ponczek
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeśli nie zagra, to na Athletic obstawiam parę stoperów Pique-Mascherano. :)
1
A nie Maxwell? :)
0
Ja i tak oglądam na aplikacji sopcast.
0
Jaki obstawiacie dzisiaj skład Hiszpanii?
0
Jaki obstawiacie skład Hiszpanii na mecz z Macedonią?
0
Ja wiem, tylko nie wiadomo jak będzie wyglądać reprezentacja Hiszpanii za kilka lat. Jako przykład dam takiego np Matę, piłkarz klasy światowej, ale jednak miejsca w pierwszej jedenastce nie ma. :)
0
W sumie to nie wiem czy to dobra decyzja. Nie wiadomo jak się jego kariera potoczy. Oczywiście mam nadzieję, że nie tak jak Bojana. Szkoda, gdyby teraz już zagrał w seniorskiej reprezentacji Hiszpani, a np za kilka lat nie miałby pewnego miejsca w składzie/nie dostawałby powołań. Drzwi do reprezentacji Maroka miałby definitywnie zamknięte, a tam na pewno by miał miejsce w podstawowej jedenastce.
0
A co powiesz o Ramosie? :P Ma tyle wzrostu co Bartra i demonem szybkości moim zdaniem nie jest. :)
0
Ciekawe jaki klub pytał o Bartrę. Jak uważacie?
2
Bravo będzie miał sporo roboty, bo Pique w pierwszym składzie. :)
1
Niby tak, ale składy na poprzedni mecz były znane tydzień wcześniej. :)
0
OT: Nie wie ktoś jak teraz na transfermarkt zobaczyć podsumowanie występów w danym sezonie? Ja widzę tylko wg klubów...
0
"Warto podkreślić, że Douglas, który podróżował na własny rachunek, leciał klasą ekonomiczną." Klub tutaj oszczędzał, czy generalnie za transport się płaci z własnej ręki, jak uważacie? :)
0
Ale Zubi pewnie by go oddał za darmo. Takie jest nastawienie. :)
0
Xabi dzisiaj od początku.
0
Zależy od Adriano i dyspozycji pozostałych stoperów. :)
0
Moim zdaniem zagra Pique.
0
To by było dziwne. Pique gra w klubie, ale nie w reprezentacji, a Bartra odwrotnie. :) Znaczy przez krótki okres, bo pewnie dostanie powołanie.
0
Ciekawe jak się pokaże Pique. Mam nadzieję, że zagra na poziomie. Jeśli nie - LE nie stawia wcale na formę tylko na nazwiska. :)
0
Nie prawda. :D
0
Nie chce mi się wierzyć, żeby LE darzył większym zaufaniem jakiegoś gościa z Ligi Brazylijskiej niż wychowanka. :)
0
Tak btw, czy jesteś tym samym Cichymfx z ligamistrzow.com? :)
1
I myślę, że zagra niestety od pierwszych minut z Ramosem. Skoro Bartra przy braku Pique i Vermaelena jest trzecin wyborem, nie sądzę by Del Bosque go wystawił od pierwszych minut.
0
Największy problem jest z obsadzeniem bramki. Poza De Geą nie ma kogo wystawić.
0
A zaślepiony fan Premier League i tak powie, że La Liga to liga ogórków. :/
5
Alexis strzelił gola na wagę awansu do LM
0
Widocznie jest plan, że przy 4 straconych golach strzelimy 5. :P
0
Dzięki za odp. :)
0
Czy MATS może zagrać z Villarealem?
0
Nie zawracaj sobie głowy stroną Realu, szkoda czasu. :)