9

Sugerowałbym, abyś przestał wagarować, wrócił grzecznie na lekcje języka polskiego i nauczył się pisać, stosować znaki interpunkcyjne oraz stosować poprawny szyk zdania.

2

Jeśli chodzi Ci o paszport, to Coutinho ma również portugalski paszport i nie zajmuje miejsca dla zawodników spoza UE. :)

0

To najwidoczniej zmienili zdanie, może na skutek próśb jakiejś większej ilości słuchaczy? Albo się pomylili. Pamiętam w każdym razie, że któryś prowadzący powiedział, że nie będzie możliwe.

Niemniej Twoje szczęście, miłego słuchania życzę! :)

0

Raczej nie. Wczoraj w mailu jakiś słuchacz pytał się, że nagrywał od rana audycję, ale że coś spowodowało kilkugodzinną przerwę w nagrywaniu i czy będzie można jeszcze odsłuchać całość. Redaktor powiedział, że niestety nie.

14

A ja pozwolę sobie przypomnieć o koncercie Queen, z Wembley - za kilka minut na TVP Kultura :)

7

Ech... Ten rok zaczął się tak fajnie, rozpoczętą aplikacją, pracą, kupionym samochodem, związaniem się z dziewczyną od marca. Myślałem, że w końcu zaczęło się układać. I wszystko poszło w... Dziewczyny nie ma, z nieznanych mi przyczyn, a do tego rodzice podjęli decyzję o rozwodzie, a atmosfera w domu jest toksyczna.

Może ten Nowy Rok będzie lepszy, chociaż ciężko uwierzyć... Gorzej już chyba być nie może, prawda?

A Wam wszystkim życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Bądźcie zdrowi, szczęśliwi, pełni miłości i wolni od trosk. Niech omija Was wszelkie zło. Trzymajcie się.

0

Co szczególnie polecasz na dzisiejszą noc?

5

No to ten, Panie i Panowie, w Święta życzę Wam Świąt :)

3

Tiba i 1:0 dla Kolejorza!

0

Jeżeli kogoś interesuje polska koszykówka, to za moment Mistrz Polski, Anwil Włocławek, zmierzy się w Basketball Champions League, na wyjeździe, z Niżnym Nowogród. Transmisja na Eleven.

Obecnie Anwil zajmuje 5 miejsce, przy czym 4 pierwsze premiowane są dalszym awansem, a miejsca 5-6 grą w innym pucharze. Niżny jest tuż przed Anwilem, a więc jest to starcie bezpośrednich rywali. Pierwszy mecz we Włocławku Anwil przegrał 82:93.

Anwil gra ciekawą koszykówkę, całkiem całkiem im idzie i potrafią powalczyć, wiec polecam :)

1

No właśnie ja też wygrałem szalik, ale nie mogę odebrać. A nagrodę Premium, dostęp do końca sezonu na Polsat Sport Premium, mogę odebrać. Dlatego zastanawiałem się, czy tylko ja tak mam.

1

Czy komuś jeszcze nie działa chwilowo GraLiga?

2

Pewnie przemalował samochód w warsztacie i dlatego go zgubili, jak w GTA :D

1

Pewności nie mam, ale prawdopodobnie dlatego, że numer ma zmieniony tylko w lidze. W Lidze Mistrzów był rejestrowany z listy B, a nie z listy A dla zawodników pierwszego zespołu, i dlatego ma stary numer.

3

Hmm... Może Oriol Busquets, skoro jest defensywnym pomocnikiem?

0

Zatrzymuje się, to znaczy? Po prostu się zacina? Wyskakuje komunikat o Crush Dumpie i się zamyka Fm?

Kliknij PPM na FM19 na Steam, wybierz "Właściwości", zakładkę "Pliki lokalne" i "Sprawdź spójność plików".

Ewentualnie spróbuj ominąć tę datę poprzez urlop.

Oczywiście zakładam, że masz oryginał. Jeśli pirata, to nie pomogę, mogą być takie uroki pirackich wersji.

0

Wpadaj w marcu do Włocławka na Anwil - AZS, to na piwo pójdziemy :D

1

Mamed ogłosił zakończenie kariery!

8

Może jednogłośnie bym tego nie ocenił, ale osobiście uważałem, że Narkun był aktywniejszy i po prostu lepszy. I bałem się, że w przypadku braku zdecydowanej wygranej Narkuna dadzą zwycięstwo Mamedowi i zrobią z tego "trylogię".

3

Co zrobił Soldić... Pozamiatał klatkę tym Brazylijczykiem, Brazol latał po całej jej powierzchni.... :D

0

Spokojnie, PSV spuchnie jak Roma :D

0

Hahahaha :D dystans do siebie mam, ale sprostować muszę, bo trochę spudłowałeś - studia niestety już za mną :)

0

Nie polecam prawa. (To tak po to, abyś nie robił mi konkurencji :D )

0

Polecasz któryś z nocnych meczyków do obejrzenia?

0

Po wczorajszych wydarzeniach - Boca.

0

Że kto? :D

0

Ale jest pewna istotna, przynajmniej dla mnie różnica - autobus Boca został zaatakowany przez kibiców River Plate.

A tam był zamach, przy czym nie tyle na podłożu terrorystycznym, co finansowym - sprawca podobno chciał w ten sposób doprowadzić do obniżenia wartości akcji BvB i je kupić, by później sprzedać z zyskiem - w każdym razie dokonała tego, nazwijmy to, osoba postronna.

Zatem w mojej ocenie są to dwie różne sytuacje. I na pewno River Plate powinno boleśnie odczuć konsekwencje zachowania swoich kibiców.

14

Mówcie co chcecie, ale po tym, co zrobiły te kibicujące River zwierzęta... Wait, wróć - nie będę obrażał zwierząt. Po tym, co zrobiło to COŚ, powinien zostać przyznany walkower dla Boca. Chętnie zobaczyłbym w takiej sytuacji kwik i ból dupy tego czegoś od River.

41

Że interesujesz się żoną kolegi :D

0

I walka wieczoru. Oby Wach rozbił tego pozera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?