0

Może coś w stylu "Henrika Larssona"? :P

0

@pat-cym - rozwiązał już kontrakt

0

Drogbę możemy wziąć teraz teoretycznie, bo jest wolnym zawodnikiem, rozwiązał kontrakt z Shanghai Shenhua. :)

0

@TezertMC - 72 minuta - 1:0 dla Osasuny

0

Dzięki niemu zacząłem kibicować FCB. Świetne filmiki. :) Popieram pomysł, żeby go wypożyczyć jak Henry'ego Arsenal. :D

0

Dzięki. Przyda się. :)

0

@Maciek10986 - jesteś pierwszą osobą, która to zauważyła, co widać po komentarzach :D

0

Dobra okazja, żeby mógł "się ograć". :) Mam nadzieję, że Song też zagra.

0

Wie ktoś ja jakim kanale będzie mecz?

0

Przez jakiś czas na angielskiej i hiszpańskiej wikipedii było napisane, że jest zawodnikiem FCB. Ciekawe co z tego będzie. :D

0

http://en.wikipedia.org/wiki/Alex_Song patrzcie na obecny klub :D

0

Da radę :)

0

@Pieńsk - jak można porównywać pomocnika do napastnika, który nawet gra w innej lidze, gdzie jest inny poziom?

0

Nie dojdzie do transferu. Trudno. Mamy dobrze zapowiadającego się Bartrę :)

0

@Tekken - http://i.imgur.com/mlZGO.jpg haha :D

0

Ciekawe kiedy go zobaczymy i ile w jakiej będzie formie. Po takiej kontuzji na pewno nie będzie mu łatwo. Z drugiej strony on ma już 31 lat, 3/4 lata i koniec. :/

0

Dobra robota :)

0

Piękny mecz jak na razie. Mam nadzieję, że w następnej połowie Affelay strzeli - należy mu się bramka. :)

0

W jakim języku jest skrót? :)

0

Ma ktoś film, w jaki sposób to się stało? :]

0

@Gaspar - byłeś kilka sekund szybszy :p

0

"Po strzale Alexisa, piłkę odbił Adler, a Deulofeu nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce." Mi się wydaje, że po strzale Affelaya. :)

0

Mam nadzieję, że przed meczem z PSG i United też będą takie informacje. :)
@barcelonkaforever - ja bardzo podobnie :D

0

Dobry transfer :)

0

Będzie w TVP?

0

Chciałbym taki mecz w Polsce. :D

0

i bardzo dobrze :)

0

Mam nadzieję, że w następnych meczach Hiszpanii zobaczę Pedro albo Llorente.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?