5

A ja wolę na obronę.

0

1. Kontrakt do przyszłego roku.
2. Ma 31 lat.
3. On ponad dwóch sezonów gra fatalnie w obronie, ale z przebłyskami w ataku.

A Laporte ma klauzulę jaką ma. Bilbao go taniej nie odda, bo taką mają politykę transferową. :)

0

Wydrukują ofertę, złożą w kulkę i wrzucą do kosza. :D

4

Za taką kwotę nie ma szans. Chyba, że dorzucą jakiegoś zawodnika w rozliczeniu np Pedro.

11

Podobno Mangala też już w City. Słuchając wszystkich mediów pół Europy jest już w City.

0

Dokładnie, nic ująć.

0

Forum graficzne, które już nie istnieje. Był tam koleś z takim samym nickiem i też miewał na avatarze Corleone. :)

0

O to mi własnie chodziło. Zeby na prawej obronie był ktoś bardziej defensywny niż Alba. BTW Czy ty nie jesteś z artifice? :)

0

25 chyba

4

"Zubizarreta poinformował, że przebudowa drużyny przed przyszłym sezonem nie będzie postępować szybko. Po zakontraktowaniu nowego trenera i przybyciu ter Stegena nadszedł czas na małą przerwę."
Zubi się zmęczył pracą i kolejny transfer za 2 lata widocznie. :D

0

Ja jestem za wymianą z dopłatą za Marquinhosa i żeby grał na prawej obronie. Może być naszym nowym Abidalem.

0

Z dwójki Benatia Laporte obaj zawodnicy są mile widziani. Jeśli którykolwiek trafi do nas, będę zadowolony.

0

Już lepiej Benatię albo Laporte ściągnąć. Ten farcistołek do PSG trafił za ponad 30 milionów, a teraz będą chcieli pewnie jeszcze więcej.

0

Chciałbym bezpośredniego meczy Brazylia - Hiszpania, w której Costa zdobyłby gola. Bezcenne.

0

Super byłoby kogoś z tej trójki zobaczyć u nas.

0

W sumie co się dziwić. Nasza reprezentacja nie ma żadnych perspektyw, to w sumie nie tylko o pieniądze chodzi.

1

Jesus Navas

1

Bo go nie powołali. :D

2

Depardieu

0

W najbliższym nie.

0

To juz od dawna wiadomo, ale to od zarządu zależy ile wyłożą.

0

Ta klauzula pozwala na kupno Fontasa za milion euro. Co ty mistrzu opowiadasz, że 15-20mln?

0

W tym sezonie na ten kontrakt nie zasłużył. Oby po Mundialu wrócił do swojej normalnej dyspozycji.

0

Mógłby sobie darować tych wypowiedzi, żeby się bardziej nie zbłaźnić.

1

Marc za Javiera i git. :)

0

"Jak donosi Daily Mail, Argentyńczyk może wrócić do Liverpoolu." ". Liverpool nie jest jednak jedynym zespołem zainteresowanym ściągnięciem Mascherano." Wspaniale.

0

Po dwóch asystach graczy Realu, Celta zdobyła dwie bramki.

4

Już lepiej Mirandę za 20. Co z tego, że ma 30 lat, jak jest prawdziwym pewniakiem w obronie, a nie celebrytą.

0

Nie, na bazarze za 30zł to nie oryginał, jeśli o to chodzi. Tak łatwo też nie podrobisz. :D

0

Nie sposób zrozumieć zarządu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?