić swego stanowiska, widocznie boisz się ośmieszenia, które by niechybnie nastąpiło. A i zapewniłbyś mi dawkę śmiechu ;)
Kończę rozmowę z trollem, na razie!
1
Więc nie warto czytać bzdur, które to napisałeś, a których NIE POTRAFISZ merytorycznie uzasadnić.
2
To Ty przytaczasz tezę, że SN naruszył swoje kompetencje, więc powinieneś to uzasadnić.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
To znaczy wiesz, to jest 12 hektarowa wyspa i mają tam kilka takich drewnianych domków, więc w takim okresie pewnie inni "odpoczywający" też będą. Ale ogólnie miejsce świetne do wyciszenia się, miłego spędzenia czasu, można wynająć łódkę.
0
Może Wyspa Dadaj niedaleko Olsztyna? Wysepka na jeziorze Dadaj, mają do wynajęcia drewniane domki. Kompletne zadupie, tam się jedzie przez lasek. Jeśli nie będzie Ci przeszkadzało towarzystwo zwierząt, bo mają tam konie, osły, psy i koty, to miejsce jest idealne. Tylko wiadomo, jest też obłożone.
Mają profil na Facebooku, to możesz sobie zobaczyć. Nie pamiętam, jak jest cenowo.
1
Kiedyś był eksperyment zrobiony przez jednego gracza - wszystkim w swoim zespole przydzielił w edytorze CA i PA na 200. Wiesz, ile mieli gwiazdek w grze? 3,5.
Z tego wynika, że 3,5 gwiazdki w raporcie to średnia zespołu. Jeśli zawodnik ma tyle w raporcie, to jest na poziomie Twojej drużyny.
4
Paco Alcacer!
1
Saul, 1:0!
0
Linek, Aleksandrów Kujawski pozdrawia :D Tylko że aktualnie mieszkam w Olsztynie.
1
Jak dużo szczeka, to nazwij go Isco. Ostatni był jeden taki, też głośno szczekał :D
5
Chyba nie, z tego co mi się wydaje, odszedł ze swoją kartą w ręku za zgodą zarządu. Po czym podpisał kontrakt z Malagą. Ale mogę się mylić, nie pamiętam dokładnie,
0
Proszę bardzo, oto link.
http://daclips.com/uv0mvq7wsabx
1
O ten film CI chodzi?
http://www.filmweb.pl/film/Snowbound%3A+The+Jim+and+Jennifer+Stolpa+Story-1994-164695