1

McGuane daje prowadzenie Barcelonie B.

0

Zazdroszczę. Moja aktualna dziewczyna niestety chce odejść ode mnie...

0

Możliwość zagwarantowania sobie prawa pierwokupu.
Mniej głupich zachowań na boisku (z wyjątek Ekstraklapy, tu się nie da tego wyeliminować)

Na razie tylko mi to przychodzi na myśl.

1

Mam nadzieję, że Barca wynegocjuje opcję wykupu za niewiele większe pieniądze, jeśli rzeczywiście zamierzają Minę sprzedać. Dobrze byłoby mieć do niego takie prawo na wypadek eksplozji jego talentu. W co, na marginesie mówiąc, naprawdę wierzę, bo na MŚ świata zaprezentował się naprawdę świetnie. I uważam, że gdyby dostał trochę szans w Barcelonie, zacząłby grać lepiej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pakiet Premium kosztuje 52 zł i można go oglądać na 4 ekranach. Ja właśnie robię tak, że składam się z trójką znajomych i wychodzi to po 13 zł na łebka :)

6

Naprawdę szkoda mi Chorwatów. Ten skwitowałbym trochę w ten sposób - romantyzm przegrał z pragmatyzmem :)

0

2018

1

Hmm... Chciałem pograć zespołem stawiającym mocno na młodzież. Może nie jest to challenge, ale chcę być jak najbardziej samowystarczalny, jeśli chodzi o zawodników do pierwszego składu, a tym samym jak najmniej kupować. Stąd mocny nacisk od początku na rozbudowę obiektów, siatek itd, do tego poprawa poziomu trenerów.
Oprócz zaklepanych już transferów zrobiłem tylko jeden, a staram się pozbyć najstarszych zawodników w zespole. I nastawiony jestem na to, że będę dokonywał jedynie transferów z klubu.

To taka kariera, żeby się zbytnio nie namęczyć, ale żeby najłatwiej też nie było. Nie mam niestety czasu na bardziej ambitną karierę.

7

Oto junior, który trafił mi się w pierwszym naborze w FM-ie.

Skwituję to tak - Jaki klub, taki de Brujn :D
https://imgur.com/a/wET6r49

3

Ogólnie polecam Ci UWM ze względu na Kortowo. Panie, co za czasy i imprezy :) I kultowe, najlepsze w Polsce Juwenalia.

0

Nie cieszmy się tak z tego Arthura. Jak znam życie, jutro pojawi się informacja, że PSG złoży jego agentowi propozycję transferu za 250 milionów euro, aby skłonić pewnego Moneymara do zostania w Paryżu :D

0

Z tego co wynika ze strony, można było wpisywać wcześniej, ale dotyczyło to pewnie osób, które zdawały np. rok wcześniej. Skoro wyniki było 3 lipca, wychodzi na to, że miałeś dwa dni na wpisanie. Nie zrobiłeś, więc wydaje mi się, że sprawa przegrana. Ale to tylko moje zdanie, życzę Ci, aby było inaczej ;)

Tu masz "Krok po kroku":
https://kandydaci.agh.edu.pl/rekrutacja/krok-po-kroku/krok-po-kroku-studia-i-stopnia/

A tu kalendarz rekrutacji:
https://kandydaci.agh.edu.pl/rekrutacja/kalendarz-rekrutacji-letniej/

0

Z tego co widzę w dziale "Krok po Kroku" co do rekrutacji na AGH, widzę, że wczoraj była wstępna kwalifikacja, czyli ogłoszenie wyników naboru, która opiera się na wpisanych w systemie wynikach. Skoro nie wpisałeś wyników, to przekichane i już nic nie zrobisz, tak mi się wydaje. Czas na wpisywanie miałeś chyba od początku czerwca.

0

Genialny piłkarz z gatunku "chlejus pospolitus" :D

6

Idealne warunki do tego, by Ramos znów się wywalił i wyekspediował piłkę z karnego w kosmos :D

1

Leo!!!

0

A o co chodzi? Może pomogę.

3

Nie wiedziałem, że Ashley Cole jeszcze gra... :D

(dla wyjaśnienia - komentator powiedział, że rożne z jednej strony bije Trippier, a z drugiej Ashley Cole).

1

A ja tymczasem pozdrawiam z Włocławka...

BO NASZ ANWIL NAJLEPSZY W POLSCE JEST!!! :D

1

Ja korzystałem. Na pewno dużo zależy od tego, jak wyglądasz, bo choć można umieszczać opisy, to nie ukrywajmy, pierwsze co widzi osoba, to wygląd, i często na tej podstawie podejmowana jest decyzja o przesunięciu w daną stronę.
Czy warto korzystać? Nie wypowiem się jednoznacznie. Mogę napisać tyle, że poznałem tam dziewczynę i jesteśmy ze sobą od dwóch miesięcy ;)

0

Ja jadę z dziewczyną, z Torunia, z tym, że ruszamy w piątek i do niedzieli zostajemy :)

5

Higuain potwierdził tym pudłem, że szykuje formę na MŚ.

0

Taktyczny :)

0

Stary myk głosi, ze jak np. brakuje Ci jakiegoś zawodnika będącego wychowankiem klubu czy klubu z tego samego kraju, to zostaw po prostu jedno miejsce wolne, w sensie zarejestruj nie maksymalną ilość graczy, lecz mniej.

Natomiast chwilowo mam pustkę co do tych zawodników...

0

Panowie, poleci ktoś niezbyt drogiego pada do podłączenia pod PC?
Chciałbym sobie kupić Fifkę i co nieco ogarnąć granie na padzie, bo nigdy na nim nie grałem :D

0

Przynajmniej nie będziesz się martwił niską emeryturą!
#heheszki #czarny humor

A na poważnie to życzę Ci w cholerę dużo zdrowia i tego, byś zaskoczył lekarzy :)

2

No ja dziś się tak tłumaczyłem szefowi - dzwonię do niego, mówię, że ktoś się rzucił i 3 godziny opóźnienia, a szef "Spoko, przyjedziesz, to będziesz" :D Mam lajtowego szefa, mógłbym dzień wcześniej powiedzieć, że biorę wolne i nie byłoby problemu.

A i tak miałem szczęście, że jeden tor jest drożny i puszczają nim pociągi, jakiś inny planowo przyjechał i nim się zabrałem.

35

Nie ma to jak zacząć dzień od samobójcy... Rzucił się w Lubaniu (kuj-pom) pod pociąg, którym jechałem.

2

No do (cenzura), człowiek na minutę wyszedł z pokoju i gola nie zobaczył...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?