polarinho
Dołączył/a: sierpień 2012
Olsztyn
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeśli dobrze zrozumiałem transmisję z Eleven na Fejsie, przejęli prawa do Bundesligi.
0
Nie wierzę w to, co chwilowo widze w NBA :D Spurs wygrali wysoko, czego w sumie się spodziewałem, ale... Najpeirw Cavaliers bodaj pięcioma trójkami rozstrzelało rywali w czwartej kwarcie, a teraz Hornets przegrywają czwartą kwartę wynikiem 4 do 24. Coś pięknego. A prowadzili po 3 kwartach 75:58 :D
0
Ale zapewne formułę 4.0 mają tańszą :D
0
Casemiro co przyfancolił z dystansu...
0
Parafrazując klasyka od herbaty...
Ale meczyk dobry :D
0
Gomes co zmarnował....
2
1-4-3-3 (takie jak Barcelony)
Buffon - Cafu, Puyol, Maldini, Roberto Carlos - Busquets - Xavi - Iniesta -Ronaldinho, Messi, Luis Suarez.
Oczywiście to mój wybór, zastanawiałem się, czy dać grubego Ronaldo w miejsce Suareza, ale ostatecznie chyba zostanę przy tym wyborze :D
2
Pep Guardiola po meczu podszedł do Harry'ego Artera i powiedział, że życzy mu wszystkiego dobrego w związku ze zbliżającymi się narodzinami jego dziecka.
"Jest mi przykro z powodu tego co się wcześniej stało, dlatego życzę Ci teraz wszystkiego dobrego!"
W grudniu 2015 roku córka Harry'ego Artera zmarła zaraz po narodzeniu. Teraz ze swoją partnerką znowu spodziewają się dziecka.
Sam trener Manchester City na pomeczowej konferencji prasowej powiedział. - Wkrótce będzie ojcem, więc złożyłem mu i jego partnerce gratulacje. Wiem bowiem co stało się w przeszłości. I mam nadzieję, że dziecko będzie zdrowe.
(źródło - Ekstraklasa Trolls, Sportowe Fakty)
8
Ja jestem Forever Alone, więc najpierw mecz w pubie, a potem idę na AntyWalentynki, gdzie będą leciały piosenki o złamanych sercach i przereklamowanej miłości, a drinki będą zimniejsze niż serca naszych byłych :D
0
Na Napoli 6, na Monaco 6.50, na Barce 2.10.
16
A ja rzuciłem za piątaka taki kupon:
Real - Napoli 2
City - Monaco 2
PSG - Barca 2
Za 5 złotych 400 do wyjęcia. Trzymajcie kciuki :D
1
Pipita daje Juve prowadzenie. Bodaj pierwszy celny strzał w meczu którejkolwiek z drużyn.
8
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Vidal chyba złamana noga...
0
Fajnie byłoby, jakby Lucho wpuścił Alenę :)
0
6:0! Suarezilla ponownie!
0
Rakieta i mamy manitę, 5:0!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nasz Mesjasz :D
0
2:0!
0
W końcu, mamy to! Suarezilla!
4
Jak ja się cieszę, że Vidal gra coraz więcej :) Gomes ostatnio też nie najgorzej, mam nadzieję, że to nie przypadek i że chłopak zaczyna się rozkręcać.
0
Oglądałem ten film z dziewczyną w domu. Szczerze? Najlepsza była przerwa, którą zrobiliśmy na numerek :D
Dla mnie ten film był żenujący.
2
Może po prostu przestał w końcu trenować po szopach? :D
1
Odrywając Was na chwilę od tematu kibli, stadionów itd...
Jerzy Janowicz pokonał w pierwszym secie Grigora Dimitrova 6:4.
0
Ja widziałem nawet kurs 34, zastanawiałem się, czy nie rzucić piątaka dla beki... I mam teraz ból dupy :D
7
Milan grając w 9-tkę obejmuje prowadzenie w 89 minucie xD
A chwilę wcześniej patrzyłem, kurs na Milan 34... :/
2
A Milan ma jeszcze przed sobą 30 minut meczu z Bologną, które to Milan będzie grać w 9-ciu przeciwko 11-stu. W pierwszej połowie wyleciał Paletta za dwie żółte kartki, a teraz dwie żółte kartki w ciągu 6 minut dostał Kucka.
1
Słucham takiej muzyki i się z tego cieszę. A teraz wybaczcie, ale kot z sosem czosnkowym sam się nie zje :D
Te żałosne klechy śmieszą mnie coraz bardziej.
2
Wow, Iniesta, wow! :D