2

Jeśli nie zagra, to na Athletic obstawiam parę stoperów Pique-Mascherano. :)

1

A nie Maxwell? :)

0

Ja i tak oglądam na aplikacji sopcast.

0

Jaki obstawiacie dzisiaj skład Hiszpanii?

0

Jaki obstawiacie skład Hiszpanii na mecz z Macedonią?

0

Ja wiem, tylko nie wiadomo jak będzie wyglądać reprezentacja Hiszpanii za kilka lat. Jako przykład dam takiego np Matę, piłkarz klasy światowej, ale jednak miejsca w pierwszej jedenastce nie ma. :)

0

W sumie to nie wiem czy to dobra decyzja. Nie wiadomo jak się jego kariera potoczy. Oczywiście mam nadzieję, że nie tak jak Bojana. Szkoda, gdyby teraz już zagrał w seniorskiej reprezentacji Hiszpani, a np za kilka lat nie miałby pewnego miejsca w składzie/nie dostawałby powołań. Drzwi do reprezentacji Maroka miałby definitywnie zamknięte, a tam na pewno by miał miejsce w podstawowej jedenastce.

0

A co powiesz o Ramosie? :P Ma tyle wzrostu co Bartra i demonem szybkości moim zdaniem nie jest. :)

0

Ciekawe jaki klub pytał o Bartrę. Jak uważacie?

2

Bravo będzie miał sporo roboty, bo Pique w pierwszym składzie. :)

1

Niby tak, ale składy na poprzedni mecz były znane tydzień wcześniej. :)

0

OT: Nie wie ktoś jak teraz na transfermarkt zobaczyć podsumowanie występów w danym sezonie? Ja widzę tylko wg klubów...

0

"Warto podkreślić, że Douglas, który podróżował na własny rachunek, leciał klasą ekonomiczną." Klub tutaj oszczędzał, czy generalnie za transport się płaci z własnej ręki, jak uważacie? :)

0

Ale Zubi pewnie by go oddał za darmo. Takie jest nastawienie. :)

0

Xabi dzisiaj od początku.

0

Zależy od Adriano i dyspozycji pozostałych stoperów. :)

0

Moim zdaniem zagra Pique.

0

To by było dziwne. Pique gra w klubie, ale nie w reprezentacji, a Bartra odwrotnie. :) Znaczy przez krótki okres, bo pewnie dostanie powołanie.

0

Ciekawe jak się pokaże Pique. Mam nadzieję, że zagra na poziomie. Jeśli nie - LE nie stawia wcale na formę tylko na nazwiska. :)

0

Nie prawda. :D

43:15

0

Nie chce mi się wierzyć, żeby LE darzył większym zaufaniem jakiegoś gościa z Ligi Brazylijskiej niż wychowanka. :)

0

Tak btw, czy jesteś tym samym Cichymfx z ligamistrzow.com? :)

1

I myślę, że zagra niestety od pierwszych minut z Ramosem. Skoro Bartra przy braku Pique i Vermaelena jest trzecin wyborem, nie sądzę by Del Bosque go wystawił od pierwszych minut.

0

Największy problem jest z obsadzeniem bramki. Poza De Geą nie ma kogo wystawić.

0

A zaślepiony fan Premier League i tak powie, że La Liga to liga ogórków. :/

5

Alexis strzelił gola na wagę awansu do LM

0

Widocznie jest plan, że przy 4 straconych golach strzelimy 5. :P

0

Dzięki za odp. :)

0

Czy MATS może zagrać z Villarealem?

0

Nie zawracaj sobie głowy stroną Realu, szkoda czasu. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?