ponczek
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może coś w stylu "Henrika Larssona"? :P
0
@pat-cym - rozwiązał już kontrakt
0
Drogbę możemy wziąć teraz teoretycznie, bo jest wolnym zawodnikiem, rozwiązał kontrakt z Shanghai Shenhua. :)
0
@TezertMC - 72 minuta - 1:0 dla Osasuny
0
Dzięki niemu zacząłem kibicować FCB. Świetne filmiki. :) Popieram pomysł, żeby go wypożyczyć jak Henry'ego Arsenal. :D
0
Dzięki. Przyda się. :)
0
@Maciek10986 - jesteś pierwszą osobą, która to zauważyła, co widać po komentarzach :D
0
Dobra okazja, żeby mógł "się ograć". :) Mam nadzieję, że Song też zagra.
0
Wie ktoś ja jakim kanale będzie mecz?
0
Przez jakiś czas na angielskiej i hiszpańskiej wikipedii było napisane, że jest zawodnikiem FCB. Ciekawe co z tego będzie. :D
0
http://en.wikipedia.org/wiki/Alex_Song patrzcie na obecny klub :D
0
Da radę :)
0
@Pieńsk - jak można porównywać pomocnika do napastnika, który nawet gra w innej lidze, gdzie jest inny poziom?
0
Nie dojdzie do transferu. Trudno. Mamy dobrze zapowiadającego się Bartrę :)
0
@Tekken - http://i.imgur.com/mlZGO.jpg haha :D
0
Ciekawe kiedy go zobaczymy i ile w jakiej będzie formie. Po takiej kontuzji na pewno nie będzie mu łatwo. Z drugiej strony on ma już 31 lat, 3/4 lata i koniec. :/
0
Dobra robota :)
0
Piękny mecz jak na razie. Mam nadzieję, że w następnej połowie Affelay strzeli - należy mu się bramka. :)
0
@pique941 - http://www.podstadionem.pl/Sklep-FC-Barcelona#utm_source=fcbarca&utm_medium=text&utm_campaign=menulink
0
W jakim języku jest skrót? :)
0
Ma ktoś film, w jaki sposób to się stało? :]
0
@Gaspar - byłeś kilka sekund szybszy :p
0
"Po strzale Alexisa, piłkę odbił Adler, a Deulofeu nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce." Mi się wydaje, że po strzale Affelaya. :)
0
Mam nadzieję, że przed meczem z PSG i United też będą takie informacje. :)
@barcelonkaforever - ja bardzo podobnie :D
0
Dobry transfer :)
0
Będzie w TVP?
0
Chciałbym taki mecz w Polsce. :D
0
i bardzo dobrze :)
0
Mam nadzieję, że w następnych meczach Hiszpanii zobaczę Pedro albo Llorente.