ponczek
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kto wie. :)
0
To nie takie proste. On jest na mundialu jeszcze. Nawet gdyby teraz chcieli. :)
0
może Pazio
0
Vlaar zamiast Mathieu.
0
Przeszkadza mu, bo się kwejka naoglądał. :/
1
Miranda ma klauzulę 30 milionów, jednak Atletico puści go za 20 z powodu wieku. Za 20 o niebo lepszy niż Mathieu.
0
http://www.bksite.pl/2014/06/24/dowod-ze-klose-w-glebi-serca-nadal-czuje-sie-polakiem/ :)
0
No właśnie "może". Ja na początku myślałem, że to kwestia tego, że w Barcelonie wygrał wszystko. Jednak w reprezentacji jest dokładnie tak samo.
0
Szkoda, że wcześniej nie zdecydował się na zmianę klubu. Miałby większe szanse na rozwój i być może grałby teraz pierwsze skrzypce w jakimś topowym klubie, kto wie.
2
Vertonghen, Mangala, Benatia - ktoś z nich, żeby Bartra miał z kim grać.
0
Ehh. :/ To do nas trafi Mathieu albo Warzyniak.
1
Bardzo dobrze.
0
"grać w piłkę ze swoimi dziećmi i przyjaciółmi"
haha, gdyby tego mu zabronili :D
1
Zarząd chyba zakłada, że jak stracimy 4 gole, to strzelimy 5. :)
15
Ale co ma James do tego faulu?
0
Niech zapłacą smoczymi monetami. :)
1
Suarez przychodzi, wiec Alexis musi odejść. Jeśli taka będzie ostateczna kwota, to będzie to pierwszy zawodnik sprzedany za rozsądną sumę w ciągu 3 lat.
0
Tak, to jednak mimi wszystko drażni. :)
0
Agencia News, czyli to ma się nijak z rzeczywistością. :)
1
„Wiemy, że musimy ściągnąć stopera, choć jak powiedział kiedyś Puyol, środkowi obrońcy, których mamy, dają gwarancję”.
Gwarancję straconych bramek, zgadza się.
3
Chyba sam Liverpool nie wie ile wynosi w końcu ta klauzula. Co chwilę pojawiają się inne liczby. :)
2
Agger był wymieniany jako wzmocnienie przez dwa poprzednie okienka. Jeżeli miałby być czwartym obrońcą, zamiast Mathieu - nie ma się co zastanawiać.
0
Oby przyszło dwóch obrońców. Jeden jako czwarty, może być nawet Mathieu. Drugi, żeby mógł regularnie walczyć o skład z Pique i Bartrą. Jeśli przyjdzie tylko jeden, pokroju Mathieu, to raczej nikt nie będzie zadowolony. :)
0
A może Bartra dostanie 5 po Puyolu? :)
0
Mam nadzieję. Ciekawe swoją drogą, kto dostanie numery 6 i 5. :)
1
Teraz przydałby się nam Thiago Alcantara.
0
Słyszałeś o takim słowie jak bramkarz? :)
1
10 milionów za Villę też początkowo bawiło, a wiadomo jak się skończyło. :)
4
Krychowiak - Sevilla. Jestem na tak!
0
3 lata za późno.