0

Jeśli mamy wydać 20 milionów, lepiej Vertonghena. Może nie jest bezbłędny, ale zna styl gry (grał w Ajaksie), jest świetny technicznie i silny. Na pewno lepszy niż Mathieu i młodszy o 4 lata.

0

Ale kilka lat temu dawał duuużo więcej w defensywie. :)

0

Oczywiście, że nie. Ale gdybym był Alexisem, wolałbym w innym zespole być podstawowym graczem, niż cieniem Suareza w Barcelonie. :)

0

Nie mówiłem tego konkretnie do Ciebie, tylko ogólnie do ludzi, którzy za każdym razem hejtują Pedro. :)

26

Kupić tak ofensywnego zawodnika i wystawiać go na prawą obronę jest jak kupić Ferrari i jeździć nim tylko po ziemniaki...

10

Jeżeli Alexis ma siedzieć na ławce, niech lepiej odejdzie. Szkoda jego talentu.

6

Kiedy zrozumiecie, że nie znajdzie się lepszego rezerwowego. Tzn wiadomo, że tam Suarez czy Aguero pod każdym względem są od niego lepsi, ale żaden z nich nie pogodziłby się z rolą rezerwowego. Moim zdaniem z tego powodu powinien zostać.

0

26 lat

4

Stary, Rakitić urodził się i wychował w Szwajcarii, w niemieckojęzycznym kantonie. Potem dodatkowo grał w Schalke. Dla niego niemiecki to poza chorwackim język ojczysty. Widziałem z nim kilka wywiadów po niemiecku. Poza tym zna też biegle hiszpański. :)

0

A co z Messim?

0

I tak lepszy niż "Matje"

14

A Vertonghen? Świetny technicznie, silny i szybki. Grał w Ajaxie, więc powinien sobie łatwo poradzić z naszym stylem. Dodatkowo Spurs nie zagrają w LM w nadchodzącym sezonie.

0

Zgadzam się z tobą, ale chyba nie sugerujesz, że mógłby on do nas trafić? :) Byly zawodnik RM przecież.

0

Bo można za taką cenę postarać się o kogoś lepszego. Jako solidny rezerwowy w razie gdy ktoś z duetu Bartra-Pique nie będzie mógł grać - ok, ale na pewno nie za 20 milionów.

0

David Villa - mistrz świata, mistrz Europy, zwycięzca LM itp itp (3 mln). Mathieu - 20 mln. Podobno Atletico puści Mirandę za taką samą kwotę. A Francuz grał jeszcze nie tak dawno jako lewy obrońca. Brawo Zubi... Może transfer Claudio Bravo został dopięty, żeby przy nazwisku Zubiego pojawiło sie to słowo. :)

1

A obrońcy dalej nie kupili.

1

Pewnie rozwiąże kontrakt i za darmo. Taki mamy zarząd.

1

I myślę, że mimo to nie wprowadzi żadnych zmian.

1

Wcale

0

A są jakieś bardziej dokładne informacje nt transferu na OT?

0

Skoro z Mangali zrezygnowali, trzeba działać.

0

Bez jaj, że on kosztuje tyle co ter Stegen, skoro ma być rezerwowym. A z Dos Santosem powinni coś zrobić, bo nie może być tak, że siedzi na trybunach i pobiera tylko za to pensję.

0

Korzystać z okazji i wyłowić Mangalę.

0

Niestety ciężko się nie zgodzić. :/

0

Ile on miał lat?

0

Fajny nick :)

0

Ciężko mi uwierzyć w ten transfer. Nie po to sam dopłacał do swojego transferu. Poza tym był najlepszym pomocnikiem pierwszej części sezonu...

0

I gra. W reprezentacji.

0

To trzeba próbować Mangalę.

0

Zgoda, ale trzeba też następcy Alvesa i Puyola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?