0

Dla mnie ważniejsze niż wynik jest to, że obyło się bez kontuzji. Bo warunki idealne do poważnego urazu.

64

"Barcelona to taka ekipa, która w pierwszej połowie gotuje, a w drugiej je" :D

1

Sports Interactive nie zmienia składów po okienku transferowym. Wejdź na sortitoutsi.net, tam codziennie w okienku transferowym wrzucano zaktualizowane składy.

0

Można prosić o tytuł tego dokumentu? Poszukam sobie gdzieś później w Internecie.

0

Z tego, co odkopałem jakieś archiwalne newsy, to nie mamy ani odkupu, ani pierwokupu, jedynie zagwarantowaliśmy sobie jakiś procent od następnego transferu.

2

Najgorsze jest to, że mieliśmy obrońcę, który spokojnie mógł być zastępcą Alby, ale sprowadzono Digne'a. Mam tu oczywiście na myśli Alexa Grimaldo, który teraz sobie nieźle poczyna w Benfice bodajże.

1

Karny dla Maszyny.

0

Na ławkę rezerwowych mógłby się nadać.

0

Tak, sprzedaży nie dotyczył. Ale mając zakaz transferowy Chelsea nie będzie głupia i nie sprzeda ani Courtoisa, ani Hazarda wiedząc, że nie mogą ich zastąpić.

25

Dla mnie zdecydowanie Małysz. Może i Kamil ma osiągnięcia, których nie ma Adam, ale.... Adam to był fenomen. Mocna reprezentacja Niemców, Finów i nagle wyskoczył taki chudy Polak z wąsem i zaczął z nimi walczyć. Mało tego, wygrywał. Był fenomenem sportowym, ale i socjologicznym, jak mówił Szaranowicz. Mam wrażenie, że on niejako nas jednoczył, co weekend całymi rodzinami siedziało się przy obiedzie, oglądało, dmuchało pod telewizor. Oglądało się go z większymi emocjami. No i oczywiście Adam to wszystko w Polsce zaczął, pojawili się jacyś juniorzy, było tylko Zakopane, jest i skocznia w Wiśle, dzięki Niemu mogli też pojawić się tacy jak Kamil, jak Piotrek, jak Dawid. Oglądając skoki Kamila nie towarzyszą mi takie emocje. Za czasów Małysza była większa konkurencja, takie mam wrażenie.

0

Ja tam trening cisnę tylko kondycyjny cały sezon, niezależnie od formy :D Większej ilości kontuzji nie obserwuję. Technicznie rozwijają się normalnie, tylko na kondycyjne kładziony jest nacisk. A kondycyjne są najważniejszymi atrybutami.

Co do juniorów, staram się wyszukiwać talenty i je wprowadzać.

7

I mnie to bardzo cieszy :D

0

Znowu Messi z Albą :D

0

0

Jak dla mnie to mogą pozamarzać, wtedy będą dwa pomniki Cristiano :D

0

Jaka liga? Nie w każdej można.

1

Wolałbym chyba Dembele na prawej, Coutinho na lewej i Messiego w środku :)

2

Jaram się tym transferem jak szyszko Puszczą Białowieską :D

0

Tak sobie dziś siedzę i myślę - jaki JEDEN utwór ROCKOWY uznalibyście za najtrudniejszy, najbardziej wymagający, jednocześnie pod względem gitarowym, jak i wokalnym?

6

A tam, śmieszy, ale z prawnego punktu widzenia mogliby go cmoknąć w tyłek :D

0

CA - to obecne umiejetnosci do maks 200

PA - to potencjal, maks 200.



Jeśli zawodnik ma 3,5 gwiazdki, to jest na poziomie Twego składu. Przyczynę tego napisałem Ci wyżej.



Jeśli chodzi o czarne gwiazdki... To tak jakby niewiedza twojego skauta, w sensie, że nie jest w stanie dokladnie określić potencjału. Żeby to znikło, trzeba po prostu dalej obserwować zawodnika.

1

Z tego, co się orientuję, to nie. Potencjał zależy od parametrów CA i PA, w grze ukrytych. Jeśli junior ma 3,5 gwiazdki, to jest na poziomie Twojego obecnego składu. Skąd to wiem? Kiedyś ktoś zrobił eksperyment, dał w edytorze każdemu swojemu zawodnikowi CA i PA po 200 (maksymalne). Wszyscy mieli tylko 3,5 gwiazdki.

1

Sam wybierałem miedzy tymi telefonami dość niedawno, bo w sierpniu. Ostatecznie wybór padł na ASUSa. Podoba mi się telefonik, jest całkiem fajny, płynnie działa, zdjęcia robi niezłe, w ciemnych pomieszczeniach tylko wychodzą troszkę gorsze, choć źle nie jest. Bateria - zależy jak się użytkuje - przy graniu dzień, ale potrafił mi wytrzymać i tydzień. Natomiast podobno bywają problemy po aktualizacji do Androida 7, więc ja siedzę na 6. No i jego minusem jest to, że nie znajdziesz do niego idealnego szkła hartowanego.

Natomiast wielu pewnie Ci powie, że w tej klasie tylko Xiaomi Redmi 4x.

2

Robertinho, a ja od razu spytam o taką rzecz (bazując oczywiście na aktualnej, starej wersji) - myśleliście może o czymś takim, by pod artykułem był link do artykułu następnego i poprzedniego? Fajnie byłoby mu tak przechodzić z artykułu do kolejnego, a nie być zmuszonym iść do strony głównej czy nawet do archiwum i dopiero wziąć kolejny artykuł :)

0

Lucas upadł jak CR :D

1

Powiem Wam, że ten Football Manager 2018 jest wyjątkowo mało realistyczny. Pół sezonu za mną, a Bale i Verma ani razu się nie połamali, a Andre Gomes gra całkiem nieźle, jak już oderwę go od ławki :D

1

Życzyłbym sobie takiego wyniku w Gran Derbi :D

https://imgur.com/a/s09Ew

1

Pierwszy sparing w FM 18 Barcą i Pikej wylatuje na 2-3 miesiące... "Szczęście nowicjusza", tak mimo wszystko siebie oceniam, bo ostatni FM, w który grał, to 15, więc trochę się pozmieniało :D

0

Ja Aleksandrów Kujawski, a we Włocławku jestem codziennie w pracy ;)

1

Napisz na priv, może będę w stanie pomóc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?