ponczek
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli chce grać - musi odejść z klubu.
0
Z ekonomicznego punktu widzenia to będzie kompletny bezsens. Poza tym, skoro oznajmił, że chce odejść - niech odejdzie, nie ma po co go trzymać na siłę.
0
Mam nadzieję, że Song dostanie i będzie dostawał więcej minut. Do końca sezonu niech gra jak najwięcej. Możemy spróbować zagrać dwoma DP. Jeśli kupimy stopera, to ja bym był za tym, żeby odszedł Mascherano i wtedy będziemy mieli 4 nominalnych środkowych obronców (Pique, Puyol, Bartra i "nowy"). Inaczej to Bartra nie będzie dostawał zbyt wielu szans na grę.
0
Szczerze mówiąc, to nie wierzę w to, że Juventus chce kupić kolejnego napastnika. Mają Giovinco, Vucinicia, Matriego, Anelkę, Quagliarellę i jeszcze dojdzie do nich Llorente.
0
@yoyo8412 - też może być. A Barta wejdzie np pod koniec drugiej połowy, jeśli wynik będzie dla nas korzystny. :)
0
Valdes
Alves Bartra Pique Alba
Busquets
Xavi Iniesta
Alexis Fabrgas Villa
0
@maciex1995 - Pedro nie jest katalończykiem, tylko kanaryjczykiem. :)
0
A moim zdaniem bardzo ładne i pomysłowe.
0
Za Alexa zagra Sakho. Za Motte, który w pierszym meczu też nie grał zagra prawdopodobnie Verratti . To nic w porównaniu do naszych problemów w obronie. :)
0
Może teraz będzie lepiej grał...
0
Skład pół-rezerwowy. Niech najważniejsi zawodnicy odpoczną przed PSG, ale też nie wystawiajmy samych rezerw.
0
@v3go - z przykrością muszę stwierdzić, że przereklamowany jest Pique. :/ Transfermarkt wycenia do na 36 milionów. Przy takiej grze, jak w obecnym sezonie z pewnością nie jest wart takiej sumy. Luiz lepszy od Kompanego? Polecam mecz Brazylia vs Włochy lub Chelsea vs Atletico. Obrońcy robili go jak "młodego" na orliku. :)
0
Thiago Silva ma 29 lat, po za tym na pewno PSG go nie odda za mniej niż 40 milionów. Nasz zarząd na pewno tyle nie wyda. Ja chciałbym Kompanego albo Vertongena. Ściągnięcie tego pierwszego jest moim zdaniem bardzo trudne, może nawet niemożliwe. Vertongen spisuje się w tym sezonie w Tottenhamie znakomicie. Poza świetną grą defensywną, potrafi wyprowadzać piłkę i strzelać bramki. W tym sezonie ma 9 bramek (dla porównania Alexis na 5 :P).
0
Jestem zdecydowanie za. Chciałbym go zobaczyć w naszych barwach. David Luiz odpada. Wdzieliście jego mecze? On jest moim zdaniem bardzo przeceniony. Np W meczu Brazylia - Włochy robili z nim co chcieli, podobnie jak w Superpucharze Europy z Atletico. Jest moim zdaniem mało zwrotny. Jeśli nie uda się sprowadzić Kompany'ego ani Thiago Silvy, chciałbym u nas zobaczyć Vertonghen'a. Szybki, silny, dobrze gra głową (9 bramek w tym sezonie), może też grać na lewej obronie. Poza tym jest wychowankiem Ajaxu, więc powinien się u nas sprawdzić.
0
Jak dla mnie kompletna przesada. :)
0
Adriano też może grać na prawej obronie, ale nominalnie jest lewym obrońcą.
0
@Armandi - ciężko by było moim zdaniem. Planas jest lewym obrońcą. Na lewą obronę mamy poza Albą, jeszcze Adriano i Abidala, który lada moment też będzie mógł grać (mam nadzieję). Planas byłby trzeci (a w sumie nawet czwarty) w kolejce. Na prawej obronie jest trochę łatwiej o grę, bo poza Alvesem, drugi w kolejce jest właśnie Montoya.
0
Skład Mundo Deportivo mi się bardzo podoba. Messi jeszcze moim zdaniem powinien odpocząć przed PSG, bo grał w Boliwii na takiej wysokości. :)
0
* tamten link nie działa, więc poprawiam http://i.imgur.com/tSr8Pr4.png
0
http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-snc7/c0.0.403.403/p403x403/598488_10151269817273326_1279647630_n.png No nieźle, ten Georgios Spanoudakis nie ma jeszcze nawet 15 lat, a jest taki wysoki. Może będzie z niego drugi Pique. :)
0
Moim faworytem jest Vertonghen. Szybki, dobrze gra głową, solidny w obronie, potrafi też wyprowadzać piłkę i nie jest w sumie taki drogi jak np Hummels. Poza tym jest wychowankiem Ajaxu, więc się powinien zaadaptować.
0
Oby w tym meczu zagrali Bartra i Montoya. Idealny moment. Nie należy obciążać naszych głównych obrońców przed meczem z PSG.
0
@ EL Polaco - Kerrison i Neymar to jednak moim zdaniem zupełnie inna klasa :)
0
@Chudini - Aguero jest wyłączony z gry z powodu kontuzji, ma wrócić chyba na początku kwietnia :)
0
O tak! Jeśli Villa odejdzie to Aguero będzie najlepszym rozwiązaniem. Ograny w La Liga, świetnie współpracuje z Messim, szybki, ma świetną kontrolę nad piłką i jest bramkostrzelny. Jeszcze za czasów jego gry w Atletico, chciałem, żeby trafił kiedyś do nas.
0
Jeśli już Villa ma odejść, to godnym następcą (ogranym w lidzie hiszpańskiej, dobrze współpracującym z Messim) byłby Kun Aguero, a nie Neymar. Neymar za taką kwotę, której oczekuje Santos to wielka niewiadoma, może się okazać strzałem w dziesiątkę albo wielkim niewypałem.
0
A no faktycznie, zapomniałem :D
0
@Stelios23 - a ja liczę na Bartrę z Deportivo :)
0
Ja bym chciał Aguero, jako następcę El Guaje.
0
Dobra robota :)