2

Jeśli dobrze zrozumiałem transmisję z Eleven na Fejsie, przejęli prawa do Bundesligi.

0

Nie wierzę w to, co chwilowo widze w NBA :D Spurs wygrali wysoko, czego w sumie się spodziewałem, ale... Najpeirw Cavaliers bodaj pięcioma trójkami rozstrzelało rywali w czwartej kwarcie, a teraz Hornets przegrywają czwartą kwartę wynikiem 4 do 24. Coś pięknego. A prowadzili po 3 kwartach 75:58 :D

0

Ale zapewne formułę 4.0 mają tańszą :D

0

Casemiro co przyfancolił z dystansu...

0

Parafrazując klasyka od herbaty...
Ale meczyk dobry :D

0

Gomes co zmarnował....

2

1-4-3-3 (takie jak Barcelony)
Buffon - Cafu, Puyol, Maldini, Roberto Carlos - Busquets - Xavi - Iniesta -Ronaldinho, Messi, Luis Suarez.

Oczywiście to mój wybór, zastanawiałem się, czy dać grubego Ronaldo w miejsce Suareza, ale ostatecznie chyba zostanę przy tym wyborze :D

2

Pep Guardiola po meczu podszedł do Harry'ego Artera i powiedział, że życzy mu wszystkiego dobrego w związku ze zbliżającymi się narodzinami jego dziecka.
"Jest mi przykro z powodu tego co się wcześniej stało, dlatego życzę Ci teraz wszystkiego dobrego!"
W grudniu 2015 roku córka Harry'ego Artera zmarła zaraz po narodzeniu. Teraz ze swoją partnerką znowu spodziewają się dziecka.
Sam trener Manchester City na pomeczowej konferencji prasowej powiedział. - Wkrótce będzie ojcem, więc złożyłem mu i jego partnerce gratulacje. Wiem bowiem co stało się w przeszłości. I mam nadzieję, że dziecko będzie zdrowe.
(źródło - Ekstraklasa Trolls, Sportowe Fakty)

8

Ja jestem Forever Alone, więc najpierw mecz w pubie, a potem idę na AntyWalentynki, gdzie będą leciały piosenki o złamanych sercach i przereklamowanej miłości, a drinki będą zimniejsze niż serca naszych byłych :D

0

Na Napoli 6, na Monaco 6.50, na Barce 2.10.

16

A ja rzuciłem za piątaka taki kupon:
Real - Napoli 2
City - Monaco 2
PSG - Barca 2
Za 5 złotych 400 do wyjęcia. Trzymajcie kciuki :D

1

Pipita daje Juve prowadzenie. Bodaj pierwszy celny strzał w meczu którejkolwiek z drużyn.

8

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Vidal chyba złamana noga...

0

Fajnie byłoby, jakby Lucho wpuścił Alenę :)

0

6:0! Suarezilla ponownie!

0

Rakieta i mamy manitę, 5:0!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nasz Mesjasz :D

0

2:0!

0

W końcu, mamy to! Suarezilla!

4

Jak ja się cieszę, że Vidal gra coraz więcej :) Gomes ostatnio też nie najgorzej, mam nadzieję, że to nie przypadek i że chłopak zaczyna się rozkręcać.

0

Oglądałem ten film z dziewczyną w domu. Szczerze? Najlepsza była przerwa, którą zrobiliśmy na numerek :D
Dla mnie ten film był żenujący.

2

Może po prostu przestał w końcu trenować po szopach? :D

1

Odrywając Was na chwilę od tematu kibli, stadionów itd...

Jerzy Janowicz pokonał w pierwszym secie Grigora Dimitrova 6:4.

0

Ja widziałem nawet kurs 34, zastanawiałem się, czy nie rzucić piątaka dla beki... I mam teraz ból dupy :D

7

Milan grając w 9-tkę obejmuje prowadzenie w 89 minucie xD

A chwilę wcześniej patrzyłem, kurs na Milan 34... :/

2

A Milan ma jeszcze przed sobą 30 minut meczu z Bologną, które to Milan będzie grać w 9-ciu przeciwko 11-stu. W pierwszej połowie wyleciał Paletta za dwie żółte kartki, a teraz dwie żółte kartki w ciągu 6 minut dostał Kucka.

1

Słucham takiej muzyki i się z tego cieszę. A teraz wybaczcie, ale kot z sosem czosnkowym sam się nie zje :D
Te żałosne klechy śmieszą mnie coraz bardziej.

2

Wow, Iniesta, wow! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?