ponczek
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
A ja wolę na obronę.
0
1. Kontrakt do przyszłego roku.
2. Ma 31 lat.
3. On ponad dwóch sezonów gra fatalnie w obronie, ale z przebłyskami w ataku.
A Laporte ma klauzulę jaką ma. Bilbao go taniej nie odda, bo taką mają politykę transferową. :)
0
Wydrukują ofertę, złożą w kulkę i wrzucą do kosza. :D
4
Za taką kwotę nie ma szans. Chyba, że dorzucą jakiegoś zawodnika w rozliczeniu np Pedro.
11
Podobno Mangala też już w City. Słuchając wszystkich mediów pół Europy jest już w City.
0
Dokładnie, nic ująć.
0
Forum graficzne, które już nie istnieje. Był tam koleś z takim samym nickiem i też miewał na avatarze Corleone. :)
0
O to mi własnie chodziło. Zeby na prawej obronie był ktoś bardziej defensywny niż Alba. BTW Czy ty nie jesteś z artifice? :)
0
25 chyba
4
"Zubizarreta poinformował, że przebudowa drużyny przed przyszłym sezonem nie będzie postępować szybko. Po zakontraktowaniu nowego trenera i przybyciu ter Stegena nadszedł czas na małą przerwę."
Zubi się zmęczył pracą i kolejny transfer za 2 lata widocznie. :D
0
Ja jestem za wymianą z dopłatą za Marquinhosa i żeby grał na prawej obronie. Może być naszym nowym Abidalem.
0
Z dwójki Benatia Laporte obaj zawodnicy są mile widziani. Jeśli którykolwiek trafi do nas, będę zadowolony.
0
Już lepiej Benatię albo Laporte ściągnąć. Ten farcistołek do PSG trafił za ponad 30 milionów, a teraz będą chcieli pewnie jeszcze więcej.
0
Chciałbym bezpośredniego meczy Brazylia - Hiszpania, w której Costa zdobyłby gola. Bezcenne.
0
Super byłoby kogoś z tej trójki zobaczyć u nas.
0
W sumie co się dziwić. Nasza reprezentacja nie ma żadnych perspektyw, to w sumie nie tylko o pieniądze chodzi.
1
Jesus Navas
1
Bo go nie powołali. :D
2
Depardieu
0
W najbliższym nie.
0
To juz od dawna wiadomo, ale to od zarządu zależy ile wyłożą.
0
Ta klauzula pozwala na kupno Fontasa za milion euro. Co ty mistrzu opowiadasz, że 15-20mln?
0
W tym sezonie na ten kontrakt nie zasłużył. Oby po Mundialu wrócił do swojej normalnej dyspozycji.
0
Mógłby sobie darować tych wypowiedzi, żeby się bardziej nie zbłaźnić.
1
Marc za Javiera i git. :)
0
"Jak donosi Daily Mail, Argentyńczyk może wrócić do Liverpoolu." ". Liverpool nie jest jednak jedynym zespołem zainteresowanym ściągnięciem Mascherano." Wspaniale.
0
Po dwóch asystach graczy Realu, Celta zdobyła dwie bramki.
4
Już lepiej Mirandę za 20. Co z tego, że ma 30 lat, jak jest prawdziwym pewniakiem w obronie, a nie celebrytą.
0
Nie, na bazarze za 30zł to nie oryginał, jeśli o to chodzi. Tak łatwo też nie podrobisz. :D
0
Nie sposób zrozumieć zarządu.