ponczek
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie tylko Mascherano, bo też wina Alvesa i Alby/Adriano.
0
Jak zagra Mascherano to bardziej my przegramy niż Real wygra. :)
0
Ma ktos jakiegos dobrego sopcasta?
0
Założę się, że Fabs jest oszczędzany na GD. :)
0
Bartra nie sądzę ze względu na presję.
0
Ciekawe czy Bartra jeszcze zagra w tym sezonie nie z powodu kontuzji któregoś z obrońców i nie w meczu o pietruszkę. Skoro z Milanem nie zagra, to z Realem nie ma co nawet liczyć.
0
Fabregas jest pewnie oszczędzany na GD. Tak w sumie mi się wydaje.
0
Jeszcze tylko Song za Busiego. Trzeba go oszczędzać przed GD. Grał kilka meczy z rzędu i był jeszcze na reprze.
0
Jeśli zagrają Mascharano, Busquets i Iniesta to ja nie mam pytań. Ciekawe kto by zagrał na środku obrony, gdyby Mascherano nie był Argentyńczykiem. :)
0
Na pewno coś się wymyśli, od czego jest internet. :)
0
Ciekawe kto zagra obok Pique. Ja bym chciał, żeby Bartra zagrał.
0
Myślicie, że Marc zagra z Milanem? Z Realem to ja bym go mimo wszystkie nie wystawił od razu ze względu na presję.
0
Dzisiaj Bartra zagrał praktycznie bezbłędnie. Ciekawe czy zagra z Milanem. :)
0
Nie mam żadnych wątpliwości - Song odejdzie po tym sezonie. On prawie w ogóle nie gra, a zdecydowanie na to zasługuje. Szkoda.
0
Jak Alves odejdzie do innego zespołu (myślę, że za sezon/dwa) i dodatkowo kupimy ŚO, to czemu nie. :)
0
Zera im się pomyliły :)
0
Klauzula 50 milionów :/
0
Oby do tego transferu doszło. Świetny, perspektywiczny zawodnik za niewielkie pieniądze.
0
Skąd masz te doniesienia? Ciekawe. :D
0
Trzeba, żeby Pique musiał walczyć o miejsce w składzie. Bo w tej chwili, w jekiej by nie był formie i tak ma zapewnione miejsce w składzie.
0
Oby to nie była plotka z tą umową.
0
Zobaczymy ile Puyol wytrzyma i na jakim poziomie będzie grał. Ciekawe czy po powrocie Mascherano będzie grał, a Bartra znów na trybunach. Ja mam nadzieję, że tak nie będzie, ale Masche jest argentyńczykiem. :)
0
"Gerard jest jednym z najlepszych stoperów na świecie."
Spadłem z krzesła, ale z drugiej strony nic dziwnego, że trener wypowiada się pozytywnie o swoim zawodniku. :)
0
Ciekawe czy będzie regularnie grał przy takiej formie. Mascherano jest argentyńczykiem i to na pewno mu pomaga. :)
0
Cieszy mnie świetny występ Bartry. Ja go osobiście nigdy nie skreślałem. Do meczu z Bayernem większość z was się wkurzała, że Bartra nie dostaje wielu szans. Po dwumeczu 3/4 z was chciało go sprzedawać. Śmieszne. :)
0
Chciałbym zobaczyć Xaviego w duecie z Roberto. Jeśli dzisiaj w obronie znowu zagrają Pique i Mascherano, to mam nadzieję, że Bartra zagra z Almerią chociaż.
0
Też tak mi się wydaje. Powinien dużo częściej grać. Z takimi rywalami jak np Celtic, wolałbym Songa niż Busquetsa.
0
Poszukaj na rojadirecta forum, albo allgoals. Powinno być. :)
0
Nie oglądałem całej drugiej połowy. Powie mi ktoś jakie były zmiany zawodników?
0
"Natomiast transfer stopera przed rundą wiosenną wydaje się być pewny." Przed letnim okienkiem Rosół też tak mówił, a co wyszło - wszyscy wiemy.