0

Mam nadzieję, że dotrzyma obietnicy i sprowadzi stopera. Nam nie potrzeba młodego stopera, tylko doświadczonego, ogranego w Europie. Mamy Bartrę, który ma spory potencjał. Pique nie jest szefem obrony, dużo lepiej gra u boku kogoś doświadczonego. Zobaczcie sobie ile bramek traci reprezentacia Hiszpanii na przykład. :) Thiago Silva to w tym momencie najpewniejsza opcja, ale mała szansa, że PSG go odda za jakiekolwiek pieniądze. Mam nadzieję, że nie trafi do nas żaden wynalazek typu Mathieu czy Rami.

0

Szkoda, że kolejny raz go wypożyczają. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłaby sprzedaż z opcją pierwokupu.

0

A ja widzę jeszcze Vertonghena.

0

To nie piłkarz na miarę Barcelony, póki co.

0

Nie taka prosta sprawa. On ma kontrakt do 2014 roku. Zerwanie umowy z tego co wiem nie jest wcale darmowe.

0

Skoro w PSG nie łapie się to wyjściowej 11, to tym bardziej nie łapałby się u nas.

0

Transfer był ustalony przed turniejem. Po Pucharze Konfederacji oficjalnie ogłosili.

0

Nie :)

0

Na Camp Nou ma już pewnie wyrobioną kartę kibica i dostaje regularne zniżki na popcorn. :)

0

Szkoda, że nie udało się więcej wyciągnąć, ale w sumie nie ma się co dziwić. On przez cały sezon zagrał 184 minut. Zawsze coś...

0

Zaczynam się bać, że w takim razie nie sprowadzimy nikogo. Tito mówił, że chce tylko Silvę. Myślę, że pieniądze nasz zarząd by dał radę wyłożyć, jeśli Thiago Alcantara by odszedł (a na razie wszystko na to wskazuje :/). Wszystko by zależało od zarządu PSG i samego zawodnika. Na pewno u nas nie zarabiałby tyle ile w stolicy Francji. Z tych topowych graczy Hummels, Kompany na pewno odpadają. Roma tego całego Marquinhosa raczej też nie odda. Żaden David Luiz, Rami, Agger czy Marquinhos moim zdaniem nie byliby antidotum na naszą grę w obornie. Moim faworytem dalej jest Vertonghen. Można było go spokojnie wyciągnąć rok temu, ale teraz jest "po ptokach". Poza tym nasz zarząd z tego co wiem nie jest nim zainteresowany. Ciekawe co z tego będzie. :)

0

Tito - pachołek Rosella na pewno tego nie zrobi. :/

0

Moim zdaniem najlepszy jak na razie z tej serii. Będą kolejne, czy to już koniec serii? :)

0

Jakiś czas temu dyrektor sportowy Monaco zaprzeczył zainteresowanie Valdesem.

0

Czyli nie dostał żadnych ofert i przejdzie do jakiegoś egzotycznego klubu w 2014 roku za darmo. :)

0

Jeszcze nikogo nie sprzedali :)

0

Chyba o 17. :)

0

Nie ma miejsca w wyjściowej 11. Chce grać więcej. Sam zawodnik mówił o odejściu.

0

Tak. Masz od niego pozdrowienia.

0

Sakho chce odejść z PSG. Może on? :)

0

Nawet z takim atakiem, bez obrony nie zdziałają nic.

0

Zwykle składy z gazet potwierdzają się ze składem, który poda Tito. :)

0

Song, Thiago, Tello, Bartra - oni mają zagrać!

0

Nie będzie drugim Pele, bo Pele nigdy nie zagrał w Europie. :)

0

Ja się boję, że nam go może Borussia Dortmund "sprzątnąć". Będą szukali niedługo następcy Weidenfellera moim zdaniem.

0

Ja myślę, że gdyby miał wybór - wybrałby nas. Wiele razy podkreślał chęć gry w Barcelonie i nie zaprzeczał, że to może się kiedyś zdarzyć.

0

Mam cichą nadzieję, że Neymar do nas nie trafi. Nie potrzebujemy kota w worku. Jeśli już to potrzeba nam kogoś sprawdzonego, ogranego w Europie. Aguero wcale nie bylby droższy od Neymara (wg tego co Santos oferuje).

0

Na miejscu Thiago na pewno chciałbym zmienić klub, ale nie na Real. To to Tito wyprawia to już kompletne przegięcie. Ciekawe jak to się wszystko skończy. :)

0

Dziwi mnie, że Tito w ogóle nie dostrzega Vertonghena...

0

Jeśli to prawda i zamierza zrobić stopera z Adriano, to zwątpię w nasz zarząd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?