ponczek
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja obstawiam 2 + paczkę fajek.
0
Lepszy byłby transfer definitywny.
0
A on jest lewonożny
0
Trzeba go podpisać.
0
Kto ma teraz kapitana?
0
Kto gra z 26, kto wszedł za Pique i Albe?
1
Jakie zmiany zaszły, bo nie mogę się połapać z tymi numerami?
0
Jerzy Urban?
0
bez bramek
0
pewnie po niemiecku
0
Za słaby na Arsenal, to do nas? Czy on ma być zamiennikiem?
0
To też mi się podoba. :)
0
Jesli mamy grać czterema obrońcami, czemu nie? :)
6
Ciekawe dlaczego w Barcelonie zawsze podpisywał kontrakt na rok, a w Bayernie od razu na 3 lata. :)
1
Ale on jest z tej niemieckojęzycznej. :)
1
Dla Ivana niemiecki to przecież język ojczysty. :)
6
"Barça nie ściągnie Daniela Aggera" - wiadomo od jakichś 3 lat :)
4
Bez przesady. Transfery w tym sezonie byly jak na razie przynajmniej dobre.
2
Najpierw żałujesz, a potem nie widzisz tego? :)
0
Kto to ten po lewej?
0
Dzięki :)
0
nie wie ktoś dlaczego?
0
Alderweireld
0
Neymar nie zagra w pierwszych dwóch kolejkach.
0
http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2014/07/24/4980341/suarez-ban-to-be-reduced-by-cas
1
Też bym chciał. :)
1
Ale za to nie jest ograny w La Liga.
0
Nie wie ktoś jaki numer będą mieli Rafinha i Deulofeu? Bo Sergi Roberto będzie miał podobno 20.
0
Jak na razie miał jeden dobry sezon, bo tylko w jednym w miare regularnie grał. :)
0
Moim zdaniem nie będzie już nowego magicznego obrońcy.