0

Grając tyle co teraz się zwyczajnie zmarnuje. Pewnie w lecie odejdzie definitywnie.

0

Ciekawe co będzie dalej z Bartrą. Pokazał się ze świetnej strony w lidze i w LM z Celticiem. Dalej popełnia błędy jak np we wczorajszym meczu. Ciekawe czy z biegiem czasu będzie podstawowym graczem.

0

Wszystko. :)

0

Arsenalowi moim zdaniem ter Stegen jest zbędny, bo Wojtek spisuje się dobrze. Mają bramkarza na lata. Myślę, że ter Stegen wolałby Barcę od Juve.

0

A mi się coś obiło o uszy, że ma kontrakt do 2015.

0

Wiadomo to już od dawna. Ten news niczego nie wnosi. Czekam na oficjalkę. :)

0

Moim zdaniem nie ma co nawet liczyć. Zarząd prawie nigdy ni robi transferów w zimie.

0

Źródło?

0

http://olemagazyn.pl/swiatelko-w-walenckim-tunelu/
Może Valencia wróci do walki o top 3? :)

0

Od dawna wiadomo, że albo on albo młody Niemiec. :)

0

Najpierw musi grać. :)

0

Podesłałby ktoś link do artykułu z ocenami ostatniego meczu ligowego? Nigdzie nie mogę tego znaleźć. Z góry dzięki.

0

Bartra i Montoya grali w sobotę z Villareal'em. Może są szykowani na Getafe? Nie miałbym nic przeciwko temu, ale nie wiadomo co Tata szykuje.

0

Bartra grał ostatnio w lidze, więc ten mecz moim zdaniem opuści, ale zagra z Getafe. :)

0

Jak jedziesz wzdłuż stadionu Cracovii przy błoniach, to tam widziałem taki sklep.

0

Jak myślicie, kto zagra w obronie i w ataku?

0

Nie jestem zdziwiony. :)

0

A w TVP i tak będzie Borussia - Zenit. :)

0

Szansa dla Tello.

0

Mam nadzieję, że Celtic pokaże swoje atuty przy stałych fragmentach gry i wygra ten mecz. Może Tatuś pójdzie po rozum do głowy i Bartra będzie chociaż na ławcę, zamiast dziadziusia Puyola. Będę niesamowicie zdziwiony, jeśli przedłuży kontrakt, serio.

0

Ja jestem zdecydowanie na tak. Przyda się zawodnik, który mógłby zastąpić Messiego (Cesc w ataku się marnuje po prostu) i grać w mniej ważnych meczach. Dałby dużo przy stałych fragmentach. I to za taką sumę.

0

Z tym, że niedrogi to faktycznie przesadziłem. No, ale 30 milionów, a 50 to jednak różnica. :)

0

Niedrogi w porównaniu do np Mangali i Thiago Silvy. Orientuje się ktoś jaką ma dokładnie klauzulę?

0

Już "po ptokach". W letnim okienku zmienił klub, w którym teraz mu się wiedzie, jest podstawowym zawodnikiem, który aspiruje do gry na mundialu. Trzeba było działać wcześniej...

0

Inigo Martinez - młody, niedrogi, ograny w lidze, grał z Bartrą w reprezentacji u-21.

0

A obrońcę trzeba kupić, żeby Bartra miał z kim grać.

0

Przydałby się napastnik, pełniący rolę Larssona, który by zastępował Messiego i wchodził na końcówki meczy. Ja bym chciał Klosego. Na zakończenie wspaniałej kariery na pewno by się nie obraził. :P

0

Po co nam Aguero? Mamy już zawodników o podobnej charakterystyce.

0

To było porównanie tylko. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?