ponczek
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grając tyle co teraz się zwyczajnie zmarnuje. Pewnie w lecie odejdzie definitywnie.
0
https://pbs.twimg.com/media/BOqcpc8CQAAOjx_.jpg :))
0
Ciekawe co będzie dalej z Bartrą. Pokazał się ze świetnej strony w lidze i w LM z Celticiem. Dalej popełnia błędy jak np we wczorajszym meczu. Ciekawe czy z biegiem czasu będzie podstawowym graczem.
0
Wszystko. :)
0
Arsenalowi moim zdaniem ter Stegen jest zbędny, bo Wojtek spisuje się dobrze. Mają bramkarza na lata. Myślę, że ter Stegen wolałby Barcę od Juve.
0
A mi się coś obiło o uszy, że ma kontrakt do 2015.
0
Wiadomo to już od dawna. Ten news niczego nie wnosi. Czekam na oficjalkę. :)
0
Moim zdaniem nie ma co nawet liczyć. Zarząd prawie nigdy ni robi transferów w zimie.
0
Źródło?
0
http://olemagazyn.pl/swiatelko-w-walenckim-tunelu/
Może Valencia wróci do walki o top 3? :)
0
Od dawna wiadomo, że albo on albo młody Niemiec. :)
0
Najpierw musi grać. :)
0
Podesłałby ktoś link do artykułu z ocenami ostatniego meczu ligowego? Nigdzie nie mogę tego znaleźć. Z góry dzięki.
0
Bartra i Montoya grali w sobotę z Villareal'em. Może są szykowani na Getafe? Nie miałbym nic przeciwko temu, ale nie wiadomo co Tata szykuje.
0
Bartra grał ostatnio w lidze, więc ten mecz moim zdaniem opuści, ale zagra z Getafe. :)
0
Jak jedziesz wzdłuż stadionu Cracovii przy błoniach, to tam widziałem taki sklep.
0
Jak myślicie, kto zagra w obronie i w ataku?
0
Nie jestem zdziwiony. :)
0
A w TVP i tak będzie Borussia - Zenit. :)
0
Szansa dla Tello.
0
Mam nadzieję, że Celtic pokaże swoje atuty przy stałych fragmentach gry i wygra ten mecz. Może Tatuś pójdzie po rozum do głowy i Bartra będzie chociaż na ławcę, zamiast dziadziusia Puyola. Będę niesamowicie zdziwiony, jeśli przedłuży kontrakt, serio.
0
Ja jestem zdecydowanie na tak. Przyda się zawodnik, który mógłby zastąpić Messiego (Cesc w ataku się marnuje po prostu) i grać w mniej ważnych meczach. Dałby dużo przy stałych fragmentach. I to za taką sumę.
0
Z tym, że niedrogi to faktycznie przesadziłem. No, ale 30 milionów, a 50 to jednak różnica. :)
0
Niedrogi w porównaniu do np Mangali i Thiago Silvy. Orientuje się ktoś jaką ma dokładnie klauzulę?
0
Już "po ptokach". W letnim okienku zmienił klub, w którym teraz mu się wiedzie, jest podstawowym zawodnikiem, który aspiruje do gry na mundialu. Trzeba było działać wcześniej...
0
Inigo Martinez - młody, niedrogi, ograny w lidze, grał z Bartrą w reprezentacji u-21.
0
A obrońcę trzeba kupić, żeby Bartra miał z kim grać.
0
Przydałby się napastnik, pełniący rolę Larssona, który by zastępował Messiego i wchodził na końcówki meczy. Ja bym chciał Klosego. Na zakończenie wspaniałej kariery na pewno by się nie obraził. :P
0
Po co nam Aguero? Mamy już zawodników o podobnej charakterystyce.
0
To było porównanie tylko. :)