ponczek
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli mamy wydać 20 milionów, lepiej Vertonghena. Może nie jest bezbłędny, ale zna styl gry (grał w Ajaksie), jest świetny technicznie i silny. Na pewno lepszy niż Mathieu i młodszy o 4 lata.
0
Ale kilka lat temu dawał duuużo więcej w defensywie. :)
0
Oczywiście, że nie. Ale gdybym był Alexisem, wolałbym w innym zespole być podstawowym graczem, niż cieniem Suareza w Barcelonie. :)
0
Nie mówiłem tego konkretnie do Ciebie, tylko ogólnie do ludzi, którzy za każdym razem hejtują Pedro. :)
26
Kupić tak ofensywnego zawodnika i wystawiać go na prawą obronę jest jak kupić Ferrari i jeździć nim tylko po ziemniaki...
10
Jeżeli Alexis ma siedzieć na ławce, niech lepiej odejdzie. Szkoda jego talentu.
6
Kiedy zrozumiecie, że nie znajdzie się lepszego rezerwowego. Tzn wiadomo, że tam Suarez czy Aguero pod każdym względem są od niego lepsi, ale żaden z nich nie pogodziłby się z rolą rezerwowego. Moim zdaniem z tego powodu powinien zostać.
0
26 lat
4
Stary, Rakitić urodził się i wychował w Szwajcarii, w niemieckojęzycznym kantonie. Potem dodatkowo grał w Schalke. Dla niego niemiecki to poza chorwackim język ojczysty. Widziałem z nim kilka wywiadów po niemiecku. Poza tym zna też biegle hiszpański. :)
0
A co z Messim?
0
I tak lepszy niż "Matje"
14
A Vertonghen? Świetny technicznie, silny i szybki. Grał w Ajaxie, więc powinien sobie łatwo poradzić z naszym stylem. Dodatkowo Spurs nie zagrają w LM w nadchodzącym sezonie.
0
Zgadzam się z tobą, ale chyba nie sugerujesz, że mógłby on do nas trafić? :) Byly zawodnik RM przecież.
0
Bo można za taką cenę postarać się o kogoś lepszego. Jako solidny rezerwowy w razie gdy ktoś z duetu Bartra-Pique nie będzie mógł grać - ok, ale na pewno nie za 20 milionów.
0
David Villa - mistrz świata, mistrz Europy, zwycięzca LM itp itp (3 mln). Mathieu - 20 mln. Podobno Atletico puści Mirandę za taką samą kwotę. A Francuz grał jeszcze nie tak dawno jako lewy obrońca. Brawo Zubi... Może transfer Claudio Bravo został dopięty, żeby przy nazwisku Zubiego pojawiło sie to słowo. :)
1
A obrońcy dalej nie kupili.
1
Pewnie rozwiąże kontrakt i za darmo. Taki mamy zarząd.
1
I myślę, że mimo to nie wprowadzi żadnych zmian.
1
Wcale
0
A są jakieś bardziej dokładne informacje nt transferu na OT?
0
Skoro z Mangali zrezygnowali, trzeba działać.
0
Bez jaj, że on kosztuje tyle co ter Stegen, skoro ma być rezerwowym. A z Dos Santosem powinni coś zrobić, bo nie może być tak, że siedzi na trybunach i pobiera tylko za to pensję.
0
Korzystać z okazji i wyłowić Mangalę.
0
Niestety ciężko się nie zgodzić. :/
0
Ile on miał lat?
0
Fajny nick :)
0
Ciężko mi uwierzyć w ten transfer. Nie po to sam dopłacał do swojego transferu. Poza tym był najlepszym pomocnikiem pierwszej części sezonu...
0
I gra. W reprezentacji.
0
To trzeba próbować Mangalę.
0
Zgoda, ale trzeba też następcy Alvesa i Puyola.