0

Ja obstawiam 2 + paczkę fajek.

0

Lepszy byłby transfer definitywny.

0

A on jest lewonożny

0

Trzeba go podpisać.

0

Kto ma teraz kapitana?

0

Kto gra z 26, kto wszedł za Pique i Albe?

1

Jakie zmiany zaszły, bo nie mogę się połapać z tymi numerami?

0

Jerzy Urban?

0

bez bramek

0

pewnie po niemiecku

0

Za słaby na Arsenal, to do nas? Czy on ma być zamiennikiem?

0

To też mi się podoba. :)

0

Jesli mamy grać czterema obrońcami, czemu nie? :)

6

Ciekawe dlaczego w Barcelonie zawsze podpisywał kontrakt na rok, a w Bayernie od razu na 3 lata. :)

1

Ale on jest z tej niemieckojęzycznej. :)

1

Dla Ivana niemiecki to przecież język ojczysty. :)

6

"Barça nie ściągnie Daniela Aggera" - wiadomo od jakichś 3 lat :)

4

Bez przesady. Transfery w tym sezonie byly jak na razie przynajmniej dobre.

2

Najpierw żałujesz, a potem nie widzisz tego? :)

0

Kto to ten po lewej?

0

Dzięki :)

0

nie wie ktoś dlaczego?

0

Alderweireld

0

Neymar nie zagra w pierwszych dwóch kolejkach.

1

Też bym chciał. :)

1

Ale za to nie jest ograny w La Liga.

0

Nie wie ktoś jaki numer będą mieli Rafinha i Deulofeu? Bo Sergi Roberto będzie miał podobno 20.

0

Jak na razie miał jeden dobry sezon, bo tylko w jednym w miare regularnie grał. :)

0

Moim zdaniem nie będzie już nowego magicznego obrońcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?