0

Astralis wygrał Intel Extreme Masters w CS GO pokonując w finale FaZe Clan 3:1.

0

Może "Klasa" z 2008 r.? Francuski tytuł to "Entre les murs".

0

Drodzy ramblowicze, a teraz przed Wami samobój Marcina Gortata :D
http://www.meczyki.pl/samoboj_gortata,74621,filmik.html

0

Messi pokazał Aspasowi, czego ten nie potrafi :D

1

Umtiti! 4:0!

0

Przy tym dograniu Neymara, co się poślizgnął, nie było ręki obrońcy czasem?

1

Neymar, co za golazo!

0

Messi co porobił!

0

Dwa słupki...

0

Możecie nie wierzyć, ale mam łzy w oczach :)

1

Mamy to! Złotoooooo! Co za ekipa! Stoch zmiażdzył!

2

Brawo Maciek!

0

Dobry skok Kubackiego!

0

Forfang 138 metrów, rekord skoczni.

0

Dobrze Kamil!

5

Kot również wymiata, 130,5 m!

7

Kubacki co odpalił!

31

Gareth Bale zawieszony na dwa spotkania :D

1

Nie wiem, czy było, ale muszę wstawić. Widzieliście ten rzut Taja Gibsona?

0

Według mnie minimalny.

0

Rakieta!

0

Alez Suarez to zrobił :D

0

Juanmi i 1:0 dla Sociedad!

7

Obczaj fanpage na FB "Ty, jeden mecz mi nie wszedł". Tam są ludzkie dramaty xD

0

No mi w tej chwili Live psuje kupon za piątaka z kursem 11, Ruch wszedł, a Fiorentina i Bari prowadzą po 2:0. No trudno, nie tym razem :D

0

Z rodziną przy wódce, żadne tam mecze :P

0

3 czerwca Karolina Kowalkiewicz zmierzy się z Claudią Gadelhą w Rio de Janeiro.
Co sądzicie o tej walce? :D

0

Postawiłem kilka złotych na Real. Na pewno nie wejdzie :D

3

Jak u białych trwoga, to do Isco xD

0

Bakambu! 2:0!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?