polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Moje przemyślenia co do ustawienia są takie, ze Sergi Roberto zagra dziś na bramce, a Ter Stegen w linii pomocy, gdzie będzie mógł w pełni wykorzystać swoją grę nogami :D
10
W wieku 47 lat zmarł Adam Wójcik, były koszykarz, wielokrotny reprezentant Polski. Przegrał walkę z białaczką.
6
Jakie jazdy? Za rok Mistrzostwa, Coutinho będzie musiał wsadzić sobie swoje żale gdzieś, jeśli będzie chciał być w formie na turnieju.
1
Roberto! 2:0! Asysta Deulofeu!
7
Wydaje mi się, że zarząd wyznaje w kwestii transferów następujące motto:
"Mimo tylu szans straconych
wciąż masz jeszcze czas
Póki wiara tli się w tobie
wiesz, że wybór masz
Choć nie wrócą dni stracone
wciąż masz jeszcze czas" :D
0
Ja tam się po prostu śmieję do rozpuku z naszego klubu :D Bo płakać szkoda.
0
To ja też poproszę :D
3
Pewnie przechodzi do PSG.
1
Jak my naprawdę kupimy Paulinho, mogąc mieć w tej cenie Seriego, to ja chyba na jakiś czas podziękuję i dam sobie spokój z Barceloną i jej oglądaniem. Kocham ten klub, ale ludzie z zarządu zaczynają go niszczyć, a ja nie mam chęci psuć sobie zdrowia nerwami.
1
Ja tam nie przeczę, że może to być akcja marketingowa. Niemniej też liczy się dla mnie to, że pewna kwota została przelana na szczytny cel.
1
Pewnie dlatego, że Filip Chajzer mocno propaguje tę akcję bądź jest jej organizatorem, nie wiem dokładnie, ponadto we wpisie, w którym po nich pojechał, podał też propozycję wpłaty w ramach przeprosin na tę akcję.
0
Na pewno część z Was kojarzy tę kontrowersyjną reklamę Tigera dotyczącą 1 sierpnia (dla przypomnienia, link do niej: http://bi.gazeta.pl/im/20/2e/15/z22211360V,Reklama-Tigera.jpg
Godzinę temu Filip Chajzer poinformował, że otrzymał z Tigera telefon, w którym przeproszono za tę reklamę. Ponadto Tiger w ramach przeprosin przelał na konto Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej kwotę 500.000 zł tytułem "Zbiórki dla Powstańców 2017" (https://www.facebook.com/ChajzerFilip/photos/a.245011945665354.1073741829.243614029138479/881617475338128/?type=3&theater)
Na temat reklamy wszystko zostało już powiedziane. Fajnie, że przynajmniej Tiger tak się na koniec zachował.
1
A masz świadomość, że klauzule odstępnego w Hiszpanii są OBOWIĄZKOWE? Muszę tłumaczyć Ci te wyrażenie czy sam je zrozumiesz?
0
Moja Mama miała blisko 3000 tysiące, zastanawiam się, jak to jeszcze chodziło :D
0
Gol dla GImnasticu.
1
Cóż, zostaje mi podziękować Neymarowi za całą jego grę i życzyć połamania nóg... Najlepiej dosłownie. Najlepiej w starciu z Semedo. A potem niech patrzy, jak odpadają z nami.
Straciłem do niego cały szacunek, jaki miałem. Piłkarz wybitny, ale skoro woli, to niech idzie się dmuchać z Brazolami z P$G. Tylko o dymanku dla tatusia niech nie zapomną.
1
Sam Shepard zmarł 27 lipca 2017 r. w wieku 73 lat.
1
Tak, jak kolega wyżej, ten Xiaomi będzie chyba najlepszy. A jak dołożyłbyś około stówki, to miałbyś ten sam telefon, tylko 3 GB RAM, a nie dwa.
0
Słyszałem plotki o kupnie Odriozoli, ale nie chcą płacić klauzuli. Być może postawią na Hakima Achrafa ze szkółki.
17
Chce się otoczyć przyjaciółmi w PSG? Kurde, czyli nie dość, że stracimy Neymara, to jeszcze Messiego, Luisito oraz Pique? xD
0
Też się rozglądam i na mojej liście zostały Huawei P9 Lite, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 4 i Asus Zenfone 3 Max ZC553KL. I ja chyba wezmę tego ostatniego.
0
Neymar na razie bawi się w Turbokozaka... tylko zapomniał, że w programie konkurencje są trochę inne i nie ośmiesza się rywali :D
0
3:0 dla MIlanu, Cutrone.
0
Cutrone podwyższa prowadzenie Milanu. 2:0.
1
W tym parlamencie nie ma nikogo normalnego, wśród PISu też. Najchętniej spakowałbym ich wszystkich w jeden samolot i sprawił, ze zniknęliby z radarów jak Malaysia Airlines 370.
A z naszym naczelnikiem państwa kojarzy mi się tylko to:
0
Dobra, to ja przerwę te naprzemienne opluwanie, bronienie Neymara oraz gdybanie o jego zastępcach i uderzę z innym tematem, też często się powtarzającym.
Potrzebuję telefonu do 1000 zł, z Androidem, dobrymi aparatami i baterią.
Nie będzie służyć ani do grania, ani do słuchania muzyki. Dużej ilości aplikacji też nie przewiduję, ot Messenger, Fejs, Instagram, Flashscore, Tinder, może coś jeszcze.
Ostatni raz telefon kupowałem dawno, bo 5 lat temu. Na co zwrócić uwagę? 2 GB ramu wystarczy czy jednak celować w 3? Na co patrzeć w przypadku aparatu?
A może ktoś ma jakieś propozycje?
Ja cały czas szukam, przeglądam, na razie po pobieżnym przejrzeniu kuszą mnie ASUS Zenfone 3 Max, Motorola Moto X Style, Sony Xperia M5, Huawei P9 Lite, Xiaomi Redmi Note 3 32 GB oraz Xiaomi Redmi 4 x.
0
Uwielbiam ten zespół, miałem przyjemność być na ich koncercie w Grudziądzu, gdzie było po prostu epicko. Ulubione utwory? Jest ich dużo. Pomijając w tej chwili utwory związane z Polską, to najbardziej chyba"The Final Solution", "The Ballad of Bull", "White Death" oraz "Primo Victoria".
4
Nie, bramkę na 5:0 to niech strzeli Pique, żeby w Madrycie tyłki popękały.
0
Jakby co, to ja do Włocławka mam 30 minut :D